עזרה צריכה עזרה דחופהההה

מישי

משתמש צעיר
אני מנסה להוריד את
סגולת רבי שמשון מאוסטרופולי כולל ההדגשות באדום עבור זיכוי הרבים
ונטפרי לא מאפשר לי
מישהו יכול להוריד לי עוד הלילה
אשמח מאוד
באם לא יתאפשר לכם הלילה
אשמח לקבל זאת בבוקר מוקדם
תודה מראש ולילה טוב

מישי

משתמש צעיר
זה הקישור:
https://ramhal.net/16370/%D7%A1%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%AA-%D7%A8%D7%91%D7%99-h
%D7%A9%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8%D7%95%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99/

וזה מתחיל מכאן
אני אמורה לסדר זאת בדף A4 כולל ההדגשות באדום

מקור הסגולה: בסיום המאמר, כתב מקבל הכתב, שזאת הודיעו ר' שמשון:

אַחֲרֵי זֹאת הוֹדִיעַ אוֹתִי רָזָא דְּנָא, שֶׁכָּל הַמְּעַיֵּן בְּסוֹד נִפְלָא וְנוֹרָא הַזֶּה עַל מְכוֹנוֹ, אֲפִילוּ פַּעַם אַחַת בְּשָׁנָה, וּבְיוֹתֵר בְּעַרְבֵי פְּסָחִים, מוּבְטָח שֶׁהוּא נִיצּוֹל כָּל אוֹתָהּ הַשָּׁנָה מִכָּל מִכְשׁוֹל וּמִיתָה מְשׁוּנָּה וְשׁוּם אוֹנֵס. וְאַל יִמְשְׁלוּ בּוֹ אוֹיְבָיו, וְכָל שׂוֹנְאָיו יִפְּלוּ תַּחְתָּיו, וְכָל אֲשֶׁר יִפְנֶה יַצְלִיחַ וְיַשְׂכִּיל. אָמֵן סֶלָה.

(אין להוציא בפה את השמות הכוללים ראשי תיבות ו/או בצבע אדום. הקריאה רק בעינים)

שָׁלוֹם לְרַבָּנֵי אֶרֶץ, גּוֹדְּרֵי גָּדֵר וְעוֹמְדִים בַּפֶּרֶץ, יַצִּילֵם ה' מִכִּלָּיוֹן וְחֶרֵץ, כֻּלָּם קְדוֹשִׁים אָשֵׁר בָּאָרֶץ, כָּל חַד לְפוּם חוֹרְפֵיה מַקְשֶׁה וּמְתָרֵץ, וְעַל רַב שְׁלוֹמְכֶם הִתְעַנְּגוּ מֵעָתָּה וְעַד עוֹלָם אָמֵן סֶלָה. בְּתַּכְלִית הַקִּצּוּר אוֹדוֹת הָעִנְיָן מַה שֶׁרָשַׁמְתִּי הַסִּימָנִים דצ"ך עד"ש באח"ב וְכוּ', וְהִקְשָׁה מַר אֵלַי, הֵיאַךְ נִרְמֶזֶת הַגְּאוּלָה בְּאֵלּוּ הַסִּימָנִים. וְעַכְשָׁיו אֲגַלֶּה הַדָּבָר לִכְבוֹד תּוֹרָתוֹ, מָה שֶׁכָּתַב הָאֲרִ"י זלה"ה בַּקוּנְטְרֵס שֶׁלּוֹ הַנִּקְרָא 'פְּלַאוֹת רַבּוֹת' בְּשַׁעַר ט"ו הַנִּקְרָא 'שַׁעַר יְצִיאַת מִצְרַיִם', (פרק ג' דף מ"ב ע"א) וְזֶה לְשׁוֹנוֹ׃

"הִנֵּה כְּבָר הִשְׁמַעְתִּיךָ שֶׁפַּרְעֹה נִלְקָה בְּעֶשֶׂר מַכּוֹת בְּמִצְרַיִם עַל יְדֵי שְׁלֹשָׁה אֲלָפִים וּמָאתַיִם וּשְׁמוֹנִים מַלְאֲכֵי חַבָּלָה, הַמְמֻנִּים הַמְסַבְּבִים בִּשְׁלֹשָׁה רְקִיעִים שֶׁל טֻמְאָה. אֶחָד נִקְרָא שר"ע וְהָאֶחָד נִקְרָא תמו"ך, וְהָאֶחָד נִקְרָא בישה"א, וַעֲלֵיהֶם הַשַּׂר הַנִּקְרָא דלפק"ט, וְעַל כֻּלָּם הַשַּׂר הַנִּקְרָא תק"א בָּרֵאשִׁית.
עד המילים אמן סלע
תודה רבה על ההתייחסות בשעה זו

מישי

משתמש צעיר
אם את נכנסת לקישור שנתתי אזי תראי את הקטע שמתחיל כפי שציינתי ויש שם מילים רבות מודגשות באדום
אני צריכה את זה תואם למקור

יידל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עריכה תורנית
אני לא רואה שום דבר מודגש באדום!
יש הדגשות בכחול(של קישורים)

יצחק משולם

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
העלתי מחדש כקובץ וורד, זה ניתן לעריכה, ונראה לי שכעת זה גם מסודר לדף a4