צילום מסך וידיאו | לא מצאתי בחיפוש בפורום

קליפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
יש כאן מישו שיכול לומר לי על תוכנה חינמית לצילום מסך וידיאו - ז"א כמו הצילום מסכים של המדריכים?!
אני חייבת את זה די דחוף.
תודה רבה!

אייטש די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שיר770;592965:
הורדתי מפה.
תוכנה חמודה וברורה.
בהצלחה!!!
צפה בקובץ המצורף 95483

היא תוכנה מתוקה אלא שמקליטה באיכות מאד נמוכה. אם יהיה למישהו את האופציה הזו באיכות גבוהה זה יועיל לי מאד. כבר המון פעמים נעלצתי להסריט את המסך עם חצובה ...

קליפ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י אייטש די;593285:
היא תוכנה מתוקה אלא שמקליטה באיכות מאד נמוכה. אם יהיה למישהו את האופציה הזו באיכות גבוהה זה יועיל לי מאד. כבר המון פעמים נעלצתי להסריט את המסך עם חצובה ...

מצחיקה...
יש לך שם אפשרות להגדיר לו מסך מלא וכו'..
זה הקליט לי מצויין!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה