מידע שימושי קבוצת רכישה ל- מזרונים

מצב
הנושא נעול.

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מילאתי אתמול את טופס ההזמנה
מתי אמורים להתקשר? ממש חשוב לי לקבל את זה עד החגים!
יש מצב?

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מילאתי אתמול את טופס ההזמנה
מתי אמורים להתקשר? ממש חשוב לי לקבל את זה עד החגים!
יש מצב?
@pinati
יש לך איך לבדוק למה עוד לא יצרו איתי קשר?
הזמנתי כבר במוצש או בראשון ולא התקשרו בכלל.
אשמח לקידום וטיפול בנושא
תודה

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דיברתי איתו מקודם
מקווה שיספיק עוד היום

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@pinati
עוד לא יצרו קשר
כבר עבר שבוע וחצי מאז שמילאתי טופס
ניסיתי גם להתקשר לחנות ולא ענו לי שם.
תוכלי לבדוק שוב?

נדנדה

משתמש מקצוען
היום קיבלנו את המזרונים נראה מצוין (בלילה יבדקו אותם...)
@pinati תודה רבה
שנה טובה כוח"ט

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

open

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כן, התקשרו אתמול
תודה!

שנה מבורכת

דייויד

משתמש צעיר
לכל המזמינים והמתלבטים, לא ממליץ להזמין בלי להרגיש את המזרון קודם, אנחנו קיבלנו את המזרונים והם היו לנו קשים נורא ולא נוחים, ושרצינו להחזיר, אף שהם עדיין סגורים עם הניילון עושים לנו בעיות, ומשכנעים אותנו לקחת דגמים אחרים במחיר הרבה יותר מפולפל.

איש האשכולות

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לכל המזמינים והמתלבטים, לא ממליץ להזמין בלי להרגיש את המזרון קודם, אנחנו קיבלנו את המזרונים והם היו לנו קשים נורא ולא נוחים, ושרצינו להחזיר, אף שהם עדיין סגורים עם הניילון עושים לנו בעיות, ומשכנעים אותנו לקחת דגמים אחרים במחיר הרבה יותר מפולפל.
בעיקרון ישנם 3 דרגות קושי. באיזה בחרתם?

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קודם תבדקו שסמל החברה בחלק העליון

ודבר שני, אני יכולה לעזור צרו איתי קשר
(על איזה שם נרשמתם, ועם מי דברתם?) -שלחתי בפרטי

נערך לאחרונה ב:

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אז אני הלכתי לחנות המפעל לפני שהזמנתי ובאמת הסבירו לי שזה נקרא מזרון קשה ולכן המליצו לי לקחת אותו כויסקו וזה מה שעשיתי.
לקחתי בינוני וויסקו וזה פשוט תענוג

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אנחנו גם רכשנו בקבוצה הקודמת לפני כמה שנים, וזה היה הפיתרון...
קודם תבדקו שסמל החברה בחלק העליון

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  25  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה