דרוש מידע קבלתי טלפון לגבי : שאלון מפקד האוכלוסין של ישראל

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

למד מכל אדם

משתמש פעיל
לידיעת מי שעדיין לא קיבל את השובר, אפשר לפנות ללשכה המרכזית לסטטיסטיקה ולבקש שישלחו במייל.

tbh

משתמש מקצוען
לידיעת מי שעדיין לא קיבל את השובר, אפשר לפנות ללשכה המרכזית לסטטיסטיקה ולבקש שישלחו במייל.
כשאני פניתי- אחרי כמה וכמה וכמה פעמים- הפנו אותו לשירות לקוחות של buyme ורק שם יכולתי לבקש שישלחו במייל.
שווה לדעת.

אסתיס

משתמש מקצוען
בלת"ק
סוף סוף התפניתי למלא את הסקר,
אבל לכניסה לשאלון הם שולחים קוד אימות לסמס... ואם אין לי??
אני לא יכולה להתחיל את הסקר..

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מי שענה באתר
שיפנה בצאט של מפקד האוכלסין
הם אמרו לי היום שהם מודעים לבעיה ומנסים לטפל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה