קובץ וורד שאצל השולח תקין ואצלי תוקע את התוכנה

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נתקלתי כמה פעמים בתופעה, שאני מקבל מלקוחות קובץ וורד, שאצלם זה תקין מהיר וללא בעיות,
ואצלי זה תוקע את התוכנה, מפיל אותה, וגם לפעמים כשזה נפתח, זה איטי להחריד.
איך ניתן לפתור את הבעיה הזו?

אציין, שכמדומני בדרך כלל זה מתרחש, כאשר השולח משתמש בוורד ישן של 2010 ומטה.
לכאורה זה לא אמור להיות, אבל איך ניתן לפתור את הבעיה הז?

(אני מנסה להעלות את זה לגוגל דוקס ומשם להוריד את זה כקובץ וורד. לפעמים זה עוזר).

איך ניתן לפתור בעיה כזו אחת ולתמיד? או לחילופין להתמודד אתה?

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תגיד לו שישמור את זה בפורמט אחר, למשל RTF. או שינסה לפתוח את זה ב'אופן אופיס', לשמור שם, ואז לשלוח.

כל מיני משחקים מעין זה יכולים לעזור. כל זאת בלי להכנס לסיבה שהדבר קורה.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הענין שזה מדי הרבה קבצים, והמשחקים האלו לא בדיוק עוזרים. לפעמים כן, ויותר פעמים שלא, וגם כשכן הם לוקחים הרבה זמן.
מה ניתן לעשות בשביל למגר את הבעיה?

לחילופין מישהו הציע לי לנסות לפתוח את זה באופיס 365. אין לי מושג איך האופיס הזה עובד, והאם הוא כן פתרון מהיר ומוחלט.

avi chazak

משתמש מקצוען
אציין, שכמדומני בדרך כלל זה מתרחש, כאשר השולח משתמש בוורד ישן של 2010 ומטה.
לכאורה זה לא אמור להיות, אבל איך ניתן לפתור את הבעיה הז?
כך זה קורה בדרך כלל כיון שזה נפתח בוורד החדש (דהיינו מעל 2010 והלאה) על מצב תאימות שזה מהאט את הפעולות בקובץ מאוד.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הבעיה ממשיכה גם אם אני שומר את זה על מצב רגיל ואז מנסה להמשיך לעבוד.
זה בעיה שאין לי מושג מהיכן היא וממה היא, אבל עושה רושם שהיא מובנית בתוך הקובץ.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אז בכל אופן יכול להיות הפתרון?
מלבד זאת, יש כאלו ששולחים אלו קבצים ענקיים עם מצב תאימות, שלא עושים לי כל בעיה.
ומאידך אצל אחרים יש את הבעיה דנן.

avi chazak

משתמש מקצוען
זה בעיה שאין לי מושג מהיכן היא וממה היא, אבל עושה רושם שהיא מובנית בתוך הקובץ.
אני ממליץ לך לעבוד גם על וורד 2010 רק בשביל מצבים כאלו
בנוסף לזה שוורד 2010 מהיר יותר מכל הגרסאות האחרונות כולל גם של 2019 וזה מוכח גם ע"י מתכנתים.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אין לי אפשרות לחזור אחורה. מסתבר גם שזה יתקע קבצים שעשו בגרסאות מאוחרות יותר, אבל לא רק בגלל זה.
איזה עוד פתרונות ניתן לישם?

(אולי להתקין על אותו מחשב מלבד האופיס המתקדם, גם וורד 2010 וקבצים כאלו לפתוח שם?)

avi chazak

משתמש מקצוען
מלבד זאת, יש כאלו ששולחים אלו קבצים ענקיים עם מצב תאימות, שלא עושים לי כל בעיה.
קובץ ענק הוא לא המדד.
דהיינו יכל להיות קובץ ענק אבל שכולו רק טקסט וללא שום עריכות ומצד שני יכל להיות קובץ קטן אבל עם תיבות טקסט ועריכות לסוגיהם שיאטו לך את זה משמעותית.

aeb

משתמש סופר מקצוען
אם אינני טועה, אתה יכול להתקין וורד 2010 בנוסף לוורד העדכני (2016/2019), ואז לפתוח את הקבצים האלו דרכו, והכל יבוא על מקומו בשלום

avi chazak

משתמש מקצוען
(אולי להתקין על אותו מחשב מלבד האופיס המתקדם, גם וורד 2010 וקבצים כאלו לפתוח שם?)
אני לא יודע האם ניתן להתקין שני סוגי אופיס על אותו שם משתמש
אבל אולי תוכל לפתוח שם משתמש נוסף במחשב ושם להתקין את האופיס 2010

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כשאני מתקין משהו במחשב, אוטומטי זה מותקן על כל המשתמשים.
כוונתך אולי להתקין שני מערכות הפעלה, אבל זה כבר מסובך מדי.

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אם אינני טועה, אתה יכול להתקין וורד 2010 בנוסף לוורד העדכני (2016/2019), ואז לפתוח את הקבצים האלו דרכו, והכל יבוא על מקומו בשלום
יש לי תוספים שרכשתי ממישהו, וכשניסיתי להתקין וורד 64 ביט במקום ה-32 ביט שהיה לי, הם הפסיקו לעבוד, כאילו והם חיפשו הלאה את הוורד הקודם שהיה, וכשהוא לא היה בשטח, הם לא תקשרו עם הוורד החדש. לא עזר לי כלום, רק להסיר ה-64 ביט ולהתקין מחדש ה-32.
אני חושש להתקין וורד נוסף, כי אני לא יודע איך התוספים האלו יגיבו על זה. רק שלא יהיה המצב הזה עוד פעם, כי זה היה סיפור מדי גדול להחזיר המצב לקדמותו.

avi chazak

משתמש מקצוען
ש לי תוספים שרכשתי ממישהו, וכשניסיתי להתקין וורד 64 ביט במקום ה-32 ביט שהיה לי, הם הפסיקו לעבוד, כאילו והם חיפשו הלאה את הוורד הקודם שהיה, וכשהוא לא היה בשטח, הם לא תקשרו עם הוורד החדש. לא עזר לי כלום, רק להסיר ה-64 ביט ולהתקין מחדש ה-32.
אני חושש להתקין וורד נוסף, כי אני לא יודע איך התוספים האלו יגיבו על זה. רק שלא יהיה המצב הזה עוד פעם, כי זה היה סיפור מדי גדול להחזיר המצב לקדמותו.

שים לב!!!
לא להתקין תוכנות אופיס על 64 ביט זה מהאט מאוד את האופיס זה מיועד יותר למפתחים למינהם ולא למשתמש הביתי אני אישית כבר בדקתי את זה היו לי קריסות בלי סוף.
וגם זוהי המלצתם של מייקרוסופט

aeb

משתמש סופר מקצוען
לפי מה שאתה כתבת
כשניסיתי להתקין וורד 64 ביט במקום ה-32 ביט שהיה לי
הרי הסיבה היא בגלל שהוסר הוורד הקודם, אני מציע להתקין בנוסף, ולא חושב שזה בעיה גם עם אותו משתמש. אם אתה חושש לנזק, תיצור נקודת שיחזור ותנסה, מקסימום תחזיר את הכל אחורה.

avi chazak

משתמש מקצוען
יש לי תוספים שרכשתי ממישהו, וכשניסיתי להתקין וורד 64 ביט במקום ה-32 ביט שהיה לי, הם הפסיקו לעבוד, כאילו והם חיפשו הלאה את הוורד הקודם שהיה, וכשהוא לא היה בשטח, הם לא תקשרו עם הוורד החדש. לא עזר לי כלום, רק להסיר ה-64 ביט ולהתקין מחדש ה-32.
ובנוסף מדוע אתה (שאתה משתמש מקצועי בתחום) עובד על עריכות עם תוכנות אופיס ולא עם תוכנות של אדובי כמו אינדזיין (Adobe InDesign)?

aeb

משתמש סופר מקצוען
אני לא יודע האם ניתן להתקין שני סוגי אופיס על אותו שם משתמש
אבל אולי תוכל לפתוח שם משתמש נוסף במחשב ושם להתקין את האופיס 2010
כפי שידוע לי, מי שיש לו אופיס 2010 מותקן, אינו צריך להסיר אותו ע"מ להתקין אופיס 2016/2019, ואכן יהיה לו את שניהם.
אני לא רואה סיבה שזה מדוע שזה יהיה בעיה באותו משתמש ג"כ
אני רק מסופק להיפך, אם יהיה אפשרי להתקין 2010 אחרי שכבר מותקן 2016/2019

hamefoar

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ובנוסף מדוע אתה (שאתה משתמש מקצועי בתחום) עובד על עריכות עם תוכנות אופיס ולא עם תוכנות של אדובי כמו אינדזיין (Adobe InDesign)?
אני אמנם מעמד בתג או באינדיזיין, אבל החומר שאנשים שולחים לי הוא בוורד, ושם אני אמור לעבד אותו על מנת להעבירו לתוכנות המקצועיות.

אני רק מסופק להיפך, אם יהיה אפשרי להתקין 2010 אחרי שכבר מותקן 2016/2019
זה בדיוק ההסתפקות שלי. וגם כשעשיתי את הסיפור הקודם עם ה-32 וה-64 ביט, בסופו של דבר נקודת שחזור לא הצליחה להחזיר המצב לקדמותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה