קוסמטיקאית מומלצת

מיש

משתמש צעיר
מעונינת בהמלצות על קוסמטיקאית בירושלים.
מישהי מקצועית מאד, שלא גורמת נזקים.
רצוי מאזור רמות

sth

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מירי מלכה.

יום אביב

משתמש מקצוען
גם אני אשמח לשמוע המלצה. מצד אחד טוענים שכדאי להתחיל לטפל בעור מוקדם למנוע קמטים וכו', ומצד שני יש כאלה שאומרות שעדיף לא לנגוע בעור, וטיפול אף יכול לגרום לנזקים (ואכן יש כאלה שאפשר לראות שמצב העור הורע אצלן מאז שהתחילו טיפול)

album

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
אסתי טראובה-אפילוג'יק כנפי נשרים
כבר שנים בתחום, ונראה לי שהיא הכי מתקדמת

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני לא יודעת למה את צריכה, יש תחומי התמחות ספציפיים.
ברמות, אנה קוריץ מקסימה!
מלומדת, מנוסה ועדינה.

מיש

משתמש צעיר
נכתב ע"י KR;1166787:
אני לא יודעת למה את צריכה, יש תחומי התמחות ספציפיים.
ברמות, אנה קוריץ מקסימה!
מלומדת, מנוסה ועדינה.

טפול פנים לכלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  12  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה