צילומי חוץ לילדים

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני מאוד אוהבת לצלם...
יש לי הרבה תמונות שצילמתי ילדים בחוץ...סתם לתחביב...
לא למדתי, אבל יוצא לי תמונות...אחד אחד...סיפרתי למשהי, ורוצה לדעת כמה לוקחים, בשביל שאני יצלם אצלה.
מה המחיר של צילומי חוץ לילדים?
אשמח לתגובה
תודה רבה

דניאל מאיר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מציע לך לא לתמחר ברמת מחירים זולה, כי בעתיד לקוחות ששילמו מעט יתקשו להבין שהתקדמת ואת דורשת יותר, ההצעה שלי היא לקחת מינימום של 600-800 ולא פחות מזה.

Michal R

משתמש רשום
סליחה שאני מתערבת, אבל מהצד זה נשמע מאד לא טוב שאחת שלא השקיעה שקל בלימוד ובציוד- תקח מחיר של צלמת- סתם כי יוצאות לה תמונות מאד יפות.

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
הלקוח לא משלם רק על הזמן והתמונות שאת נותנת לו,
הוא משלם גם על ידע והתמקצעות.
כמו שלאינסטלטור את לא משלמת פר 15 דק' שעבד אצלך, הוא לא יקח לך 50 ש"ח, נכון?!
את משלמת גם על הידע..
ולכן מתחילה שלא למדה לא יכולה לקחת ישר 600-800 ש"ח, זה מוגזם.
אבל כנ"ל לא מדי נמוך מהסיבות...
ואגב,
האשכול הזה
יעזור לך אולי..

קדוש רחל

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
זה לא משנה אם למדת או לא אם יש לך תמונות יפות אז מחירים סבירים כמו 600 ש"ח הלקוחה יותר תעריך את העבודה מאשר אם תקחי 300 ש"ח היא תפקפק בתוצאות ולא תהיה מרוצה מראש

צפור שיר

משתמש רשום
נכתב ע"י טירה;2373000:
איזה ציוד יש לך?
יש לי שאלה דומה כי גם אני מאד אוהבת לצלם ומצלמת תמונות מוצלחות. אנשים (או יותר נכון - נשים...) שראו את התמונות ביקשו ממני שאצלם להם תמונות חלאקה, ניו בורן וכד'. עלי לציין שהלכתי לצלמת שלימדה אותי כללים בסיסיים בצילום, אך צילום ממש לא למדתי.
בכל מקרה יש לי מצלמת קנון D1200 שנותנת לי תמונות מאד יפות וגם ציוד נחמד לצילומי חוץ, אך איני יודעת כיצד לתמחר. כי, כמו שאמרתי, מצד אחד לא ממש למדתי ומצד שני...
מה אתן אומרות?

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
נכתב ע"י אבי1000;2373075:
יש כאלה שמוציאים תמונות קטלניות ללא ציוד קצה והרבה איבזור.

לא מחפשת קצה
רוצה לשמוע מיקצועי...

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אולי תעלו תמונות כדי לראות במה מדובר
גם אם נשים רוצות צילומים שלך, זה לא אומר שהן מבינות בצילום ולא עפ''י זה אפשר לקבוע האם את באמת מוכשרת בתחום, אבל אם תתני כמה תמונות יהיה אפשר לראות במה מדובר.
בדיוק חברה הראתה לי לפני כמה ימים תמונות שגיסתה צילמה את הבן שלה, אפשר היה לראות שיש לה כישרון, אבל מקצועיות ממש לא.
ועל כשרון לא משלמים, אלא על מקצועיות ונסיון.

גרפקליק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
זה שהלקוח משלם על הידע והלימודים וההשקעה זה תיאוריה במציאות משלמים על מוצר שמרוצים ממנה
לכן אם את מוציאה תמונות יפות ויש לך כשרון והלקוחות מרוצים תקחי בדיוק כמה שצלמת אחרת לוקחת על אותן איכות זה שחוננת מן שמים לא אמור להפלות אותך

(לבשתי שכפץ :) )

רחל שטרן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י טירה;2373000:
איזה ציוד יש לך?
מצטרפת לשאלה...
כמובן אני מתכוונת קודם כל לציוד בסיסי חוץ מהמצלמה עצמה, כמו חצובה פלש וכדו'

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
לא מסכימה עם הקביעה שכשרון לא שווה כסף, רק הכשרה מקצועית.
כישרון שווה הרבה והוא לא בונוס- הוא נקודת הפתיחה. ההתמקצעות ממנפת אותו.

בנוגע לשאלת הפותחת- השאלה היא האם המבקשת פנתה אלייך כצלמת או לא.
אם חברתי הייתה מצלמת נחמד, והייתי שואלת אותה אם תוכל לצלם את ילדי, והיא הייתה אומרת:600 שקל, הייתי מרגישה סוג של "עפרון החתי", והולכת לחפש צלמת מקצועית באמת. (ומוכשרת...)

שיר שמח

משתמש רשום
אחד הדברים הכי מסוכנים לצלם בתחילת דרכו זה מחמאות מוגזמות מאנשים עם לב טוב וחוסר רצון לפגוע.

יתכן והמצאת את הגלגל מחדש ואת גלגול נשמתו של אנסל אדאמס ויכולה להוציא מצלמות מדהימות עם מצלמת נקב.
יותר סביר שלא זה במצב וכמו כולנו כאן- התמונות הראשוניות שלנו היו נחמדות אבל מאוד מאוד מאוד בוסריות. וקפיצה אל העגלה רגע אחד מוקדם יותר מדי יכולה להיות הרסנית.

לכי צעד צעד. ולפני שאת לוקחת שקל שמונים על שעת צילום תתיעצי (לאו דוקא כאן) עם מישהו שעוסק בתחום שיכוון אותם מה הצעד הבא.

EstiArt

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בינתיים לא קיבלנו שום תגובה מפותחת האשכול.
יתכן שהתמונות ידברו בעד עצמן, קדימה תעלי כמה.

צפור שיר

משתמש רשום
אשמח לשמוע הערות והארות ובאופן כללי מה התשובה לגבי השאלה שבפתיחת האשכול

רות נזרי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
נכתב ע"י צפור שיר;2382117:
אשמח לשמוע הערות והארות ובאופן כללי מה התשובה לגבי השאלה שבפתיחת האשכול

התמונה שהעלית היא בסיסית למדי, וברור שלמידה מקצועית תקפיץ אותה בכמה רמות
ואני חושבת שזה ממש לא הגיוני שצלמת מתחילה שלא השקיעה בלמידה ובאיבזור ובסטודיו בכלל תיקח מחירים גבוהים, למחיר אמורה להיות תמורה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה