תקשורת צינתוקים! עצה משפטית?

מצב
הנושא נעול.

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
איך אפשר לתת לשיחה להכנס, ואז כשמתברר שהיא צינתוק (כשהיא מתנתקת אחרי 2 שניות) לחסום אותה רטרואקטיבית?...
א. טווחי מספרים של מערכות תוכן מוכנסים לרשימה שחורה באופן אוטומטי, בשבי להחריג מספר צריך להגיש פנייה
ב. מספר סלולרי שיצנתק 'יישרף' ולא יוכלו לעשות בו שימוש חוזר

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
א. טווחי מספרים של מערכות תוכן מוכנסים לרשימה שחורה באופן אוטומטי, בשבי להחריג מספר צריך להגיש פנייה
ב. מספר סלולרי שיצנתק 'יישרף' ולא יוכלו לעשות בו שימוש חוזר
א. הרבה מאוד מהצינתוקים מגיעים ממספרים רגילים לגמרי.
ב. כן אבל זה לא קורה בשניה... עד שמדווחים ועד שנחסם

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
יש מספרים ספיציפיים שחוזרים על עצמם ללא הרף ואפשר לחסום אותם בהגדרות של המכשיר. (נראה לי שבכשרים ממש לא תמיד יש אופציה כזו)

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לכאורה זה גם על השיחות.

שר התקשורת הנדל חתם היום על החלטה שתשים סוף לספאם הודעות ה-SMS, חברות תקשורת יחויבו להפעיל מנגנוני שקיפות על מפיצי ההודעות והמימון.
24.10.2022 17:37 כל רגע

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אולי בכל זאת אפשר לפנות ליועז הנדל

פחחחח
לריב עם ועדת הרבנים היה לו הרבה זמן, להזיז אצבע בנושא של הצינתוקים לא היה לו
הוא השר הכי כושל בממשלה הזאת... מה הוא עשה בכלל? חוץ מלריב עם החרדים... אז לעזור להם?
החרדים שנואי נפשו הכי סובלים מהצינתוקים כי המצנתקים לא רוצים להגיע לכל מיני ערבים וכו
יש איזשהו פתרון של סים ללא קווים משום סוג שיצא בזמן הגזירה של הנ"ל, אך זה פתרון חלקי מאוד- א- כי זה כולל הכל כולל הכל- גם קל קו, מכירה שכונתית וקול הלשון.
ב- המחיר די גבוה.
יש פתרון נוסף שאני יודעת שלא לפני הרבה זמן היה, אין לי מושג אם גם היום- לעבור למספר 077

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
יש איזשהו פתרון של סים ללא קווים משום סוג שיצא בזמן הגזירה של הנ"ל, אך זה פתרון חלקי מאוד- א- כי זה כולל הכל כולל הכל- גם קל קו, מכירה שכונתית וקול הלשון.
ב- המחיר די גבוה.
זה לא פתרון בכלל כי זה לא חוסם בכלל את ההתרמות ואת הצינתוקים. (אולי רק את אלו של קווי הנייעס, שהם מיעוט קטן ובדר"כ נותנים אפשרות של הסרה).

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
למפלגה אסור לצנתק? אני מקבל צינתוקים ממפלגה מאוד מסויימת... (לא חרדית) הסרתי את עצמי והם ממשיכים ממספר אחר
יש אפשרות (ועניין) להתלונן לועדת הבחירות?
זהות החברה המפעילה ידועה והם אף הודו בכך
בעבר היה אפשר לחסום קבלת צינתוקים באופן כללי מכל לקוחות ימות המשיח
כיום אפשרות זו בוטלה

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
תבינו איך נראה המצב שלנו.....
בעק' עתירה של הדר מוכתר לועדת הבחירות, ועדת הרבנים לענייני תקשורת נאלצה להסיר חסימה מקו מידע של 'צעירים בוערים' ולשלם למפלגה 5,000 ש"ח הוצאות.
ברור שזה רק יגרום לספקן האחרון שלא להציע לה...

• תודה
Reactions: KAV

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
תבינו איך נראה המצב שלנו.....
בעק' עתירה של הדר מוכתר לועדת הבחירות, ועדת הרבנים לענייני תקשורת נאלצה להסיר חסימה מקו מידע של 'צעירים בוערים' ולשלם למפלגה 5,000 ש"ח הוצאות.
והנודניקית עוד שלחה אתמול צינתוק ובו צרחה לא פחות ולא יותר - "אני חברה של כולכם"... o_O

יש טיפוסים שאין איתם שום בעיה. הבעיה היחידה היא בסובבים שלהם, שלא דאגו להם לאשפוז במקום המתאים

נערך לאחרונה ב:

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
משתמשי הסלולר של סים קהילות לא יוכלו לחייג לקווים של מוכתר. גם אחרי ההחלטה של וועדת הבחירות.
וגם לא מקבלים מהקווים שלה צינטוקים
בהחלט מגרה...מחכים לעוד מידע, כמו שכתבתם.
כמו"כ מה המחיר לחודש?
והייתה פעם בעיה עם הקידומת של המספר, לא? זה הסתדר כבר?

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: KAV

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
זה לא פתרון בכלל כי זה לא חוסם בכלל את ההתרמות ואת הצינתוקים. (אולי רק את אלו של קווי הנייעס, שהם מיעוט קטן ובדר"כ נותנים אפשרות של הסרה).
זה חוסם את כל סוגי הצינתוקים לחלוטין. רק שכמו שכתבתי- גם אי אפשר להתקשר לשום קו מידע שהוא, לקווי שרות כן. יכול להיות שזה סים קהילות. נראה לי שהחברה היא "סים כשר"

אפרסמון2

משתמש סופר מקצוען
זה חוסם את כל סוגי הצינתוקים לחלוטין. רק שכמו שכתבתי- גם אי אפשר להתקשר לשום קו מידע שהוא, לקווי שרות כן. יכול להיות שזה סים קהילות. נראה לי שהחברה היא "סים כשר"
איך? מה הקסם? (והישיבה של הבן שלי שרוצה תרומות גם לא יכולה לצנתק? היא מצנתקת מהמרכזיה של משרדי הישיבה)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יד

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד אָמַר נָבָל בְּלִבּוֹ אֵין אֱלֹהִים הִשְׁחִיתוּ הִתְעִיבוּ עֲלִילָה אֵין עֹשֵׂה טוֹב:ב יְהוָה מִשָּׁמַיִם הִשְׁקִיף עַל בְּנֵי אָדָם לִרְאוֹת הֲיֵשׁ מַשְׂכִּיל דֹּרֵשׁ אֶת אֱלֹהִים:ג הַכֹּל סָר יַחְדָּו נֶאֱלָחוּ אֵין עֹשֵׂה טוֹב אֵין גַּם אֶחָד:ד הֲלֹא יָדְעוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן אֹכְלֵי עַמִּי אָכְלוּ לֶחֶם יְהוָה לֹא קָרָאוּ:ה שָׁם פָּחֲדוּ פָחַד כִּי אֱלֹהִים בְּדוֹר צַדִּיק:ו עֲצַת עָנִי תָבִישׁוּ כִּי יְהוָה מַחְסֵהוּ:ז מִי יִתֵּן מִצִּיּוֹן יְשׁוּעַת יִשְׂרָאֵל בְּשׁוּב יְהוָה שְׁבוּת עַמּוֹ יָגֵל יַעֲקֹב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה