קורונה קורונה חדש

מצב
הנושא נעול.

רוצה יותר

משתמש מקצוען
לא מדברת ספיציפית על הסיפור הזה אלא על מה שקורה בכללי בעיר הזאת. אנשים פשוט ממשיכים לחיות כאילו אין כלום. כמויות אנשים ברחובות. קבוצות של ילדים. חופשי על הבר.
הזיה!!
אפילו לא קראתי עד הסוף לראות האם הוצאת שם הרע הזו הוזמה כבר או שלא אך כתושבת העיר המסוגרת בביתה לפי כל ההנחיות חרה לי מאד הוצאת שם הרע הזו שלא לדבר על על הודעה פוגענית בניחוח אנטישמי "שיסגרו את כולם בגטו" נכתבה כאן. אני מוחה בתוקף.
רובם ככולם של תושבי העיר שומרים על ההנחיות במלואם ובדיוק כפי שבכל עיר, חרדית כחילונית, ישנם כאלו שלא, כך גם כאן.
תעשו לי טובה, אבל אולי הסיבה שהכניסו אותנו לסגר היא כדי שנפסיק לפזול כל הזמן החוצה מה קורה אצל השני, שנפסיק לבקר ושפוט ולהחליט מה השני צריך לעשות
אלא פשוט - לעשות בדק בית בבית פנימה. ואני בטוח שלכל אחד יש מה.
תקנו את עצמכם. תשפטו את עצמכם ותפסיקו למהר להכליל ולהוציא שם רע על אחרים.
עם או בלי הצדקה.

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
הפירוש של בעל הטורים לא כך, מומלץ לבדוק בפנים לפני שמצטטים פירושים לא נכונים
אלה המילים של בעל הטורים:
לוהו ד' במסו' ב' בעניני דפסח ואידך אהרן ובניו יאכלוהו בענינא דמלואים מה התם נצטוו ומפתח אוהל מועד לא תצאו הכא נמי ואתם לא תצאו איש מפתח ביתו ואידך כי מאספיו יאכלוהו דאתקש גאולה אחרונה לגאולה ראשונה:

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
עכשיו ראיתי שמחלקים ערכות בירושלים,
יש למישהו מושג לפי מה הקריטריונים?

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

yudb

משתמש סופר מקצוען
אתר 106 קרס....
לא ניתן להתחבר
הרגע הגיעה הודעה טלפונית לתושבי בני ברק,
לא להתקשר למוקד 106 עבור בקשה לארגזי אוכל.
זה מיועד רק לקשישים ומבודדים...
זה גרם לקריסה של המוקד וההודעה שהופצה, אינה נכונה.

אפיק הפקות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפילו לא קראתי עד הסוף לראות האם הוצאת שם הרע הזו הוזמה כבר או שלא אך כתושבת העיר המסוגרת בביתה לפי כל ההנחיות חרה לי מאד הוצאת שם הרע הזו שלא לדבר על על הודעה פוגענית בניחוח אנטישמי "שיסגרו את כולם בגטו" נכתבה כאן. אני מוחה בתוקף.
רובם ככולם של תושבי העיר שומרים על ההנחיות במלואם ובדיוק כפי שבכל עיר, חרדית כחילונית, ישנם כאלו שלא, כך גם כאן.
תעשו לי טובה, אבל אולי הסיבה שהכניסו אותנו לסגר היא כדי שנפסיק לפזול כל הזמן החוצה מה קורה אצל השני, שנפסיק לבקר ושפוט ולהחליט מה השני צריך לעשות
אלא פשוט - לעשות בדק בית בבית פנימה. ואני בטוח שלכל אחד יש מה.
תקנו את עצמכם. תשפטו את עצמכם ותפסיקו למהר להכליל ולהוציא שם רע על אחרים.
עם או בלי הצדקה.

100 אחוז!! מרגיש לנו גם כך בדיוק!!
על החתום: משפחה שכבר לא מוציאה אף שלשה שבועות

בשעות הקטנות

משתמש מקצוען
המשתמש נחסם
כיכר השבת:
בית שמש עכשיו !
לא מבינה למה להוציא את הכביסה המלוכלכת?
תראו כמה צער זה גורם לאנשים וכמה מדברים אחר כך....
חבל.
בואו נעלה דברים יפים, רק אלו יביאו את הגאולה!!!

נתנו לנו את כל הזמן שבעולם לקרב את הגאולה, להתכונן בבתים, אין לאן לצאת ולבוא...
אז בואו רק נביא אותה!!!
זה בידיים שלנו!!! שלנו בלבד!

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
הלואי הלואי.......

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נאום ח"כ בן צור בכנסת - מדהים:

אדוני היושב-ראש, מכובדי השר, חבריי חברי הכנסת, כל חיי תמהתי איך התחילה האנטישמיות באירופה, איך אנשים אינטליגנטים, מלומדים, משכילים כביכול, האמינו שהיהודים הם מפיצי מחלות, מרעילי הבארות, איך יכול להיות שמאשימים יהודים באפיית מצות בדם ילדים? והציבור קונה את זה. אבל ההסתה שמשתוללת בשבועיים האחרונים כלפי הציבור החרדי בתקשורת, ברחוב, באינטרנט, בטוקבקים ובתגובות נתנה לי להבין איך זה קורה. כשאני רואה ושומע אנטישמיות בתקשורת הישראלית, כשאני שומע דברי הסתה של שונאי חרדים בתקשורת, אני מבין מה כוחה של הסתה, מה כוחה של תעמולה. היום מפחיד להיות חרדי.

אני רק רוצה להזכיר לכל אותם שונאי חרדים, לכל אותם מסיתים שבמקרה של פנצ'ר בגלגל, הראשון שיגיע אליכם זה חרדי מארגון ידידים; כשמישהו מקרוביכם יהיה זקוק לעזרה ראשונה או חלילה יילחם על חייו, הראשונים שיגיעו אליו זה חרדים מארגון הצלה או איחוד הצלה; כשחס ושלום מישהו מבני המשפחה נזקק לציוד רפואי, הוא ימצא אותו אצל החרדים ביד שרה או בעזר מציון; כשחלילה מישהו ממכריכם, חס ושלום, ייהרג בתאונת דרכים, לא עלינו, מי שיטפל בגופה שלו יהיה חרדי מזק"א; ואם חלילה יש לכם במשפחה חולה סרטן, תזכרו את זיכרון מנחם, שגם הוא ארגון חרדי; ואם מישהו בסביבתכם זקוק להשתלת כליה, תפנו לרב הבר מארגון מתנת חיים, גם הוא במקרה חרדי; ואם מישהו מכם שוהה בבית חולים ונזקק לארוחות, תזכרו את עזר מציון; התמר, רפואה וחיים, רחשי לב, ועוד עשרות ארגונים שבמקרה רובם חרדים; ואם אתם במקרה זקוקים לייעוץ רפואי, תקבלו אותו אצל הרב פירר, שגם הוא משתייך לקבוצת הפרזיטים החרדים; ואם מישהו ממשפחותיכם זקוק לסלי מזון, תזכרו את חסדי נעמי; ואם למישהו יש ילד מיוחד, אז יש ארגון שנקרא עלי שיח או שיח סוד, שיסייע לכם; ומי שנזקק לסיוע בפוריות, יש את הארגון החרדי בונה עולם; ואנחנו מתקרבים לחג הפסח, אם יש לכם בן בתאילנד, באיטליה, בצרפת, או במקסיקו - כאלה שעדיין לא הביאו אותם - וכמעט בכל מדינה בעולם, גם שם הוא יכול לעשות את ליל הסדר, במקרה אצל חרדים חסידי חב"ד. וכך עשרות ומאות רבות של ארגונים חרדים המונים עשרות אלפי מתנדבים חרדים שמתנדבים 24/7 ונותנים מעצמם לכל נזקק, בלי לבדוק אם מדובר בחרדי או חילוני, בחילוני אוהד חרדים או זולל חרדים לתיאבון.

כיום בעידן הקורונה, הציבור החרדי שכל כך תורם לחברה הישראלית כמעט בכל תחום ובכל נושא - הזכרתי רק חלק קטן - הציבור הזה, בגלל האופי הקהילתי, הצפיפות שבה חי הציבור החרדי, הניתוק מהמדיה התקשורתית, בעיות הסברה של משרדי הממשלה בקרב הציבור החרדי, נזקק לסיועה של המדינה וקמים אנשים חצופים אכולי שנאה ורעי לב, שהחליטו להפוך את הציבור החרדי לשק החבטות הלאומי של מדינת ישראל. וזה במקרה אותם אנשים שרק לפני שבועיים הסבירו לנו במתק שפתיים עד כמה היבא יזבק, מהללת השהידים, היא פרטנרית מעולה להקמת ממשלה צרה. אותם אנשים שבמשך שנים מסבירים לנו עד כמה חשוב לחבק את הפלסטינים שנלחמים על חירותם ועצמאותם באמצעות הרג חפים מפשע, אנשים וילדים.
חזק במיוחד!
למי שיש אפשרות להפיץ ברשת, ובכל מקום אפשרי!

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הודעה דחופה לכלל עם ישראל‼

*הגה"צ הרב דב הכהן קוק שליט"א* שקיבל על עצמו חולי המגיפה להצלת עם ישראל
הובהל כרגע בטיפול נמרץ כשהוא מתקשה לנשום וזועק מכאבים חזקים

כל עם ישראל פוסקים כרגע ממעשיהם ומתפללים בעבור הצדיק

*תהילים פרק כ*

א לַמְנַצֵּחַ, מִזְמוֹר לְדָוִד.
ב יַעַנְךָ יְהוָה, בְּיוֹם צָרָה; יְשַׂגֶּבְךָ, שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב.
ג יִשְׁלַח-עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ; וּמִצִּיּוֹן, יִסְעָדֶךָּ.
ד יִזְכֹּר כָּל-מִנְחֹתֶךָ; וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה.
ה יִתֶּן-לְךָ כִלְבָבֶךָ; וְכָל-עֲצָתְךָ יְמַלֵּא.
ו נְרַנְּנָה, בִּישׁוּעָתֶךָ-- וּבְשֵׁם-אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל;
יְמַלֵּא יְהוָה, כָּל-מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ.
ז עַתָּה יָדַעְתִּי-- כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה, מְשִׁיחוֹ:
יַעֲנֵהוּ, מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ-- בִּגְבֻרוֹת, יֵשַׁע יְמִינוֹ.
ח אֵלֶּה בָרֶכֶב, וְאֵלֶּה בַסּוּסִים;
וַאֲנַחְנוּ, בְּשֵׁם-יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר.
ט הֵמָּה, כָּרְעוּ וְנָפָלוּ; וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ, וַנִּתְעוֹדָד.
י יְהוָה הוֹשִׁיעָה: הַמֶּלֶךְ, יַעֲנֵנוּ בְיוֹם-קָרְאֵנוּ.

חובה להפיץ לכל עם ישראל שכולם יתפללו

* לקריאת תהלים לרפואת הרב הצדיק שליט"א:
http://tehilimyahad.com
/mr.jsp?r=VR5udiZuVA

*להפיץ הלאה לכמה שיותר*

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה