'צינתוק' לאתר אינטרנט

avi11

משתמש פעיל
אני מעוניין לשלב באתר שאני בונה יכולת לקבל 'צינתוקים'. אין לי צורך בשיחות נכנסות אלא דווקא בצינתוקים דהיינו שהאתר יקבל אות מהמספר המתקשר.
למישהו יש ידע או יכול לכוון אותי למקום הידע?
תודה

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם הבנתי נכון את מה שאתה רוצה, אז אתה צריך להקים בשרת שלך מערכת טלפוניה (Asterisk ודומיו), זה עולם שלם, יש די הרבה מה להכיר, זה מצריך רכישת קווי SIP (מ012 וכדו') והגדרתם במערכת.
בהצלחה

avi11

משתמש פעיל
תודה על התגובה! אבל אין משהו יותר פשוט? אני סה"כ בונה בשביל התחביב אתר רישום לשעות עבודה של המטפלת של הילד שלי.... שזה אומר סה"כ אפשרות לחייג ל'אתר' שיזהה שהשיחה התקבלה ואז ליצור מערכת שתסדר את השעות לפי קבלת הצינותיקם.
לא נראה לי ששוה לי להשקיע כ"כ הרבה. יש משהו יותר פשוט? או שהעלויות של הדבר הזה לא כ"כ גדולת?

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תבין, הדרך הסטנדרטית לחבר קו טלפון לשרת זה בצורה הנ"ל, העליות של הSIP לא גבוהות במיוחד, ועלות הפיתוח תלוי בלמידה העצמית שלך..

תנסה לחשוב מחוץ לקופסה.
כמו למשל, אתה יכול לנסות לחשוב על קו וואצאפ בימות המשיח ובאתר הניהול שלהם אתה יכול לראות לדעתי כל הודעה מתי נשלחה וכדו'..

avi11

משתמש פעיל
תודה!
אני בודק בימות המשיח יש להם גם אפשרות מסויימת של שעון נוכחות
שוב תודה

Tomim

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
השאלה מה אתה מחפש יותר. פתרון של שעון נוכחות או אתגר לתחביב.
יש היום מערכות שעון נוכחות שעובדות על טלפון כמו timewatch

avi11

משתמש פעיל
האמת היא שזה שילוב של גם וגם שהמטרה הסופית שתהיה לי מערכת נוכחות ע"י טלפון.
אבל כמו שכתבתי למעלה אני לא מעוניין להשקיע בזה כסף אולי רק סכום קטן וח"פ.
תודה

שלכם

משתמש פעיל
נו התנסת במערכת של ימות המשיח?
אני גם מעוניין כעת להקים מערכת של שעון נוכחות
אשמח לשמוע את תגובתך על המערכת של ימות המשיח
או על מערכת אחרות שיש בשוק

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י שלכם;n4885547:
נו התנסת במערכת של ימות המשיח?
אני גם מעוניין כעת להקים מערכת של שעון נוכחות
אשמח לשמוע את תגובתך על המערכת של ימות המשיח
או על מערכת אחרות שיש בשוק

הקמתי כעת מערכת של 'שעון נוכחות' בימות המשיח
מספר נטלפון של המערכת: 0799-381-244
אשמח לקבל את חוו"ד עליה לעומת מערכות אחרות שיתכן שישנם בשוק.
יש לציין
א) המערכת הזו היא חינמית.
ב) הצורך של הוא לא בשביל לעקוב אחר עובדים, אלא בשביל לאפשר לסופרים, גרפיקאיות, ועוד, שמועניינים בכך אפשרות קלה נוחה וזמינה לעקוב אחר כמות שעות העבודה שלהם.

avi11

משתמש פעיל
נכתב ע"י שלכם;n4885565:
הקמתי כעת מערכת של 'שעון נוכחות' בימות המשיח
מספר נטלפון של המערכת: 0799-381-244
אשמח לקבל את חוו"ד עליה לעומת מערכות אחרות שיתכן שישנם בשוק.
יש לציין
א) המערכת הזו היא חינמית.
ב) הצורך של הוא לא בשביל לעקוב אחר עובדים, אלא בשביל לאפשר לסופרים, גרפיקאיות, ועוד, שמועניינים בכך אפשרות קלה נוחה וזמינה לעקוב אחר כמות שעות העבודה שלהם.

ברשותך אשאל כמה שאלות:
1. ברגע שאני מתקשר לטלפון הזה הוא מזהה אותי לפי המספר שלי ומכאן ואילך הוא תמיד יזכור אותי?
2. האם מתי ואיך אני מקבל את הרשימה עם התוצאות -כניסות יציאות וסה"כ?
3. האם ביכולתי להתקשר מטלפון אחד ולדווח על כניסה ומטלפון שני לדווח על יציאה? [פשוט אני מכניס את הילד למטפלת ואשתי מוציאה...]
אשמח לקבל תשובות
תודה על היוזמה [התחלתי לעשות כזה דבר ומשום מה נתקעתי אז התייאשתי]

שלכם

משתמש פעיל
נכתב ע"י avi11;n4888099:
ברשותך אשאל כמה שאלות:
1. ברגע שאני מתקשר לטלפון הזה הוא מזהה אותי לפי המספר שלי ומכאן ואילך הוא תמיד יזכור אותי?
2. האם מתי ואיך אני מקבל את הרשימה עם התוצאות -כניסות יציאות וסה"כ?
3. האם ביכולתי להתקשר מטלפון אחד ולדווח על כניסה ומטלפון שני לדווח על יציאה? [פשוט אני מכניס את הילד למטפלת ואשתי מוציאה...]
אשמח לקבל תשובות
תודה על היוזמה [התחלתי לעשות כזה דבר ומשום מה נתקעתי אז התייאשתי]

1) כן [אם תרצה ניתן להגדיר גם שהוא יאמר את שמך כל פעם שתתקשר לאחר שתקליט בפעם הראושנה].
2) בעקרון ימות המשיח מצהירים שהקובץ עם הפרוט אמור להשלח במייל, אך אין לי מושג איך ומתי בדיוק, בכל מקרה אפשר להכנס למערכת באתר, ולהוריד משם את הקובץ עם כל הפרוט.
כמו"כ את פרוט השעות [ללא כל הכניסות והציאות] אפשר לשמוע בטלפון.
3) כן, אפשר להגריד זיהוי לפי סיסמה, וזה יפתור את הבעיה.

למידע נוסף בעניין ולהגדרת מערכת, ניתן למצוא בפורום ימות המשיח
הגדרת המערכת קלה ופשוטה
מי שמבין בתכנות ניתן גם להעביר את המידע באופן אוטמטי לתוך מערכות אחרות ראה בקישור זה

ivr

משתמש פעיל
מי שרוצה לבנות מערכת כזו, יכול להתקשר לימות המשיח ב077-3137777 ולפתוח בחינם ובצורה אוטומטית מערכת תכנים בשלוחה 4.
לאחר מכן, ניתן להכנס לניהול המערכת בלינק זה http://www.yemot.co.il/
בניהול המערכת תבחר בלשונית "מערכת תכנים" ובתת לשונית "הגדרות מתקדמות, ותוכל להגדיר בהתאם להוראות בפורום, ראה כאן: https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=995

בכל מקרה, תוכל לקבל גם סיוע בתשלום בשרות הפרמיום של ימות המשיח, 077-3137777 שלוחה 1.

ivr

משתמש פעיל
נכתב ע"י avi11;n4869686:
אני מעוניין לשלב באתר שאני בונה יכולת לקבל 'צינתוקים'. אין לי צורך בשיחות נכנסות אלא דווקא בצינתוקים דהיינו שהאתר יקבל אות מהמספר המתקשר.
למישהו יש ידע או יכול לכוון אותי למקום הידע?
תודה

תוכל לבצע את זה דרך הAPI של חברת ימות המשיח, אתה מגדיר שלוחת API, ואומר לגולש להתקשר למספר, ובשלוחה הרלוונטית (או מיד במענה, בהתאם להגדרות שלך) ישלח אליך API עם המספר שהתקשר.
זהו הלינק להגדרות API במערכות ימות המשיח: https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=1538

avi11

משתמש פעיל
נכתב ע"י ivr;n4897129:
תוכל לבצע את זה דרך הAPI של חברת ימות המשיח, אתה מגדיר שלוחת API, ואומר לגולש להתקשר למספר, ובשלוחה הרלוונטית (או מיד במענה, בהתאם להגדרות שלך) ישלח אליך API עם המספר שהתקשר.
זהו הלינק להגדרות API במערכות ימות המשיח: https://www.call2all.co.il/f2/viewtopic.php?f=4&t=1538

דבר ראשון תודה רבה!
דבר שני האמת היא שאני מעולם לא הצלחתי להגדיר שלוחה תוכל לכתוב לי בכמה מילים או שזה מסובך מדי?!
לאיפה ישלח אלי API למייל? לאתר?!
אודה לך מאד אם תוכל לעזור לי
ערב טוב

ivr

משתמש פעיל
אתה נכנס לאתר ניהול המערכת, בוחר בלשונית "מערכת תוכן", ושם בתת לשונית "הגדרות מתקדמות"
אתה פשוט עושה "העתק הדבק" של ההגדרות מתוך פורום הלקוחות של ימות המשיח.
שאלות ממוקדות על המערכת של ימות המשיח תוכל לשאול בפורום של ימות המשיח, ניתנות שם תשובות מועילות.
אם אתה עדיין לא תסדר באופציות חינמיות אלו, תמיד תוכל לקבל הצעת מחיר בשרות הפרמיום של ימות המשיח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה