דרוש מידע צלמת לכלה ולא צלם📷, מקובל?? אשמח להמלצות!

צ'יקעבר

משתמש חדש
דרך אגב, תכנית זה פשוט יותר עובד שיש שני מסריטנים/ות בשני צדדי הפרגוד ולא מתפספס קטעים נבחרים מהחתונה כגון רגעי כניסת הכלה וכו' שהרבה נוצר תקל שמתפספס וד"ל

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
לדעתי זה לא עניין של מקובלות
לי זה נשמע חוסר צניעות ממש
גבר יעמוד מולך וינסה להוציא אותך הכי יפה
אומר לך איזה פוזות לעשות ונעזוב את הדיבורים והצחוקים שיש בין לבין
יש אומרים שזה נקרא עסוק במלאכתו אבל זה הזוי קצת
והרבה צלמים חילונים אז בכלל אין להם גבולות..
בקיצור.. ביום הכי קדוש ממליצה לחשוב על זה
נכון מאוד!!
במו עיני ראיתי בפארק מסוים צילומי יום החתונה לכלה ובני משפחתה, כשהצלם ועוזריו - בני בלי דת - מלהגים להם בשפה שאוזני הכלה החסודה לא הסכינו לשמוע מימיה, כפי הנראה. זה היה מזעזע!

etidan

משתמש מקצוען
נכון מאוד!!
במו עיני ראיתי בפארק מסוים צילומי יום החתונה לכלה ובני משפחתה, כשהצלם ועוזריו - בני בלי דת - מלהגים להם בשפה שאוזני הכלה החסודה לא הסכינו לשמוע מימיה, כפי הנראה. זה היה מזעזע!
הייתי עם אחותי לא מזמן בסיור
והייתי צריכה להיות שם משמרת הצניעות כי הצלם ביקש בקשות חריגות ממש
כמו נשיקות או שהמלוות ירקדו סביב הכלה והוא יסריט
הכלה לא בקרקע בדרך כלל
והחברות לא תמיד רגישות לזה..
בקיצור לא היה הכי נעים..
ולא ברור לי איך ביום הכי קדוש וביום שכל החטאים מתכפרים אנשים מתירים לעצמם כל מיני דברים
כמו צלם, לק בציפורניים (גם אלה שבדרך כלל לא שמות), שהחתן נכנס לרקוד עם הכלה (דבר נכנס לאחרונה וכמובן שהחברים מציצים...) וכל מיני דברים שראיתי
אז באמת אם כבר העלו את הנושא, כדאי שנשים
❤️
ונשמור על עצמנו

שולי איטח

משתמש מקצוען
היה לנו צלמת
אבל מסריט רק אחד
וזה הפריע לי כי הסרטות זה אפילו יותר
אבל מה עושים מביאים גם מסריטה??

etidan

משתמש מקצוען
היה לנו צלמת
אבל מסריט רק אחד
וזה הפריע לי כי הסרטות זה אפילו יותר
אבל מה עושים מביאים גם מסריטה??
לדעתי כן...
נכון שזה יותר כסף ומספיק יש הוצאות בלי סוף
אבל זה חשוב מאוד ושווה השקעה
בכל אופן בריקודים אם רוצים מסריט- אסור לרקוד לידו... איסור הלכתי
חוץ מיזה מתי צריך עוד מסריט? ברגעים של החופה לא נראה לי בעיה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה