מצב
הנושא נעול.

תודה על חיים...

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
מה עם מעונות ומשפחתונים, מתי חוזרים?

מאירוב

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
250 חולים ביממה האחרונה.
נפטרים 199 נפטר אחד ביממה האחרונה.
132 מהחולים במצב קשה,
100 מונשמים,
עד כה החלימו 6,602 חולים. 8,796 חולים בפועל

דוב בער

משתמש רשום
תמרי, כתב המקומון של ynet בירושלים בטוויטר:
"‏יושב על ספסל ברחוב שטראוס ולידי לוחמי יס״מ שיצאו מפעילות בשוק מאה שערים. פתאום אחד השוטרים אומר לחבריו: "איזה כיף לפרוק עליהם עצבים שאתה יודע שהם לא יכולים להחזיר לך".
אני עובר משם כל יום, ושמעתי בשבועיים אחרונים כמה פעמים דיבורים כאלו, ובפרט אחרי שחוזרים ממבצע במאה שערים איזה שמחה וצחוק ביניהם, וכל אחד מספר מה שזכה לבצע...

חציל

משתמש פעיל
אני עובר משם כל יום, ושמעתי בשבועיים אחרונים כמה פעמים דיבורים כאלו, ובפרט אחרי שחוזרים ממבצע במאה שערים איזה שמחה וצחוק ביניהם, וכל אחד מספר מה שזכה לבצע...
דיבורים שחייבים תיעוד!!!
הילדים שלי סיפרו שראו מישהו מסריט שוטרים ששותים מפה לפה בשכונה חרדית קלאסית
מרגיז מאוד שיודעים יפה מאוד להביא את כל מי שמפר את ההנחיות, ובמשטרה שאחראים על האכיפה ההפקרות חוגגת

חציל

משתמש פעיל
לדעתי כדאי לצאת מהבית עם מצלמה ולתעד את כל הפשעים, לא משנה אם זה מאזרחים או מאנשי בטחון ומשטרה, ככה יש סיכוי שמח"ש יטפלו במי שצריך והתיק של הבחור מערב פסח לא יסגר כמו התיק של יענקי רוזנברג

דוב בער

משתמש רשום
דיבורים שחייבים תיעוד!!!
הילדים שלי סיפרו שראו מישהו מסריט שוטרים ששותים מפה לפה בשכונה חרדית קלאסית
מרגיז מאוד שיודעים יפה מאוד להביא את כל מי שמפר את ההנחיות, ובמשטרה שאחראים על האכיפה ההפקרות חוגגת
ביום שישי בשעה 14:00 בצהריים ראיתי ברחוב סלונים קבוצה של יס"מ, ואחד מהם הוציא בקבוק מים לשתות, ואח"כ נתנו לחבריו לשתות ממנו.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
לדעתי כדאי לצאת מהבית עם מצלמה ולתעד את כל הפשעים, לא משנה אם זה מאזרחים או מאנשי בטחון ומשטרה, ככה יש סיכוי שמח"ש יטפלו במי שצריך והתיק של הבחור מערב פסח לא יסגר כמו התיק של יענקי רוזנברג
1. מי שמאמין בגופים האלו הוא תמים
2. לא הבנתי אם הם לא שומרים על ונשמרתם אז גם אנחנו לא נשמור, יש לי עוד רשימה של חטאים גדולים שהחברה האלו עושים , אז מה?!

נערך לאחרונה ב:

חציל

משתמש פעיל
1. מי שמאמין בגופים האלו הוא תמחם
2. לא הבנתי אם הם לא שומרים על ונשמרתם אז גם אנחנו לא נשמור, יש לי עוד רשימה של חטאים גדולים שהחברה האלו עושים , אז מה?!
1. אני לא מאמינה בגופים אלו אבל בבית משפט זה יכול להסתיים אחרת, ע"ע השופטים שקונסים נהגים בעקבות תלונות נוסעים
2. כולם חייבים לשמור על ונשמרתם ומי שלא שומר ראוי לפרסום וגינוי בכל העולם, אנחנו רואים חילול ה' כשחרדים לא שומרים. בעולם רואים בחומרה אם נותנים לחתול לשמור על החלב
רק כאן בארץ מחפים על הפשעים של המשטרה ומתעדים רק את האזרחים

טראמפ

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L

סגול חציל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר להעלות את הכתבה המלאה לכאן??
סערה בבריטניה: כארבעים אורחים השתתפו השבוע בחתונה חרדית שהתקיימה בצפון לונדון, למרות הסגר עקב נגיף הקורונה. ולעגו לשוטרים שהגיעו לפרק את החתונה, והציעו להם בירה.

האורחים הגיעו לחתונה שארגנו לחתונה זוג חרדי מצפון לונדון בחצר של בית גדול. האורחים קיבלו ארוחה משובחת שהונחה על שולחנות ארוכים המכוסים במפות לבנות, עם תפאורה יוקרתית סביב החדרים.

לאחר זמן קצר מתחילת החתונה, שוטרים נכנסו למקום כדי לנסות לפזר את האירוע, ופגשו אורחים חרדים שהציעו להם שתייה ולגלגו על המשטרה עם בדיחות וצחוקים שהריצו שם. כך מדווחים כלי תקשורת גדולים בבריטניה.

ב"דיילי מייל" דיווחו כי שוטרים הגיעו לחתונה שהתקיימה בשכונת גולדרס גרין עוד לפני שהחלה החתונה, ובחנו תלונות של שכנים על התכנסות בניגוד להוראות.

בעל הנכס אמר מצדו למשטרה כי החגיגה נועדה רק לעשרה מבני אותה משפחה, שכולם התגוררו באותה כתובת. אלא שמאוחר יותר הגיעו כ-40 אורחים.

השוטרים חזרו בשעה 21:00 בערב ומצאו את האירוע בעיצומו. אחד השוטרים אמר לאנשים כי הוא מפזר את החתונה. אנשים השיבו לו שם בשאלה האם הוא רוצה לשתות קצת בירה? השוטר דוחה את ההצעה על הסף. פרסום הדברים דווח בכלי תקשורת גדולים בבריטניה, והפך לחילול השם גדול.

אורחים רבים עזבו במהירות את המקום. אחד השוטרים אמר לבעל הבית, "ברור שיש המון שולחנות וכיסאות, אבל אין מספיק אנשים. אני לא מרוצה מזה, אני אומר לך". לאחר מכן התפתח ויכוח סוער עם שוטרים מחוץ לבית. לא בוצעו מעצרים אולם אדם אחד נקנס. בסמוך לשעה 23:00 עזבו החתן והכלה את המקום.

אחד השכנים החרדים אמר ל"דיילי מייל" על הפרסום, "זה דבר לא מכובד לקהילה היהודית בכלל, והמעשים של מספר קטן של אנשים העניקו לכולנו שם רע. היהדות מעריכה חיים מאד, ואני לא מבין מדוע זה קרה".

אבי הכלה, היה יו"ר קבוצת מייעצים מטעם מחוז האקני למשטרה במשך חמש שנים. קיום החתונה אילץ אותו להתפטר. "הכל נגמר עכשיו" הוא אמר ל"דיילי מייל". "התפטרתי מתפקידי כיו"ר. בואו ונמשיך הלאה בחיינו".

ה"דיילי טלגרף" פרסם בכותרת ראשית את הסיפור וכתב כי, "אבא של הכלה התפטר מתפקידו לאחר שארגן חתונה בניגוד להוראות". יצוין כי החתונה התקיימה ביום רביעי האחרון.

הדבר העיב מאד על הקהילה היהודית בבריטניה, זאת לאור הנתונים האחרונים על 335 אנשים מהקהילה היהודית שנפטרו לאחר שנדבקו בנגיף הקורונה, שהם 1.8 אחוזים מכלל מקרי המוות הבריטיים - בעוד שהקהילה היהודית מהווה רק 0.5 אחוז מהאוכלוסייה, כלומר היא סובלת באופן לא פרופורציונלי מהמגיפה.

בחדרי חרדים

ot!

משתמש מקצוען
באף גוף אי אפשר לסמוך
והנה סיפור אישי: מתחת לביתי ישנו קויסק עם לוטו וכ' ביום רביעי בלילה ישבו בצידו [לא מול הפתח כרגיל כי לזה לא הסכים בעל הקיוסק] לפחות 8 אנשים ממש עם שולחנות ובירות מסיבה כמו ש[לא] צריך
כאזרח הגון הדואג לבריאות אזרחי המדינה התקשרתי למשטרה בשעה 19:40 לאחר בירור הפרטים ע"י המוקדנית האדיבה נעניתי שיטפלו בזה
עברו 20 דקות ושכן אחר מצלצל וגם לו עונים מטפלים בזה
עברו עוד עשרים דקות ובשעה 20:20 אני מצלצל שוב ועונין לי כן כן מטפלים בזה אני מבקש מספר פניה, וזאת התשובה :רגע אני יפתח אירוע ואז אני יתן לך מספר דקה על הקו ואז בקשה המס' הוא7192 לילה טוב עברו עוד 40 דקות ואין זכר לשוטר
טלפון לח"כ יעקב טסלר הבטחה לטיפול ואחרי חצי שעה בדיוק ברגע שהקיוסק נסגר מגיעה ניידת שכמובן לא רואה כלום
יום למחרת ביום חמישי בשעה 7:30 שוב מתחילה החגיגה, ושוב טלפון למשטרה הפעם אני מבקש מראש מספר פניה ומקבל 6204 אני מבקש בעדינות שהטיפו יהיה לא כמו אתמול,
ענה לי המוקדנית: מה הבעיה עם אתמול
אני: לא עשו כלום
מוקדנית: למה לא בשעה 19:50 השוטר מגיע ומדוח ששומרים על מרחק סביר
אני: שתי בעיות דבר ראשון לא הגיעה ניידת
מוקדנית: זה מה שהשוטר דיוח אם אתה רוצה תתלונן עליו במח"ש בלה בלה
אני: יש עוד בעיה האם מותרת התקהלות ללא מסכות בשמירת מרחק?
ועוד משהו, מאוד מענין שהמוקדנית שענתה לי כ 40 דקות אח"כ לא ידע לענות לי את התשובה הזו רק אמרה לי שפותחת פניה
וכ'
מוקדני אז למה לא פנית עוד פעם?
אני: אני יגיד לך פניתי לאחד מהחכי"ם
ואז הסתיימה השיחה, לא עברו 10 דקות ניידת מתקרבת כולם בורחים וכשהיא מגיעהלמקום כולם ממש ברוחים בריצה
רבל השוטרים יוצאים יכנסים לקיוסק ואז נשארים בסביבה כחצי שעה ומסתובבים בכל המתחם ומאז ניהיה שקט ואין התקהלויות

חציל

משתמש פעיל
באף גוף אי אפשר לסמוך
והנה סיפור אישי: מתחת לביתי ישנו קויסק עם לוטו וכ' ביום רביעי בלילה ישבו בצידו [לא מול הפתח כרגיל כי לזה לא הסכים בעל הקיוסק] לפחות 8 אנשים ממש עם שולחנות ובירות מסיבה כמו ש[לא] צריך
כאזרח הגון הדואג לבריאות אזרחי המדינה התקשרתי למשטרה בשעה 19:40 לאחר בירור הפרטים ע"י המוקדנית האדיבה נעניתי שיטפלו בזה
עברו 20 דקות ושכן אחר מצלצל וגם לו עונים מטפלים בזה
עברו עוד עשרים דקות ובשעה 20:20 אני מצלצל שוב ועונין לי כן כן מטפלים בזה אני מבקש מספר פניה, וזאת התשובה :רגע אני יפתח אירוע ואז אני יתן לך מספר דקה על הקו ואז בקשה המס' הוא7192 לילה טוב עברו עוד 40 דקות ואין זכר לשוטר
טלפון לח"כ יעקב טסלר הבטחה לטיפול ואחרי חצי שעה בדיוק ברגע שהקיוסק נסגר מגיעה ניידת שכמובן לא רואה כלום
יום למחרת ביום חמישי בשעה 7:30 שוב מתחילה החגיגה, ושוב טלפון למשטרה הפעם אני מבקש מראש מספר פניה ומקבל 6204 אני מבקש בעדינות שהטיפו יהיה לא כמו אתמול,
ענה לי המוקדנית: מה הבעיה עם אתמול
אני: לא עשו כלום
מוקדנית: למה לא בשעה 19:50 השוטר מגיע ומדוח ששומרים על מרחק סביר
אני: שתי בעיות דבר ראשון לא הגיעה ניידת
מוקדנית: זה מה שהשוטר דיוח אם אתה רוצה תתלונן עליו במח"ש בלה בלה
אני: יש עוד בעיה האם מותרת התקהלות ללא מסכות בשמירת מרחק?
ועוד משהו, מאוד מענין שהמוקדנית שענתה לי כ 40 דקות אח"כ לא ידע לענות לי את התשובה הזו רק אמרה לי שפותחת פניה
וכ'
מוקדני אז למה לא פנית עוד פעם?
אני: אני יגיד לך פניתי לאחד מהחכי"ם
ואז הסתיימה השיחה, לא עברו 10 דקות ניידת מתקרבת כולם בורחים וכשהיא מגיעהלמקום כולם ממש ברוחים בריצה
רבל השוטרים יוצאים יכנסים לקיוסק ואז נשארים בסביבה כחצי שעה ומסתובבים בכל המתחם ומאז ניהיה שקט ואין התקהלויות
בפעם הבאה תדווח שיש מנין מתפללים
המשטרה תבוא על ארבע

srp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
UX UI
D I G I T A L

רותי לב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

ואז יעצרו אותך.
מנסיון מר.

המשטרה עוצרת את מי שמצלם,
ולא משחררת עד שמעבירים לה את ההסרטה,
ומאימים שאם תפיצו את ההסרטה הלאה, הם יאשימו בשיבוש תהליכי חקירה.
!!!!!!

חציל

משתמש פעיל
ואז יעצרו אותך.
מנסיון מר.

!!!!!!
הזוי!!!
הרצחת וגם ירשת
אח"כ מתפלאים למה יש הסתה בתקשורת
אם יש תיעוד רק של מפירי תקנות ואין תיעוד של אלימות, למה שלא יסיתו נגדנו?

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
!!!!!!
[/QUOTE]
צריך לצלם מהבית שהם לא רואים ולהפיץ!!

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה