עוגות/עוגיות קוגל תפוחים

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
הרבה זמן חיפשתי את המתכון של סבתא שלי לעוגת טורט תפוחים. משהו אלוף ברמות אחרות! יחסית בריא- קמח 80%, כמעט בלי סוכר, בלי מרגרינה וטעים ברמות קשות! העוגה שגדלנו עליה. והנה השבוע מצאתי את המתכון- ל2 אינגליש קייק/ תבית בינונית.
5 תפוחים אדומים מגורדים גס לא קלופים
2 כוסות קמח 80%/ כוסמין 80%
4 ביצים
1/2 א. אפיה
1/2 סוכר וניל
1/2 כוס סוכר
כוס שמן
טיפה קינמון
מערבבים ולתנור ל45 דקות
7 דקות עבודה כולל לשטוף את הכלים! ולהחזיר את המג'ימיקס! (לי אין את החלק הזה במג'ימיקס אז לקח לי רבע שעה כולל לגרד במגרדת ידנית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה