קורונה קורונה עדכני בלבד!

מצב
הנושא נעול.

ot!

משתמש מקצוען
התפרסמה היום ב"המודיע" ידיעה שאחת מחברות הסלולר לא הסכימה לעשות משלוחים ל בני ברק אבל לדיר אל אסד כן
מישהו יודע איזה חברה זאת פשוט צריך להחרים אותה וזאו

שירהפ

משתמש מקצוען
התפרסמה היום ב"המודיע" ידיעה שאחת מחברות הסלולר לא הסכימה לעשות משלוחים ל בני ברק אבל לדיר אל אסד כן
מישהו יודע איזה חברה זאת פשוט צריך להחרים אותה וזאו

לי היו תקלות חוזרות ונשנות בהוט, לאחר שהייתי שעות בטלפון עם נציגים שהעבירו מאחד לשני, והתקלה לא נפתרה, הנציג אמר לי זה מה שאני יכול לעזור לך, ואמר בפרוש: בגלל הסגר אין אפשרות לשלוח טכנאי לבני ברק בזמן הקרוב!!!

חציל

משתמש פעיל
כמובן, לשוטרים היה מידע שגוי שהוא חייב מעצר. הם לא אשמים (זה שהוא אמר להם לא אומר כלום, כל אחד יאמר).
מי שאשם זה מי שהזין אותם במידע השגוי והוא פושע.

מקווה שלא יגרר לויכוחים ולנעילת האשכול.
מספיק להצדיק את השוטרים!!!
אם הבן אדם מבקש שלא יעשו לא בזיונות היה להם מספיק אמצעים לברר ולאמת את מה שאומר
הם בכ"ז בחרו להשפיל אותו על לא עוול בכפו

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מספיק להצדיק את השוטרים!!!
אם הבן אדם מבקש שלא יעשו לא בזיונות היה להם מספיק אמצעים לברר ולאמת את מה שאומר
הם בכ"ז בחרו להשפיל אותו על לא עוול בכפו
בסדר, לא מתווכח. הצגתי צד נוסף.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחכה לתגובת המשטרה... (נא לכבד את המשטרה ששומרת על בריאות התושבים במסירות וכו עיינו התגובה על תקיפת הבחור המיחד)')
אני לא צריכה להמתין לתגובת המשטרה - אני יודעת היטב מה היא תהיה.

תגובת המשטרה [על פי דעתי בלבד, ונכתב מתוך הומור שחור]

בתקופה זה משטרת ישראל עסוקה בהצלת חיים מסביב בכל שעות היממה, אנו עדים למספר אתרים מובילים אשר איבדו את חוש האחריות המינימלי, ועסוקים בהכפשות והשמצות על עבודת הקודש של המשטרה, צר לנו שבעת הזו אשר כלל תושבי המדינה נעזרים על ידי שוטרי ושוטרות משטרת ישראל, מוצאים אותם אתרים רגעים הניתנים לפרשנות ובכך מסלפים את האמת.

באשר לארוע עליו נסובה הכתבה - שוטרי משטרת ישראל התבקשו על ידי גורמים בכירים במערכות השלטון, החל מן השב''כ ועד למשרד הבריאות, לעצור אדם המחוייב בבידוד על פי תקנות בריאות העם, ומשכך עשו את פעולתם כנדרש וכצפוי, לצערנו אותם גורמים לא עידכנו את מפקדי המשטרה בדבר הבדיקות השליליות של אותו חשוד.
מיותר לציין שמיד שלאחר קבלת הידיעה בצמרת המשטרה בדבר אותם בדיקות שליליות, שוחרר החשוד תוך מספר שעות, ואף ללא עונש כלל וכלל.

בימים אלו אשר הצלת תושבי המדינה נתונה בידיהם הנאמנות של שוטרי ושוטרות משטרת ישראל, אנו מצפים מכלל תושבי המדינה ובפרט מעיתונאים וכותבים ברשת, לנקוט משנה זהירות בביקורת ובתלונה על עבודת הקודש של המשטרה. אין מקום לתלונות כאשר המשטרה עושה את עבודתה נאמנה.

מיותר לציין את שיתוף הפעולה של משטרת ישראל עם רבנים ובכירי המגזר החרדי, ואף הציבור החרדי עצמו, אנו רואים בתקופה האחרונה את שיתוף הפעולה כדבר הכרחי לשם הצלת מדינת ישראל מפני נגיף הקורונה.

נחכה לתגובתם, ונראה ::::

קובי 162

משתמש צעיר
מוזיקה ונגינה
מה הפיתרון לנגיף אם נשב בבית ?יהיה סוף לריחוק הרי תמיד ישארו אנשים שיוכלו להדביק את החלשים אז מה נגיד להם לשבת בבית שנה שנתיים עד שהנגיף ילך לישון? יכול להיות שלא מספרים את האמת כי זה האמת ואין תשובות?

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ויסברג ב''בחדרי'': האברך אליעזר סמט מחסידות תולדות אהרן מראשוני חולי הקורונה בירושלים שהבריא אחרי שעשה שתי בדיקות ואף נקרא לתרום דם, נעצר הבוקר ברחוב מלכי ישראל יחד עם רעייתו, כל הסבריו שהוא שלילי לא הועילו.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אחוז המתים ביחס לחולים עולה כל הזמן לאט אבל בטוח.
כיום זה אוחז ב 6.8 אחוז מכלל ההדבקות, ובהתחשב בעובדה שרוב המקרים הם חדשים אז האחוז האמיתי הרבה יותר גבוה.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אחוז המתים ביחס לחולים עולה כל הזמן לאט אבל בטוח.
כיום זה אוחז ב 6.8 אחוז מכלל ההדבקות, ובהתחשב בעובדה שרוב המקרים הם חדשים אז האחוז האמיתי הרבה יותר גבוה.
עולמי,
נכון?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
בישראל אוחז כעת 1.3 אחוז
איפה יש טבלת הסטוריה של הימים/שבועות האחרונים?

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
לכאורה, הנתונים הללו לא מדויקים.
צריך לזכור שיש כאלה שלא מדווחים על היותם חולים!...
גם בארץ, בודאי בחו"ל.
א. יש גם כאלו שלא מדווחים על מות מקורונה
ב. עם כל חוסר הדיוק, עדיין הנתונים לא רחוקים מאוד מהמציאות. אז צריך לקחת את הנתונים בערבון מוגבל, אבל לקחת אותם בחשבון

ot!

משתמש מקצוען
לי היו תקלות חוזרות ונשנות בהוט, לאחר שהייתי שעות בטלפון עם נציגים שהעבירו מאחד לשני, והתקלה לא נפתרה, הנציג אמר לי זה מה שאני יכול לעזור לך, ואמר בפרוש: בגלל הסגר אין אפשרות לשלוח טכנאי לבני ברק בזמן הקרוב!!!
השאלה האם לדיר אל אסד הם כן שוליים או שגם לשם לא בידיעה הופיעה שכך היה אם זה נכון צריך להחרים אותם

נערך לאחרונה ב:

ot!

משתמש מקצוען
ואו איזה הקלות
נכון פתחו את החינוך המיוחד רק תחת מגבלות כאלו ואחרות
אז הנה משהו הידוע לי מהיום באחד מהמוסדות של החינוך המיוחד בו לומדים כ 100 תלמידים הגיעו היום סה"כ 8 ילדים
היתר או שההורים פחדו או שגרים רחוק והסעות אין אז איך לשלוח יללד בניסעה של שעתיים לצד כדי שיהיה במוסד 3 שעות
העיקר יש הקלות גם בחינוך המיוחד לאלו שצעקו

נערך לאחרונה ב:

חציל

משתמש פעיל
א. יש גם כאלו שלא מדווחים על מות מקורונה
ב. עם כל חוסר הדיוק, עדיין הנתונים לא רחוקים מאוד מהמציאות. אז צריך לקחת את הנתונים בערבון מוגבל, אבל לקחת אותם בחשבון
ויש כאלו שמדווחים כחולי קורונה למרות שהם לא
כמו"כ הם סופרים לפי מספר הבדיקות ולא לפי חולים
בן אדם חולה שעושה שוב בדיקה הם סופרים כחולה חדש

M&C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בישראל אוחז כעת 1.3 אחוז
איפה יש טבלת הסטוריה של הימים/שבועות האחרונים?
אני עקבתי עצמאית אחרי אחוזי התמותה ביחס לחולים בארץ
ויש עליה די גבוהה בשבוע+ האחרונים
מ.0.5% ל1.3% בערך.
נקווה לטוב.

שג

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני עקבתי עצמאית אחרי אחוזי התמותה ביחס לחולים בארץ
ויש עליה די גבוהה בשבוע+ האחרונים
מ.0.5% ל1.3% בערך.
נקווה לטוב.
יש שתי סיבות לזה. 1. בגלל שמספר החולים החדשים ירד דרסטי בשבוע האחרון, ועדיין החולים הקשים נמצאים במצב שלהם ה"י. 2. כי אלו הנפטרים מהמחלה, בדר"כ זה לוקח כמה שבועות, ולכן בתקופה הראשונה אין הרבה מתים, וזה מגיע אחרי שבועיים פלוס. ורוב אלו שמתו עכשיו, הם נדבקו כבר לפני שבועיים עד ארבע שבועות.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה