השראה צריך עזרה בניוד דומיין

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש לי דומיין בBOX שהיה מחובר לאתר שעשיתי בתשלום בSITE123. לאחרונה החלטתי להפסיק לשלם לSITE ולעשות אתר חדש בדרימהוסט, ששם יש לי כבר איכסון (ולמה לשלם פעמיים).
לא הצלחתי להבין איך לעשות את זה. מהם השלבים שעלי לעשות.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אם אתה עובד עם CPANEL אתה יכול להוסיף דומיין חדש ולהתקין עליו וורדפרס ואז להגר את האתר הישן לחדש באמצעות תוסף של וורדפרס אם מדובר בוורדפרס, ואם מדובר בפלטפורמה אחרת יש צורך לבדוק.

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אם אתה עובד עם CPANEL אתה יכול להוסיף דומיין חדש ולהתקין עליו וורדפרס ואז להגר את האתר הישן לחדש באמצעות תוסף של וורדפרס אם מדובר בוורדפרס, ואם מדובר בפלטפורמה אחרת יש צורך לבדוק.
לא CPANEL אלא דרימהוסט
ולא וורדרפס כי אם SITE123 :(
אז אני חייב לעשות אתר חדש מהתחלה כי אין יבוא מSITE כמובן
אבל קודם כל לחבר את הדומיין מBOX לדרימהוסט, נכון?
דבר פשוט אבל לא הצלחתי להבין בדרימהוסט מה עושים שם

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
צריך לבקש את פרטי DNS שלהם. אחרי שזה יפנה לשם עם סידור DNS כדלעיל, יש להוסיף עוד אתר בCPANEL של האחסון החדש ע''ש הדומיין הזה.

נערך לאחרונה ב:

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
בדרך להסתדר... ככה זה עם מחסומי שפה וידע... לוקח זמן

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
הצלחתי........................
עכשיו מתחילים לבנות אתר

shemesh

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אני אפרט כאן מה עשיתי, אולי יעזור למישהו.

שלב 1.
בעמוד ניהול הדומיינים בדרימהוסט (שרת האיכסון אליו אני רוצה להעביר את הדומיין) יצרתי אירוח לדומיין חדש, שם רשמתי את הדומיין שלי.
חשוב להבין - לא רישום דומיין חדש, אלא אירוח דומיין, לדומיין שאותו רוצים להעביר.
זה כרוך במילוי טופס ארוך, לסבלניים, או לחילופין להשאיר את כל ברירות המחדל כמו שהם, לעצלנים, כי בסופו של דבר גם הסבלניים כנראה משאירים את ברירות המחדל.
בדרימהוסט גם בתכנית הבסיסית אין הגבלה למספר הדומיינים או האתרים שתוכל לעשות.

שלב 2.
שוב בדרימהוסט, בעמוד ניהול הדומיינים, יש בדומיין החדש שרשמנו עתה, קישור כזה: DNS.
בעמוד שנפתח יש אזהרה ששינויים בעמוד הזה, אם בכלל, נועדו רק למקצוענים. אל דאגה, אנחנו לא עושים כאן כלום, רק מעתיקים נתונים.

שלב 3.
בחברה בה רשום הדומיין, במקרה שלי זה BOX, גם כן יש בדומיין שלי קישור של DNS. פותחים אותו, כמובן.
כעת יש לנו פתוח את הDNS של דרימהוסט, ואת הDNS של BOX.
ועוברים ל:

שלב 4 החשוב.
בתחתית העמוד של דרימהוסט מופיעה טבלה של נתונים עם הכותרות TYPE ו VALUE.

מעתיקים

- את הערכים בעמודה VALUE, שיש להם את הערך NS בעמודה TAPE,

- לעמודה Host-Name בעמוד ה DNS של BOX.

שומרים. מחכים כמה שעות לעידכון הפרטים החדשים בשרתי הDNS העולמיים, וזהו, המעבר בוצע.

שלב 5. מתקינים בדרימהוסט על הדומיין וורדרפרס, ומתחילים לעשות אתר!

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה