דרוש מידע צילום במצלמה ביתית

אמא למתוקים

משתמש צעיר
יש לי מצלמת Canon דגם Sx730 HS
אני רוצה לצלם דמויות על רקע מטושטש - לצלם בעומק שדה קטן
עם צמצם פתוח (מספר F נמוך)
איך ניתן להגדיר את האופציה במצלמה? (אם אפשרי כמובן)

fraidy1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
את צריכה לסובב את הגלגלת למצב:m
ואז יש לך 3 אפשרויות שאותם את יכולה לשנות: המהירות תריס, האיזו, והצמצם שאותו את צריכה להוריד למספר הכי נמוך שאת יכולה ע"י סיבוב של הכפתור הגדול במצלמה(ההוא שהחלק החיצוני שלו מסתובב)
חייבת לציין שבמצלמות קומפקטיות גם הצמצם הכי פתוח לא ממש יתן עומק שדה רדוד- רקע מטושטש
מה שכן כדי לקבל רקע מטושטש כדאי להרחיק את המצולמים כמה שאפשר מהרקע ואז הרקע יצא יותר מטושטש

שרי ש.

משתמש פעיל
ממי שהתייעצתי איתו לפני הרכישה הבנתי שההבדל מאוד קטן וקשור להסרטה,
פחות קשור לאיכות של הצילום.
בגדול - מצלמה מדהימה, יוצאות תמונות פשוט יפהפיות! מאוד מרוצה וממליצה!

* אני לא ביטלתי, הרעיון הוא מן הסתם שלא תהיה גישה לגלישה,
בפועל - אין לי מושג איך מפעילים את ה - WiFi...

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@שרי ש. אשמח אם תגידי לי איזה יש לך מארק 2 או 3 ?
ואם יש לך מושג מה ההבדל ביניהם ?
והאם באמת יש הצדקה לבטל את WiFi במצלמה או שזה סתם שטויות ?
את יכולה להתחבר דרך הWIFI לרשת ולשלוח תמונות באימייל, לא הרבה מעבר.
לא רואה סיבה לבטל, וזה בטוח פוגע באחריות.

ה. מפרוג

משתמש פעיל
תודה ! אז יש אישור?;)
מיצידי כן, באמת בכנות לא רואה בזה שום בעיה, בתור בחורה הקפידו בסמינר שלנו שבטיולים יביאו מצלמות בלי וויי פיי, אני הצלחתי להביא מצלמה שזה נקי ובאמת כן היה וויי פיי, כולי התלהבתי התחברתי לוויי פיי של האוטובוס, וחוץ מי זה שאימא שלי קיבלה תמונות באמצע הטיול למייל שלה, לא היה לי שם שום דבר, (ותסמכו על זה שניסתי את כל האופציות)

ה. מפרוג

משתמש פעיל
יש לי מצלמה g9 הייתי רוצה לקנות מצלמה יותר מקצועית,
מה מומלץ, משהו לא ענק מידי, ושאוכל להסדר אפילו שלא למדתי כלום........(יש לי חוש ;))
וכמובן במחיר סביר... אשמח להמלצות,
(פשוט יצאתי עם הילדים שלי הרבה לתמונות עם צלמת שחוץ ממצלמה של 10000 ש"ח אין לה כלום, כל הפוזות שלי כל המוצרים הכל שלי וגם העיבוד אני עושה, כמובן משלמת מחיר בהתאם, אבל למה לי להגיע לטובות של אחרים אני רוצה לעשות את זה לבד...)

fraidy1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצלמה מקצועית הכי זולה היא הd4000 של קנון
היא עולה באיזור ה1000 ש"ח לא כולל עדשה

שרי :)

משתמש פעיל
מיצידי כן, באמת בכנות לא רואה בזה שום בעיה, בתור בחורה הקפידו בסמינר שלנו שבטיולים יביאו מצלמות בלי וויי פיי, אני הצלחתי להביא מצלמה שזה נקי ובאמת כן היה וויי פיי, כולי התלהבתי התחברתי לוויי פיי של האוטובוס, וחוץ מי זה שאימא שלי קיבלה תמונות באמצע הטיול למייל שלה, לא היה לי שם שום דבר, (ותסמכו על זה שניסתי את כל האופציות)
לא הבנתי, איך ישנה אפשרות לשלוח תמונות דרך התחברות לווי פיי של האוטובוס אם אין באמת גלישה במצלמה, אז איך אפשר לשלוח תמונות למייל אחר הרי בכלל לא נפתח המייל בכלל ?

ה. מפרוג

משתמש פעיל
לא הבנתי, איך ישנה אפשרות לשלוח תמונות דרך התחברות לווי פיי של האוטובוס אם אין באמת גלישה במצלמה, אז איך אפשר לשלוח תמונות למייל אחר הרי בכלל לא נפתח המייל בכלל ?
לא נפתח מייל,
רק נפתח אפשרות לרשום כתובת מייל והוא מעלה את התמונות.

משתמש פעיל
לא נפתח מייל,
רק נפתח אפשרות לרשום כתובת מייל והוא מעלה את התמונות.
זה כל הסיפור ?
אז מה משגעים את השכל על לנתק את זה ?
כאילו אז מה הבעיה הרי באותה המידה אפשר להתחבר עם חוט למחשב להוריד את התמונות ולשלוח במייל....?
כאילו למה כל הבלאגן על החתיכת ווי פיי הזה ?

ה. מפרוג

משתמש פעיל
זה כל הסיפור ?
אז מה משגעים את השכל על לנתק את זה ?
כאילו אז מה הבעיה הרי באותה המידה אפשר להתחבר עם חוט למחשב להוריד את התמונות ולשלוח במייל....?
כאילו למה כל הבלאגן על החתיכת ווי פיי הזה ?
כי אולי אפשר לשלוח למיילים של אנשים אחרים או לא יודעת מה,
בכל אופן להיכנס לחדר מחשבים יותר קל מלההיתחבר לוויי פיי במצלמה ובכלל להגיע לאפשרות של שליחת מיילים,
אבל הוויי פיי מגיע מאותו מקום של לנתק הסרטות במצלמה,
חוצמיזה, עומדים על זה כי אפשר להעביר קבצים בין מצלמה למצלמה, כולו תמונות וסירטונים שהוסרטו / צולמו במצלמה,
יש דברים שאנחנו לא מבינים....
בעיקרון גם אוסרים מחשב וכמובן את פרוג..... אז כל אחד שיעשה לפי הרבנים שלו,

משתמש פעיל
כי אולי אפשר לשלוח למיילים של אנשים אחרים או לא יודעת מה,
נו ומהמחשב אי אפשר ?
בכל אופן להיכנס לחדר מחשבים יותר קל מלההיתחבר לוויי פיי במצלמה ובכלל להגיע לאפשרות של שליחת מיילים,
אבל הוויי פיי מגיע מאותו מקום של לנתק הסרטות במצלמה,
לנתק הסרטות ? זה עוד לא שמעתי ב"ה...
נו ומאיזה מקום זה מגיע זה בדיוק מה שאני לא מצליחה להבין .....?
חוצמיזה, עומדים על זה כי אפשר להעביר קבצים בין מצלמה למצלמה, כולו תמונות וסירטונים שהוסרטו / צולמו במצלמה,
נו וכאילו במחשב אי אפשר כאילו להעביר קבצים ?
יש דברים שאנחנו לא מבינים....
סבבה אבל מותר לי לנסות כן להבין....
בעיקרון גם אוסרים מחשב וכמובן את פרוג..... אז כל אחד שיעשה לפי הרבנים שלו,
נכון, ויש דברים שכל אחת יכולה להבין את הבעיה ולהחליט אם הוא מחמירה על עצמה או לא...
אבל יש דברים שפשוט אי אפשר להבין את הרנציונל שלהם בכלל....

amam

משתמש צעיר
לא יודעת אם כאן זה המקום.
בכל אופן, אשמח מאד אם יש למישהו הוראות בעברית למצלמת קנון EOS M200
תודה!

צלמת 0940

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לגבי השאלה של פותחת האשכול-
אני לא מכירה את האופציות במצלמה שלך אבל בכל מצלמה ביתית אפשר לעשות טשטוש רקע אך ככל שהמצלמה חדה ומקצועית יותר הטשטוש יהיה ניכר יותר.
אז צריך לשים לב לכמה דברים:
1. צלמי מקרוב- בזום.
2. הרחיקי את המצולם מהרקע באופן משמעותי. תדאגי שהרקע יהיה רחוק.( למשל המצולם עומד במרחק 2-3 מטר מרקע העצים שמאחוריו.)
3. הפעילי את מנגנון הפוקוס במצלמה ע"י חצי לחיצה על כפתור הצילום (תראי את הריבוע הלבן מתפקס אוטומטית על המצולם ומשנה את צבעו לכחול/ירוק) לאחר שראית שהמנגנון הופעל, השלימי את הלחיצה עד הסוף- וצלמי.

בהצלחה!

עריכה- אם תרצי לשחק הצמצם F את צריכה לדעת להשלים לו מספיק אור מהתריס וזה יותר מסובך להסביר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה