התייעצות קונים השנה מתנות סוף שנה למורים? למורות? לגננות?

מצב
הנושא נעול.

ששירשירר

משתמש פעיל
השנה מגיע להם כפול!!!
ואני לא מגזימה
הם עבדו קשה יותר מכל שנה
למסור שיעור בטלפון
שיועבר בצורה ברורה וקליטה
עם כל הילדים שלהם ברקע....
לא פשוט בכלל!!!

קרן אור

משתמש פעיל
אני מאד מזדהה עם השאלה.
המורות בבית הספר אצלנו מקבלות ציון לא עובר על תקופת הקורונה הזו.
בית הספר הצליח לשדר לבנות שלא כדאי להגיע לבית הספר,
אחרי שהבנות שלי נשארו בכיתות עם עוד 4 חברות מבתים מוזנחים, הפסקתי גם אני לשלוח, לא בגלל שאני חושבת שזה מה שנכון לתקופה הזו.
באופן אישי, לא אתאמץ, אם מישהו יאסוף לא אמנע מלהיות שותפה.

michal2100

משתמש מקצוען
אני בשוק מהשאלה ....
למה בשוק?????

יש מורות וגננות שעבדו והשקיעו בלי סוף (חינוך עצמאי ועירייה) ובוודאי מגיע להם
לעומת זאת גן עמותה שבקושי בקושי היה משהו, גם הקו נפתח לקראת הסוף והיה ממש דל

לא באה בתלונות לגננת, ברור לי שהיא לא קיבלה שכר, לא גרה בעיר ומטופלת בילדים קטנים

מצד שני לא רואה סיבה לרוץ לקנות לה מתנה

אליש

משתמש מקצוען
אני גם מזדהה עם השאלה,
2 שיחות טלפון בכל התקופה,
פעמיים דפים מצולמים
וקו שנפתח בשבוע לפני שבועות.

ריצ'רץ

משתמש צעיר
למה בשוק?????

יש מורות וגננות שעבדו והשקיעו בלי סוף (חינוך עצמאי ועירייה) ובוודאי מגיע להם
לעומת זאת גן עמותה שבקושי בקושי היה משהו, גם הקו נפתח לקראת הסוף והיה ממש דל

לא באה בתלונות לגננת, ברור לי שהיא לא קיבלה שכר, לא גרה בעיר ומטופלת בילדים קטנים

מצד שני לא רואה סיבה לרוץ לקנות לה מתנה

כשאני קונה מתנה בסוף שנה אני באה להוקיר על שנה שלימה של השקעה וטיפול מסור בילדים שלי וזה כולל המון המון דברים - החל מקידום ויחס טוב לילד וכן האכלה ודאגה לכל צרכיו ולכן אני לא חושבת שצריך להתייחס פה ל 3 חודשים האחרונים שנכון אולי לא בכל המקומות השקיעו ברמה שווה אבל אני בטוחה שברב המקומות התאמצו מאד מאד לתת לילדים את כל מה שיכלו ויש כאלו שהשקיעו הרבה מעבר ... וגם ככה המשכורות בד"כ לא גבוהים - במיוחד של הגננות והמטפלות אז להשקיע כמה שקלים בשביל לתת להם הרגשה טובה אני חושבת שזה מינימלי אבל באמת שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון...

אליש

משתמש מקצוען
כשאני קונה מתנה בסוף שנה אני באה להוקיר על שנה שלימה של השקעה וטיפול מסור בילדים שלי וזה כולל המון המון דברים - החל מקידום ויחס טוב לילד וכן האכלה ודאגה לכל צרכיו ולכן אני לא חושבת שצריך להתייחס פה ל 3 חודשים האחרונים שנכון אולי לא בכל המקומות השקיעו ברמה שווה אבל אני בטוחה שברב המקומות התאמצו מאד מאד לתת לילדים את כל מה שיכלו ויש כאלו שהשקיעו הרבה מעבר ... וגם ככה המשכורות בד"כ לא גבוהים - במיוחד של הגננות והמטפלות אז להשקיע כמה שקלים בשביל לתת להם הרגשה טובה אני חושבת שזה מינימלי אבל באמת שכל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון...
לכן קנינו להם מתנה גדולה לפורים.

michal2100

משתמש מקצוען
אני בטוחה שברב המקומות התאמצו מאד מאד לתת לילדים את כל מה שיכלו
תתפלאי, אבל יש גננות שלא התאמצו

שוב בעיני זה משתנה כי גננות עירייה קיבלו זכר מלא, והיה עליהם פיקוח מלא והרבה דרישות
ובמקומות שהוציאו את הגננות לחל"ת הם באמת לא חייבות כלום וגם לא התאמצו, אפילו טלפון אחד לא קיבלנו מהגננת!!!
ומפורים עד עכשיו בקושי היה חודש לימודים במצטבר

אוהבת את התחום שלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני חושבת שהכל תלוי בגנים ובבתי ספר איך הם השקיעו,
אם מורגש השקעה או לא? על ההורים להחליט
אישית בגן עירייה של הבת שלי, הגננת ממש השקיעה ואפילו שלחה הפתעות
היא הייתה ממש מדהימה וברור שמגיע לה.

קצרה

משתמש מקצוען
זה לא כל כך משנה כמה הם התאמצו -
אני הרגשתי שעבדתי יותר קשה מהם.

מישהו השווה את זה מתישהו לצלמת ושאל שאם הוא רוצה תמונות פשוטות ללא עיבוד מיוחד האם הוא ישלם מחיר פחות.
אז אני רוצה גם להשוות את מה שהמורים עשו לצלמת-
מה דעתכם שבגלל הקורונה הצלמת תביא לביתי את המצלמה שלה עם חוברת הוראות - אני אצלם ואביא לה את התמונות - והיא תעבד - התשלום אותו דבר ??

אז בתקופת הרחוק מלמידה - אנחנו היינו אחראיים על בעיות המשמעת (שב עכשיו ללמוד.. עוד לא התקשרת מהבוקר..) על הבעיות הטכניות ( התנתק לי.. איך מתקדמים קדימה.. וכו') על שימת לב שהילד הבין את הנאמר (ובאופן מיוחד כשהמורה היה ממש חסר תיאום עם גילאי הילדים ונגיד הקריא לילד בן 9 עמוד וחצי לכתוב בקצב שאני לא עמדתי בו...). ובעיות חברתיות (הוא מפריע לי... לקח לי את הטלפון..)
המורים בסך הכל אספו את החומר (שכבר אסוף להם) והגישו לנו כדי שנוכל ללמד.

אפשר לומר שבדיוק כמו שעיקר העבודה של הצלמת הוא הצילום עצמו ולא הציוד והעיבוד - כך עיקר עבודתו של המורה במיוחד זו שאותה אנחנו מעריכים היא כל מה שאנחנו עשינו כל החודשים האחרונים ולא איסוף החומר והקראתו לתלמידים.
מתנה לפורים כבר הבאנו - מאז פורים ועד עתה - שהמורים יביאו מתנה להורים . בזכותינו ובזכות שעבדנו קשה על הלמידה מרחוק המיותרת הזו (לא היה קורה כלום לילדים אם היא לא היתה. מבטיחה) הם קיבלו שכר מלא על עבודת איסוף חומר והקראתו בלבד.

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אשמח לרעיונות טובים למתנה לצוות של הרבה גננות ומטפלות (חינוך מיוחד)

פוטושופר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
בואו נשאל כמה שאלות יסוד:
בכל שנה, מדוע אנו משתתפות במתנה?
האם יש מקרים בהם אנו לא משתתפות במתנה, מדוע? (תשובה אישית ואינדבדואלית לכל אחת)
האם יש מקרים בהם אנו מחליטות להעניק מתנה מיוחדת יותר מכל שנה אחרת? מדוע?

ברוב המקרים התשובה היא, השקעה מיוחדת בילד שלי, קידום ומסירות ודאגה עבורו.
מה שבטוח שהתנאי הזה בשנה זו לא התממש.

העבודה השנה מצד הצוות היתה לא פשוטה. באמת עבדו בתנאים מורכבים.
אולי כמו ללמד בלי מזגן, עם דבורים מזמזמות באוזניים, ומקקים מטיילים. כן, זה באמת לא תנאים....
אולם אלו היו דרישות סף מצד הפיקוח.

אולי שהפיקוח ייפצו את הצוות?
האם עלינו ההורים לצ'פר עובדים שנאלצו לעבוד בתנאים קשים יותר?
ואולי ההסתכלות היא שחובה לספק את התוצר בכל מקרה? לא משנה כמה היה צריך להקריב בשביל זה?(עצמאים/ שכירים)

המממ, כל אחד יעשה את השיקולים שלו...
מתוך מודעות.

טלי ז

משתמש צעיר
תקחו בחשבון שהשנה רובם לא קיבלו לפסח שום תלוש או מתנה מהמנהלים שלהם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה