קורונה קורונה 6 - היתה פטפטת...

מצב
הנושא נעול.

באזזזזזזזז

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדרך שסיגלתי לעצמי בימים האחרונים, זה להפגש עם כמה שפחות אנשים.
אם הייתי אמור לפגוש היום במקומות שונים (תחבורה, חנויות) 200 איש, ופגשתי בפועל עם 20 איש הורדתי לעצמי את הסיכוי לבידוד ב90%

(אני פשוט לא הולך לאיפה שאני לא מוכרח. ונשארתי כמעט כל הזמן בבית.)
אם כל אדם במדינה יעשה את זה, זה אומר שקצב ההדבקה אף הוא ירד ב90%

קבצים מצורפים

• 2020-03-16 (2).jpg
    2020-03-16 (2).jpg
    KB 75.8 · צפיות: 92

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עכשיו הודיעו שבקרוב תתחיל ההצהרה במשרד ראש הממשלה .

מאיר בר דיין

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מד"א במייצינג בצ'רדי - על רקע הקורונה - https://www.charidy.com/mda

בשל המצב, מד''א נערך בתכנית חירום לאומית שתיתן מענה רפואי למאות אלפי האזרחים שישהו בבידוד.

לשם כך זקוק מד"א ל 13 מליון ש"ח על מנת לפרוס מיידית 3000 חובשים ופרמדיקים בשכונות בכל רחבי הארץ שיצויידו בתיקים הכוללים ציוד רפואי ותרופות מצילות חיים. עם כניסתם לבידוד של מאות אלפי ישראלים וחוסר היכולת לפנותם לבתי החולים, יגבר הצורך בהענקת סיוע רפואי בביתם של המבודדים. החובשים והפרמדיקים יצויידו בתיקים הכוללים מכשיר החייאה, מנשם, בלוני חמצן ותרופות שיאפשרו להם להעניק טיפול חירום רפואי כשהם עוטים לבוש מגן

manu

משתמש פעיל
עכשיו מצאתי

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה