דרוש מידע קבלת הויזה במהירות אחרי האישור

שופר

משתמש פעיל
שלום!
משהו התנסה בעבר במצב של ויזה שהגיעה במהירות (תוך שבוע הכי הרבה) לאחר האישור בראיון.
מאז הראיון ועוד קבלת הויזה לוקחים הרי את הדרכון, ויש טיסה שנקבעה למקום אחר, יש מה לנסות לבקש שיזרזו את הגעת הויזה עם הדרכון?

הירקן

משתמש פעיל
אני גם הייתי לחוץ אבל בסוף הויזה מגיעה במקסימום 8 ימים מהרגע שיש מספר מעקב תוך יום זה אצלך

הירקן

משתמש פעיל
אחרי יומיים מהראיון אמור להיות מספר מעקב תפני לשגרירות ובקשי את המספר ואז תפני לדואר ותתחנני שזה דחוף ובמקרה הצורך תבואי באופן עצמאי לקחת את זה ממרכז המיון (בירושלים זה בכנפי נשרים-בית הדפוס)

חליל בנשמה

משתמש רשום
לי לקח 7 ימים,
ובקשתי לפני זה שישימו בנקודת החלוקה בתל אביב,
ואז יכולתי לקחת ישירות משם כשזה הגיע,
בגדול דרך הדואר זה יותר מסובך כי הם אומרים עד 10 ימים,
אם עדיין לא הייתם בראיון אולי כדאי לרשום את נקודת החלוקה בתל אביב, ולא את כתובתכם האישית.
בהצלחה

שופר

משתמש פעיל
לי לקח 7 ימים,
ובקשתי לפני זה שישימו בנקודת החלוקה בתל אביב,
ואז יכולתי לקחת ישירות משם כשזה הגיע,
בגדול דרך הדואר זה יותר מסובך כי הם אומרים עד 10 ימים,
אם עדיין לא הייתם בראיון אולי כדאי לרשום את נקודת החלוקה בתל אביב, ולא את כתובתכם האישית.
בהצלחה
הראיון בירושלים, רחוק לי ת"א

חליל בנשמה

משתמש רשום
נכון,
הראיון היה לי גם בירושלים
אבל את כתובת המשלוח רשמו על תל אביב,
ומתל אביב יש אפשרות איסוף במקום ללא צורך בדואר ישראל.

הירקן

משתמש פעיל
אם הראיון עדיין לא נעשה תתעקשי איתם שאת תבואי לקחת את זה מהשגרירות אחרי יומיים אם תכבדי אותם הם יסכימו

שופר

משתמש פעיל
אם הראיון עדיין לא נעשה תתעקשי איתם שאת תבואי לקחת את זה מהשגרירות אחרי יומיים אם תכבדי אותם הם יסכימו
בסוף סוף הראיון או מיד בתחילה לבקש?
ממי מתאים לבקש מהפקידים או מהקונסול?

חליל בנשמה

משתמש רשום
כשאני הייתי וניסיתי להסביר להם שזה דחוף ויש לי טיסה זה לא ממש עניין אותם,
הם אמרו שזה עד 10 ימים וכו...

הירקן

משתמש פעיל
בסוף סוף הראיון או מיד בתחילה לבקש?
ממי מתאים לבקש מהפקידים או מהקונסול?
מיד בהתחלה כשמוציאים את המדבקות אצלי היא מיוזמתה אמרה לי תבקש מהקונסול שתבוא לקחת, אצלי הקונסול לא הסכים כי זה היה שבועיים לפני הטיסה אבל לדעתי שבוע לפני הטיסה הוא וודאי יסכים כמובן צריך לכבד ולהתחנף

שופר

משתמש פעיל
מיד בהתחלה כשמוציאים את המדבקות אצלי היא מיוזמתה אמרה לי תבקש מהקונסול שתבוא לקחת, אצלי הקונסול לא הסכים כי זה היה שבועיים לפני הטיסה אבל לדעתי שבוע לפני הטיסה הוא וודאי יסכים כמובן צריך לכבד ולהתחנף
אם אני יראה כרטיס טיסה זה יראה רצינות יותר או אין סיבה?

אולי מעניין אותך גם...