• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

צריכים את עזרת עם ישראל‎

Rochel L

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צהריים טובים,

כלה שגדלה אצל ההורים שלי התארסה ב"ה!
זה שמחה גדולה של ממש, כלה בלי הורים אחים אחיות דודים דודות סבים וסבתות בתמונה בכלל.
הסימן חיים היחיד שהגיע מהמשפחה זה מייל עם המילים מזל טוב בלבד מאח שלה.
ממש כלום, היא התארסה ומתחתנת בלי אף אחד, המשפחה שלי הם המשפחה שלה וההורים שלי ההורים שלה. החתן מגיע ממשפחה חסרת יכולת לגמרי.
אני אחים ואחיות שלי אוספים הכל עבורה מהדבר הכי קטן ועד הכי גדול, ב"ה השגנו הרבה דברים אבל עדיין חסר הרבה.
הפרוייקט עכשיו זה למצוא צלם שמוכן לקחת על עצמו את המצווה הגדולה.
אולי יש מישהיא מאיתנו שמכירה צלם כזה?
וכן בהזדמנות זו אם יש מישהיא שיש לה תרומה קטנה אפילו מאד קטנה של כסף, נדוניה, רהיטים יד שניה או כל דבר אחר אשמח לדעת על כך.
אני מעדיפה לא לכתוב יותר מידי פרטים מזהים במייל מפאת צניעות הפרט, אשמח לפרט טלפונית.

תזכו למצוות ובשורות טובות תמיד,
054-8529525
או-
054-8483965

Rochel L

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כ"ג אדר א', באולמי וולף בירושלים.

מדהים לראות את ההענות של עמ"י....

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
שלחתי בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  35  פעמים

לוח מודעות

למעלה