ציפור הנפש

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י קופיריטרית;972495:
טוב... התאפקתי והתאפקתי... היה מרתק לקרואאת כל ההתפלספויות, אך לנוכח הודעה זו החלטתי קצת (ממש טיפה...) לגלות את קלפי...
אז כך, מקצועי הראשון והמשולב בעבודת הקופי הוא עבודה בתחום בריאות הנפש.
[כן, אני עובדת בבית חם!...]
ועל 2 דברים רציתי להגיב.
דבר ראשון וזה באופן כללי על האשכול המדובר-
מי שנאלץ או יאלץ להשתמש ולבא לידי מעשה בנושא המדובר(יעוץ\ טיפול\כדורים וכו')
אנא, נא לא להסתך ולקחת ראיות ולהסיק מסקנות ולהביא בחשבון את הדברים שנכתבו כאן!!!
ואני כמובן כותבת את זה בגדול, ללא קשר לשום תגובה או דעה שנכתבה... רק בשביל שיהיה ברור שהרבה ויותר נכון רב המביעים כאן דעות, כתבו את חשיבתם\מחשבתם\מסקנתם ללא! ידע אמיתי וברור, אלא על סמך השערות בלבד!!
זה בסדר גמור לחשוב כל מיני דברים על כל נושא שבעולם וכך זה בדרך כלל, אנחנו מביעים דעה ומשתפים בהרהורי ליבנו על הכל. וזה חמוד לראות ולקרוא את זה.
אך מכיון שזה רק הרהורי הלב ולא מידע אמין, מקצועי וברב הפעמים נכון.
אני מזכירה לכל מי שעלול להזדקק, אנא כן לכו למקום מוסדר ומוסמך ושאלו את המקצוענים אפילו רק כדי להבין ואל תסתמכו על כך ששמעתם ממישהו מבין שזה וזה , זה כך וכך...
יצא ארוך... סליחה.
הדבר השני, לגבי התגובה המצוטטת למעלה:
אני רוצה לאמר רק מילה, כן! כן וכן!
בטיפול במתמודדים מפנים לשיחות ע"י עו"ס הרבה יותר מלפסיכולוג.
ועוד משהו- מנסיון בעבודתי, עו"סים עוזרים ומקדמים, בפרוש יותר מפסיכולוג...
מהן הסיבות לכך? - יש סיבות ובעבורן נדרש לאשכול חדש... [אבל בעצם הבטחתי שאני לא מכניסה את העבודה הביתה... אז אין לי כח.]

הכל בסדר?

מי אמר לך שאלה שכתבו לא כתבו מתוך נסיון?
כמו שלא ידענו על כובעך הנוסף, אולי גם את לא יודעת עוד פרטים על אנשים אחרים??

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י קופיריטרית;972495:
דבר ראשון וזה באופן כללי על האשכול המדובר-
מי שנאלץ או יאלץ להשתמש ולבא לידי מעשה בנושא המדובר(יעוץ\ טיפול\כדורים וכו')
אנא, נא לא להסתך ולקחת ראיות ולהסיק מסקנות ולהביא בחשבון את הדברים שנכתבו כאן!!!
ואני כמובן כותבת את זה בגדול, ללא קשר לשום תגובה או דעה שנכתבה... רק בשביל שיהיה ברור שהרבה ויותר נכון רב המביעים כאן דעות, כתבו את חשיבתם\מחשבתם\מסקנתם ללא! ידע אמיתי וברור, אלא על סמך השערות בלבד!!
זה בסדר גמור לחשוב כל מיני דברים על כל נושא שבעולם וכך זה בדרך כלל, אנחנו מביעים דעה ומשתפים בהרהורי ליבנו על הכל. וזה חמוד לראות ולקרוא את זה.
אך מכיון שזה רק הרהורי הלב ולא מידע אמין, מקצועי וברב הפעמים נכון.
אני מזכירה לכל מי שעלול להזדקק, אנא כן לכו למקום מוסדר ומוסמך ושאלו את המקצוענים אפילו רק כדי להבין ואל תסתמכו על כך ששמעתם ממישהו מבין שזה וזה , זה כך וכך...
יצא ארוך... סליחה.

הכל בסדר?

1. באיזה תפקיד את שם?
2. מה רצית לומר?

אפרתה

משתמש מקצוען
נכון הדבר שלהמליץ על פסיכולוג או איש מקצוע רק מניסיון שלך או של שכן זה משהו ממש לא יעיל. כך הבנתי את דברי קופירייטרית.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
דוקא אני דיברתי ממקור מאד מוסמך. .. (וכבר כתבתי את זה..)
ובכן אם תהיה הענות (ואם פרוג יסכימו) אולי נזמין לכאן אורח פסיכולוג והוא יענה לשאלות כאן. מה דעתכם? (אני לא יודעת אם יסכים בכלל אבל קודם נבדוק מה אתם אומרים..תצלצלו:))

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הרבה אנשים דברו ממקומות מוסמכים, רק מסיבות כאלו ואחרות הם לא ששו לחשוף את מקורותיהם.

(כללתי גם את עצמי? יש מצב.)

תור הזהב

משתמש מקצוען
נכתב ע"י רותי12;972669:
דוקא אני דיברתי ממקור מאד מוסמך. .. (וכבר כתבתי את זה..)
ובכן אם תהיה הענות (ואם פרוג יסכימו) אולי נזמין לכאן אורח פסיכולוג והוא יענה לשאלות כאן. מה דעתכם? (אני לא יודעת אם יסכים בכלל אבל קודם נבדוק מה אתם אומרים..תצלצלו:))

למה שלא יסכימו, זה רעיון מצוין ומעשיר מאוד.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י מי;972672:
הרבה אנשים דברו ממקומות מוסמכים, רק מסיבות כאלו ואחרות הם לא ששו לחשוף את מקורותיהם.

(כללתי גם את עצמי? יש מצב.)

דוקא אני חשפתי את מקורותי......

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י תור הזהב;972724:
למה שלא יסכימו, זה רעיון מצוין ומעשיר מאוד.

אין מספיק הענות ..

"סטודיו ליכטשנטיין "

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
האם מישהו יודע את הפלאפון או לפחות טלפון של צילה איתן ?
ב - 144 ובכל המוקדים האפשריים, נותנים מס. טלפון שלא מחובר.
או אולי היכן היא גרה וכו'.
תודה מראש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה