דו"ח קבלתי דוח על חניה בבני ברק- יש דרך לבטל/ לערער

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש טופס ערעור למילוי, אפשר לחפש אותו באתר העירייה. מניסיון, אם יש הסברים טובים ומשכנעים, מורידים בד"כ ל100 ש'

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מה היה המקרה?

dafdefet

משתמש מקצוען
אני לא תושבת בני ברק והלכתי עם הילד למרפאה שם, וזו החניה שמצאתי.
אני נהגת חדשה וזו פעם ראשונה :(

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
כחול לבן? אדום לבן? על המדרכה?
זה מאד תלוי מה חומרת ההפרעה לתנועה שנגרמה.

בכל מקרה, אם לא נגרמה הפרעה, תמיד אפשר לספר שהיה צורך רפואי דחוף להגיע למרפאה הסמוכה וזו החניה הפנויה היחידה שהיתה באיזור, כמובן שתכננו רק לשתי דקות וכו' וכו', וזו פעם ראשונה שאני מקבל דו"ח חניה והעבר שלי נקי.
התירוצים האלו עזרו לנו בפעמיים של "עבירות" יחסית קלות, כמו חניה חצי על מדרכה ברחוב צדדי, או באדום לבן ללא הפרעה לתנועה.
במקרה של הפרעה ממשית לתנועה מסתבר שהם פחות יתייחסו לתירוצים, לכן שאלתי מה היתה ה"עבירה".

dafdefet

משתמש מקצוען
עליתי על המדרכה, לא ידעתי שאסור, ראיתי שני רכבים חונים ככה עשיתי אחריהם...... :(

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

nsh

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אולי משהו בסגנון של
אני שומרת חוק וסדר, ומעולם לא קיבלתי דו"ח חניה, היתה כאן תקלה נקודתית שהייתי חייבת להגיע בדחיפות עליונה למרפאה עם ילד, עניין שלא סבל דיחוי אף לרגע, ומכיוון שלא היתה שום חניה פנויה בכל האיזור, בלית ברירה חניתי בצורה הזו, כמובן מתוך כוונה לסדר אותה ברגע שאתפנה מהעניין הרפואי, אשמח מאד להתחשבות ולהפחתת התשלום

משהו ברעיון הזה

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
העבירה צולמה?

ביטלו לי דו"ח בירושלים, כי לא היה ראייה לעבירה...
(למרות שהודיתי בעצם העבירה, יש לי תו נכה אך גם עם זה אסור לחסום מעבר במדרכה וחניתי במקום שכבר היה רכב שחסם נעמדתי מאחוריו. דקה אחרי זה הרכב ההוא יצא, ערערתי על כך. ומכיוון שהתמונה לא היתה ברורה ביטלו לי)

יוו

משתמש פעיל
חטפתי דו"ח 500 ש"ח מכיוון שחניתי על מדרכה הרוסה
שאיננה קיימת כלל (אחיעזר)
אני לא תושבת בני ברק
איך לשכנע לביטול הדוח הארור??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה