כללי קורל X4

גולדגרף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נלחץ לי בטעות על איזה משהו בקורל ונהיה לי כל מיני דברים בתפריט מודגשים בכתום, ידוע לכם מה זה וכיצד ניתן לבטל את זה?

קבצים מצורפים

• Screenshot 2015-05-31 22.29.38.png
    KB 165.2 · צפיות: 8

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נסה לאפס את התוכנה בעלייתה עם מקש F8

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סגור את התוכנה, והפעל אותה מחדש ותוך כדי תלחץ F8 זה מאפס את כל הגדרותיה

גולדגרף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
ועוד שאלה קטנה, האם ידוע לכם איך גורמים שהחומר המוכנס ל - powerclip לא ימורכז אליו באופן אוטמטי?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקורל X6 שאני עובדת הוא לא ממרכז אלא שומר על המיקום בו עמד האוביקט, נדמה לי שבגרסאות קודמות הוא אכן היה ממרכז אך ניתן היה לבטל זאת אין לי איך לבדוק איך.
בX6 הוא בברירת מחדל שומר על המקום אך נותן מיד אופציה לבחור אם אתה כן רוצה למרכז, או להגדיל בפרופורציה לכל השטח, למתוח מקצה לקצה וכד'.

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אגב, במקום לאפס הגדרות (זה מאפס הכל, לא?), אפשר לבטל את זה בתפריט help תחת הפקודה Highlight What's new. (מה שהוא הדגיש בכתום זה הדברים החדשים בגרסה זו לעומת גרסה אחרת).

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
נכתב ע"י גולדגרף;1639288:
ועוד שאלה קטנה, האם ידוע לכם איך גורמים שהחומר המוכנס ל - powerclip לא ימורכז אליו באופן אוטמטי?
Tools > Options
לשונית Powerclip
Autocenter
להגדיר את ההגדרה הרצויה לך.

גולדגרף

משתמש רשום
עיצוב גרפי
נכתב ע"י ונתנו10;1639852:
Tools > Options
לשונית Powerclip
Autocenter
להגדיר את ההגדרה הרצויה לך.

תחת איזה קטגוריה מופיעה לך לשונית הPowerclip כבר ניסית לחפש אותה כמה פעמים ולא מצאתי.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
אצלי (בקורל 17) זה בלשונית נפרדת.
אם מה שStart כתב לא עוזר לך, עדכן ונחפש יחד.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בקורל 4
tools
customization
edit
ולמחוק את הסימון בשורה של auto center powerclip

בהצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה