עזרה קבלת הודעת טקסט לטלפון כשר

ניסים פנירי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
האם יש איזושהי אופציה???

מה שקרה שבגוגל מוגדר לי מספר כשר כאמצעי האימות בחשבון, והוא מתעקש שלא לאפשר לי שליחת הודעה קולית אלא רק הודעת טקסט (רק באימות דו שלבי ניתן לשלוח הודעה קולית, באמצעי שיחזור אין אופציה כזו לצערי).
האם יש דרך כלשהי שאוכל לקרוא את הודעת הטקסט שגוגל שולחת למספר הכשר שלי???
הנושא מאד דחוף לי, כי מדובר במייל של עבודה ואם הוא ייחסם זה יהיה מאד לא נעים (בלשון המעטה...)

תודה מראש לכל עזרה!

מאה100

משתמש מקצוען
לנו יש גולן בתומך C2 וא"א. ניסינו מאוד ולא הלך.
בדיוק אתמול בצעתי שיחזור לסיסמא וגוגל שלחו לי הודעה קולית לפלאפון כשר. לפני השליחה שאל אם אני רוצה הודעת טקסט או הודעה מושמעת.
תנסו שוב

שריתושתוש

משתמש רשום
שואלת שוב,
מה עושים שגוגל שולח הודעת טקסט למספר כשר ואין עוד אופציה להיכנס לחשבון??

עב"מ

משתמש רשום
אני מקבל הודאות לC2 ואני בגולן מחברות כמו גוגל או מייקרוסופט אבל ממכשיר רגיל אני לא מקבל
אולי משהו יוכל להסביר לי איך זה עובד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה