דרוש מידע קבלת SMS בנטסטיק של LTE

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לא מוצא איפה אפשר לראות הודעות SMS בנטסטיק הזה.
מישהו מכיר?

רפ

משתמש סופר מקצוען
לפי דעתי אין.
נטסטיק מיושן שקשה מאוד לעבוד איתו, בממשק שלו חסרים המון דברים.

נ.ש

משתמש צעיר
בחלק גדול מהנטסטיק אפשר לקבל sms, צריך רק לדעת את הכתובת ip של הנטסטיק ומשם להיכנס לממשק שלו ולגשת ל sms.
דרך התוכנה עצמה של ההפעלה של הנטסטיק גם צריך להיות אפשרות.

נ.ש

משתמש צעיר
לכל מכשיר יש כתובת ip, ברגע שיש לך אותו אתה כותב אותו בדפדפן של המחשב כשאתה מחובר אליו בwifi או בכבל ואז אתה יכול לגשת להגדרות של המכשיר ולהגדיר אותו וכן לגשת ל sms.
כדי לדעת את הכתובת ip המכשיר צריך להיות מחובר עם כבל למחשב, או שזה כתוב ע''ג המכשיר עצמו או שאפשר לחפש בגוגל לפי דגם המכשיר מה הכתובת שלו.

רפ

משתמש סופר מקצוען
1591775732947.png

נ.ש

משתמש צעיר
אוקיי, אבל זה משתנה מאוד מדגם לדגם ומחברה אחת לשנייה ולכן זה לא תמיד יהיה רלוונטי לשני.

חד משמעית

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אם הנטסטיק כבר פעיל ומוגדר ואני גולש דרכו אני גם יכול להיעזר עדיין בכתובת IP לעניין ה SMS?
תודה על העזרה

רפ

משתמש סופר מקצוען
תסתכל בצילום מסך שצירפתי, אם זה נטסטיק כמו שיש לי תבדוק מה הכתובת באיזור שמוקף בעיגול אדום.

נ.ש

משתמש צעיר
כמובן, ורק כשאתה מחובר וגולש דרכו אתה יכול לגשת ל ip שלו.

נ.ש

משתמש צעיר
תסתכל בצילום מסך שצירפתי, אם זה נטסטיק כמו שיש לי תבדוק מה הכתובת באיזור שמוקף בעיגול אדום.
לעניות דעתי נראה לי שהכתובת שכתוב בתוכנה איפה שציינת זה הכתובת ip של המחשב עצמו שמחובר אליו ולא של הנטסטיק עצמו.

רפ

משתמש סופר מקצוען
לעניות דעתי נראה לי שהכתובת שכתוב בתוכנה איפה שציינת זה הכתובת ip של המחשב עצמו שמחובר אליו ולא של הנטסטיק עצמו.
יש מצב. אבל זו הכתובת היחידה שמופיעה בכל הממשק הנוראי של הנטסטיק הזה.

רפ

משתמש סופר מקצוען
לא, יש לי חסימה של העבודה על המחשב אז הכתובת שרשומה שם בכלל חסומה אצלי.

שרית קובל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ואיך אני יכולה לדעת האם יש לי הודעות חינם, או שבסוף החודש אקבל חשבון מנופח?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה