דרוש מידע צ'ק אמריקאי, להפקיד בחשבון ?

לנדור

משתמש רשום
מה עושים עם צ'ק אמריקאי מהחזרי מס ומענקי קורונה?
הצ'יינג'ים מקבלים אותו?
אפשר להפקיד בבנק? לא מסוכן?

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
צ'ק ראשון הפקדתי בבנק ע"מ להימנע מתשלום עמלה (חשבון סטודנט בבנק פועלים).
משיחה מוקדמת נאמר לי כי ניתן להפקיד את זה בסניף, ולוקח לזה כשבועיים עד שזה מוצג בחשבון.
מה שהם "שכחו" להגיד לי, זה שאחרי שזה מוצג בחשבון יש להמתין...... 45 ימי עסקים עד שזה נהיה נזיל!!!
אז אם יש לך סבלנות לחכות, אפשר להפקיד בבנק.
צ'ק שני פרטתי אצל נח קפלן ובמקביל עברתי בנק (בעקבות עוד כמה סיפורים דומים בפועלים).

לנדור

משתמש רשום
צ'ק ראשון הפקדתי בבנק ע"מ להימנע מתשלום עמלה (חשבון סטודנט בבנק פועלים).
משיחה מוקדמת נאמר לי כי ניתן להפקיד את זה בסניף, ולוקח לזה כשבועיים עד שזה מוצג בחשבון.
מה שהם "שכחו" להגיד לי, זה שאחרי שזה מוצג בחשבון יש להמתין...... 45 ימי עסקים עד שזה נהיה נזיל!!!
אז אם יש לך סבלנות לחכות, אפשר להפקיד בבנק.
צ'ק שני פרטתי אצל נח קפלן ובמקביל עברתי בנק (בעקבות עוד כמה סיפורים דומים בפועלים).
בבנק אין עמלה כלל? רק ענין של זמן?
והאם זה לא מעלה חשד להלבנות וכו'?

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
בבנק אין עמלה כלל? רק ענין של זמן?
והאם זה לא מעלה חשד להלבנות וכו'?
הבנקים מכירים מצוין את השיקים מהרשויות המס האמריקאית ומפקידים בלי בעיות.
יש עמלה, אך מנסיון העמלה קטנה יותר מהצ'יינג'ים למיניהם. צ'יינג זה טוב בשביל מי שרוצה להתחמק מרשויות המס (אם הבנק לא יודע שיש לו אזרחות נוספת ולא חתמו על W9, לא הגישו FBAR אם חייבים)
יש עמלה גבוהה יותר אם רוצים את הכסף נזיל במידי. אחרת זה זמין אחרי שבועיים (בנק פאג"י).

רבקה זקס

משתמש מקצוען
האם ידוע לכם על צ'נג'ר באזור צפת הפורט צ'קים אמריקאים של המענקים? לקוחה שלי קיבלה הצ'ק אבל לא מוצאת צ'נג'ר שפורט אותו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה