דרוש מידע צריך עזרה קטנה ונחוצה בוורד

מויסי

משתמש מקצוען
איך אפשר לעשות שאחרי כל שורה של כיתוב יהיה באופן אוטמטי שורה עם פס לתשובה._____________
זאת אומרת שיש לי דף וורד עם שאלות ואני צריך שיהיה מקום אחרי כל שאלה לענות תשובה.
תודה רבה מראש.

מויסי

משתמש מקצוען
בבקשה זה ממש חשוב לי חייב הלילה להוציא שאלות חזרה
תזכו למצוות.

נחמה למה

משתמש פעיל
בבקשה זה ממש חשוב לי חייב הלילה להוציא שאלות חזרה
תזכו למצוות.
אני תמיד מכינה פס יחסית מעט ארוך ומשתמשת בהעתק-הדבק לשורת המילוי .
ואז כותבת את הטקסט, מדביקה פס מוחקת עם בקספייס חלקים ממנו עד שמתיצב לשורה בודדת. וחוזר חלילה.
מקווה שהועלתי מעט.

מויסי

משתמש מקצוען
אני תמיד מכינה פס יחסית מעט ארוך ומשתמשת בהעתק-הדבק לשורת המילוי .
ואז כותבת את הטקסט, מדביקה פס מוחקת עם בקספייס חלקים ממנו עד שמתיצב לשורה בודדת. וחוזר חלילה.
מקווה שהועלתי מעט.
ממש תודה אבל זה ממש הרבה חומר השאלה אם אין משהו אוטמטי.

חחח

משתמש סופר מקצוען
טאבים
ב'פיסקה' יש בחירה של טאבים. קובעים את הנקודה בה תסתיים השורה, סוג הקו ויישור לימין או לשמאל
ואז בלחיצה על מקש הטאב נוצרת השורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה