התייעצות צער (מ)בעלי חיים

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מתחת לבניין בו אני מתגורר יש שדרה ירוקה גדולה ,בכל לילה מגיעים כמה בעלי כלבים(דיי מפחידים)בשעות מאוחרות ומשתעשעים איתם תוך כדי נביחות איומות ,ילדיי הקטנים מתעוררים כל לילה מחדש בבכי ולא מצליחים להירדם עד שהכלבים הולכים,מה הייתם עושים?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מאוד משנה מה היא אופי השכונה והדיירים.
אם למשל זו עיר חילונית/מעורבת, אין מה לעשות. זה החיים שלהם, וככה הם גרים, ואפילו שזה עלול להפריע לך באופן אישי, כל עוד זה לא חורג מגבולות הטעם הטוב, צריך לבלוע את זה.
אבל אם זו עיר ושכונה חרדית, שנערים חסרי מעש, [ואולי גם לא מקומיים], באים ומעבירים את זמנם במקום, זה לא אמור לעבור בשתיקה.

מתחת לבניין בו אני מתגורר יש שדרה ירוקה גדולה ,בכל לילה מגיעים כמה בעלי כלבים(דיי מפחידים)בשעות מאוחרות ומשתעשעים איתם תוך כדי נביחות איומות ,ילדיי הקטנים מתעוררים כל לילה מחדש בבכי ולא מצליחים להירדם עד שהכלבים הולכים,מה הייתם עושים?
מזמין משטרה.
הם לא ידעו מי הזמין.
עילות: חוק הרעש (לאחר 23:00)
האיסור על שהיית כלב ללא רצועה בשטח ציבורי
איסור החזקת כלבים מסוכנים ללא היתר מיוחד (אתה לא מבין בסוגי הכלבים... אז שהמשטרה תבוא לבדוק...)
אפשר להשתמש כל פעם בסעיף אחר, אחרי כמה פעמים כאלה ימאס להם והם ילכו למקום אחר...
אפשר גם להתקשר למוקד העירוני ולדווח על כלבים משוטטים, אבל יקח להם הרבה זמן לבוא...

יב כסליו

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
DON'T!!!
לא נראה לי שכדאי שידעו מי אתה.
מן הסתם לא מדובר בחבר'ה סימפטיים.
בדיוק בגלל זה אני לא מנסה לגשת אליהם בהנחה שמישהוא כבר ניגש אליהם ואני לא מעוניין שבמידה ואפנה למשטרה וכדו הם לא ידעו מי זה שטיפל בעניין

**Moko**

משתמש מקצוען
חשבתי שאתה שואל מה לעשות עם הילדים :rolleyes:
לגבי בעלי הכלבים העצות שנתנו כאן נכונות ומדוייקות. עדיף שלא ידעו ממי זה מגיע ..
איך מגיעים לשכונה חרדית כל כך הרבה בעלי כלבים לא מנומסים בעליל?

חשבתי שאתה שואל מה לעשות עם הילדים :rolleyes:
לגבי בעלי הכלבים העצות שנתנו כאן נכונות ומדוייקות. עדיף שלא ידעו ממי זה מגיע ..
איך מגיעים לשכונה חרדית כל כך הרבה בעלי כלבים לא מנומסים בעליל?
מסתבר כל מיני ערסונים בני 16 של קריתספר...

יהודי אנ

משתמש פעיל
אולי אפשר לשים במקום הזה משהוא שירחיק אותם ( שמעתי ששמו במקום שהיו מסתובבים שם פרחחים קטשופ או דג מקולקל וכו)

יהודי אנ

משתמש פעיל
אני אומרת מה ששמעתי מאנשים שגרים באיזורים שהפרחחים מסתובבים ,הכוונה לדברים דוחים שלא יהיה להם נעים וימצאו מקום אחר

משיח now

משתמש פעיל
לדעתי מי שצריך לתת מענה לדברים האלה זו העירייה. ומפה אני קורא לעיריות הערים החרדיות לטפל במגפת הנוער המתמודד. המצב כבר לא הגיוני! הן מצד הכמויות של הנושרים, והן מצד אי הטיפול בנושא.
עד שהעיריות יתעשתו יתכן שאפשר לפנות ל"שומרים", [אם קיימים כאלה באזורכם, וכמעט בכל מקום יש כיום משמר קהילתי או משהו כזה]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה