התייעצות קבלן אמין ומתקתק בבני ברק

abn

משתמש חדש
מנסיון ששיפצנו לאחרונה בית
אני ממליצה לך ללכת לראות ביצועים של קבלן, ולא להסתמך רק על דיבורים ומידע,
אני ראיתי פערים קיצוניים בביצועים, של חיתוכי קרמיקה ריצוף, סיוד, רמת נגרות וכו', זה דבר שאם את קצת מבינה בזה, כבר תביני לבד מה מתאים לך ובקלות, ורק לאחר שתבדקי מכאלה ששיפצו אצל הקבל המסוים ממש לאחרונה
הצוות הביצועי שמלווה קבלנים גם משתנה מעת לעת וכו'.
מזדהה. חשוב מאוד ללכת לראות.. והכי חשוב לשים דגש על הגימורים של הבית.. בסוף זה מה שעושה את ההבדל!!

נפטון

משתמש פעיל
ממליץ בחום גם על סבן, לנו נתן מחיר סביר לחלוטין, אפילו זול יותר בהשוואה לאחרים.
שינויים בתוכנית, הוספת קיר, הוספת נקודות חשמל, ועוד ועוד דברים שלא סוכמו מראש, ולא לקח תוספת... כמובן שלא ניצלנו את רוחב ליבו, מדובר בשינויים שכל מי ששיפץ משמעותית מכיר.
עוד משהו הוא מביא בברירת מחדל חומרים איכותיים ולא צריך לריב איתו ולעקוב אחרי מה שהוא מביא.

פנינת ים

משתמש רשום
אני ממליצה על קבלן רומני, קוראים אותו סטלו
זול משמעותית, מתקתק עבודה
ועושה עבודה יפה ומקצועית, רמת גימור גבוהה.
העובדים שלו גם רומנים.

אתן לך את המס' בפרטי

ממליץ בחום גם על סבן, לנו נתן מחיר סביר לחלוטין, אפילו זול יותר בהשוואה לאחרים.
שינויים בתוכנית, הוספת קיר, הוספת נקודות חשמל, ועוד ועוד דברים שלא סוכמו מראש, ולא לקח תוספת... כמובן שלא ניצלנו את רוחב ליבו, מדובר בשינויים שכל מי ששיפץ משמעותית מכיר.
עוד משהו הוא מביא בברירת מחדל חומרים איכותיים ולא צריך לריב איתו ולעקוב אחרי מה שהוא מביא.

אפשר פרטי קשר?
יש היום תחליף לפועלים ערבים?

מלכה ג.

משתמש רשום
גם לי שלמה הנ"ל עשה עבודה מצוינת במחיר פצצה.ובתיקתוק זמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה