כלי נגינה צליל יפה בקלרינט

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
@פייבל אשרינו ברוך בואך!
נהניתי מאוד מניגוניך! אבל זה נראה שאתה לא רוצה להפריע לשכנים... תן לנו משהו גדוווול!
ואגב, מנהג המקום שהכותבים פה מספרים על איזה כלי ופיה הם מנגנים... נשמח לשמוע.
בהצלחה.

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
בעיקרון זה בופט B12 יד שניה
ואני ממש מקווה שזה לא מזוייף
פייה לא ידועה
מנגן גם על סקספון
(יש לי חליל צד שאני די התייאשתי מצליל טוב, לבינתיים)

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
כדאי לך להשקיע בפייה טובה , או וונדורן M30 או פיית קריסטל(לך לגינצבורג כלי נגינה שם הם מרשים לבדוק פיות) , לגבי החליל צד , הוא למכירה?

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ואגב בד"כ בכל הקלרינטים של בופט מאחורה יש קוד , חפש אותו , ותבדוק , יש כאן מבינים בזה

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
תשלח תמונה שלו , אני יכול להגיד לך אם הוא אמיתי או לא

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הנה

קבצים מצורפים

• IMG_4234.JPG
    3.5 MB · צפיות: 22
  • IMG_4235.JPG
    3.7 MB · צפיות: 19
  • IMG_4236.JPG
    3.6 MB · צפיות: 18
  • IMG_4237.JPG
    3.5 MB · צפיות: 17

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הכלי ללא ספק אמיתי אם כי אם לא תרוץ לשפץ אותו ולקנות פיה חדשה עוד שנה כבר לא יהיה לך כלי , http://www.woodwind.co.il/ , אדי גופמן ברמת גן מוכר פיות שונות מפלסטיק וקריסטל והוא גם מוכר ומתקן קלרינטים , הפיה גרועה , ורואים את זה , הכלי שלך במצב פיקוח נפש כפשוטו , רוץ לתקנו או לקנות כלי חדש

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

קבצים מצורפים

• הקלטה067.mp3
    1 MB
  • הקלטה068.mp3
    1.1 MB
  • הקלטה074.mp3
    KB 391.9

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הכלי ללא ספק אמיתי אם כי אם לא תרוץ לשפץ אותו ולקנות פיה חדשה עוד שנה כבר לא יהיה לך כלי , http://www.woodwind.co.il/ , אדי גופמן ברמת גן מוכר פיות שונות מפלסטיק וקריסטל והוא גם מוכר ומתקן קלרינטים , הפיה גרועה , ורואים את זה , הכלי שלך במצב פיקוח נפש כפשוטו , רוץ לתקנו או לקנות כלי חדש
לא ממש פיקוח נפש כי יש לי עוד אחד...
אבל גם פה ס"ה חסר לו שעם, גם בכלי וגם בפיה

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הסכום שאשלם על טיפול יכול לעלות על מה ששילמתי על הכלי...
שילמתי בסביבות האלף

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
ציין בבקשה את הדגם השני שיש לך ,וכמובן מה שהתכוונתי זה לשעם , זה מה שדחוף , אם לא תרצה לתקן אז תקנה אחד חדש ,אני אישית חושב שתחסוך תקופה ותקנה BUFFET E13 או BUFFET RC/R13 (הרבה יותר יקר) , תלוי בתקציב שלך , לא הייתי ממליץ על דגם E11 או E12 כי הם פשוטים למדי , אם כבר תקנה חדש תתקדם מעט לדגמים יותר טוב

16תווים

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אז תשתמש בשני.. , את הראשון אתה יכול או לתקן או למכור או לזרוק לפח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה