ציירתי ממש עכשיו

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
וממש אהבתי אותו...
הערות והארות בשמחה..

קבצים מצורפים

• jpg
    jpg
    KB 71.7 · צפיות: 11

משב

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יפה מאוד.
חסר קצת צל וצבע בפה. נראה לי יוסיף הרבה.

אורי לוי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מצא חן בעיני
אני לא יודע כמה התכוונת אבל יש בו מבט עמוק וקסם נוסטלגי מהמאה הקודמת שגדל ככל שאני מתבונן יותר.
מבחינה טכנית אציע אולי באמת, להעשיר את צבעי הפנים, להוסיף אור וצל ולהנגיד קצת בין חדות וטשטוש של אזורים.

הרבה הצלחה

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
העיניים שלו מביעות הרבה...אם כי לדמות עצמה פחות התחברתי, משהו במראה שלה לא נראה יהודי...

רעות ב

רעות ברהני
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מקסים, מיכל!
אהבתי את האווירה של הציור, המבט המעט חולמני, הצבעים העתיקים... :)
(כדאי קצת להוסיף צללים במקומות הנכונים על מנת להפוך אותו ליותר אמיתי).

המשיכי ליצור ולשתף :)

רבקה למפרט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמות נהדרת אבל כמו שכתבה sweetpanda1 היא אינה נראית יהודית. היא מזכירה לי ספר ישן של ילד רוסי שנקרא פטר בספור המוזיקאלי פטר והזאב.

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה רעות, כן אני צריכה להמשיך לעבוד על זה...

מירי ב

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
העיניים והתנוחה יפים מאוד.
אזור השפתיים משווה לו מראה מחוספס

ליאה פינטו

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מיכל זה מאוד מתוק..יש עוד עוד קצת עבודה..אבל בסה"כ מקסים:)

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י ליאה פינטו;n4962026:
מיכל זה מאוד מתוק..יש עוד עוד קצת עבודה..אבל בסה"כ מקסים:)

תודה. אני אסיים את זה בעז"ה ונראה אותו סופי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה