כללי קובץ מטושטש בוורד

מייטי האואר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עיצבתי דף בפוטושופ
סגרתי ל PDF
וכשאני פותחת בוורד זה נראה מטושטש,
מישהו/י יודע/ת להסביר מדוע?

Ben2648

משתמש רשום
פתחת PDF ב-Word? לא מומלץ. קיימות הרבה תוכנות לשימוש חופשי שמציגות PDF כמו שצריך.
מכל מקום, כדי לענות לך בדיוק על השאלה צריך לראות את הקובץ.
סביר להניח שהקובץ לא איכותי.

מייטי האואר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קודם כל תודה על התגובה.
זהו קובץ שהכנתי ללקוח והוא רוצה לרשום עליו בתוכנת וורד
הקובץ הוא ברזולוציה 300 .
מה עוד יכול להיות?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הוורד מקטין אוטומטית קבצים מיובאים, כדי לא להעמיס עליו. כדי להוציא נורמלי, תייצאו לJPGברזולוציה הרבה יותר גבוהה ותמקמו בוורד כרגיל, זה יצא יותר טוב.
אבל כדי לסגור ולשמור בוורד לPDF מומלץ לעשות על ידי מדפסת חיצונית כמו פרימו וכדומה, לא על ידי מנוע השמירה לPDF של וורד.

Ben2648

משתמש רשום
הקובץ "ברזולוציה 300" לא אומר הרבה. למעשה, הוא כמעט שלא אומר.
אפשר לקחת תמונה ברזולוציה נמוכה ולשנות אותה ל-300ppi, זה לא אומר שהאיכות שלה תשתפר.
מה גם, שייצוא לא טוב יכול לחרבש את האיכות, מה שמחזיר אותי להודעה הקודמת:
1. תעלי את הקובץ
2. לא לפתוח PDF ב-word, הוא לא מיועד לכך.

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלא תשים את זה בכותרת עליונה אלא רגיל ותגדיר את התמונה מאחורי הטקסט ככה תוכל לכתוב מה שהיא רוצה

kola

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעיה ישנה
זה קרה לי לפני כמה שנים ופתרנו את הבעיה
מה שזכור לי שעשינו סגירה מסוימת של ה PDF, אבל אני לא זוכר איך בדיוק, אולי בסגנון השכבות היה הגדרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה