מידע שימושי קבלן (בב"ב): אמין, ישר, עומד בזמנים, ושאר מעלות חשובות - הבו המלצותיכם!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לצורך: הרחבת בנייה ושיפוץ חלק מחלל קיים.
כבר "חרשנו" על האשכולות הקיימים בנושא, זקוקים למידע אקטואלי, נוסף וחדש מהשטח.
נשמח שתציינו טווח מחירים (אם עשיתם סקר שוק) ותכתבו על המומלץ שלכם האם זול/ ממוצע/ יקר.
כמו כן, אם יש מישהו עליו נאמר "התורה חסה על ממונם של ישראל"... נשמח שתחוסו עלינו ותציינו לנו זאת אך ורק בפרטי, בבקשה.
יישר כח ותזכו למצוות ולשפע ברכות!

הצלוחעס

משתמש פעיל
ידוע לי על קבלן מירושלים (יתכן שעובד גם במרכז) יעקב גולדהבר שעושה עבודה מדהימה עם ירידה לפרטים הכי קטנים
ועומד מאחורי כל מילה שלו
בהצלחה

ציבי פרקל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הוספנו חדר לפני כמה חודשים, הקבלן היה יהודה חזן. טל- 0507758070.
הוא עשה עבודה מדהימה, גימור מושלם. ולא חרג מההצעת מחיר!
הוא היה קצת יותר יקר מהצעות אחרות שקיבלנו אבל היה שווה כל שקל.
כבר כשהוא הגיע לתת הצעת מחיר ראינו שהוא יסודי ושם לב להכל.
ומשהו שלי היה חשוב- הוא עובד עם פועלים יהודים.
חוץ מזה- הוא גם עשה דברים קטנים כתוספת בלי מחיר, למשל- היה לי מזגן רצפתי ישן שלא עבד בסלון. הוא הוריד אותו וסייד....
הוא דתי ומאוד אוהב בני תורה- ממליצה מאוד!

1987

משתמש פעיל
אנחנו לקחנו את שלמה שטרן מב"ב לשיפוץ דירה גדולה מהיסוד
אמין מאוד ומקצועי מאוד מאוד ויחיסת לאחרים שנתנו לנו הצעת מחיר הוא היה זול בהרבה ( מתוך 5 שנתנו הצעת מחיר היה רק אחד שנתן הצעה זולה ממנו והיה נראה לא מקצועי)
תכלס אנחנו אחרי וכל מי שנכנס לדירה מתלהב מהגימורים היפים. הוא יסודי מאד. עובד עם פועלים ערביים אבל עדינים ואנושיים ( אם מותר לומר עליהם את זה ) יש אצלינו בבנין עוד כמה דירות ששיפצו עם קבלן אחר ואין מה להשוות בכלל.
בסיום כל יום עבודה הוא עשה נקיון בחדר מדרגות, אם קרה נזק לשכן תיקן מיד ולא דחה . אלו דברים חשובים מאוד !
בהצלחה

יחשבאף

משתמש מקצוען
אבי יעקובזון מבני ברק.
היה קצת יותר יקר מהצעות אחרות אבל היה אמין ביותר, עמד בזמנים ועשה הכל מעל ומעבר כדי שנהיה מרוצים.
גם כמה חודשים אחרי סיום הבניה היתה לנו רטיבות והוא בא לבדוק ותיקן את הנזילה שהיתה אצל השכנים על חשבונות בלי לצייץ מכיוון שהיה סיכוי סביר שזה קרה בגלל הבניה.

מירי חן

משתמש פעיל
יש לי קבלן ערבי מעולה וזול(קשה למצוא כאלו) הוא בנה לנו פעמיים ועשה עבודה מדהימה ,הוא הרבה יותר זול מהישראלים אם תרצי תפני אלי.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולם!
נשמח לקבל עוד שמות!
ו - איך פונים באתר החדש באישי???
(בינתיים אני רואה רק אפשרות לצ'ט...)

PRIMA

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דניאל פניירו, אמנם יקר,
אבל שווה כל שקל.

אאא בבב

משתמש חדש
אנחנו הרחבנו עם הקבלן יאיר חורי מבני ברק, אמין, מקצועי והיה הכי זול מכל ההצעות שקיבלנו ולא חרג בשקל מההצעת מחיר , ממליצה בחום!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה