ציור שבועי קבוע

משמרת השלום

משתמש חדש
אנחנו מחפשים צייר/ת זול/ה לציור קומיקס שבועי בנושא העלון לעלון שיופץ ב- 10,000 עותקים בכל שבוע
נשמח לקבל הצעות מחיר ודוגמאות
תודה

.תמר.

צלמת ניו בורן ומשפחה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
ממליצה על: apeal1234 שטרודל גימייל וכו'
מציירת מהמם ולא יקר

ר. א.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
אני מאיירת מקצועית אשמח לשלוח לך דוגמאות,
שלחי לי מייל ואשלח לך חזרה תיק עבודות
המייל שלי ra0548574236 שטרודל ג'מייל...

מכה מנצחת

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם רלוונטי בשבילכם
יש לי אחת עם נסיון עבודה עם עמותות
עם רלוונטי שלחי לי הודעה באישי

pnina887

משתמש מקצוען
אנחנו מחפשים צייר/ת זול/ה לציור קומיקס שבועי בנושא העלון לעלון שיופץ ב- 10,000 עותקים בכל שבוע
נשמח לקבל הצעות מחיר ודוגמאות
תודה
מאיירת איור דיגיטלי נמצאת בתחום כבר מס' שנים. אשמח לקבל כתובת מייל לשליחת עבודות וקו"ח.
לגבי המחיר- גמישה יותר כיון שמעונינת להרחיב את תיק העבודות הדיגיטלי אך עדיין ישנו רף בסיסי שחשוב שישמר בעניין המחיר עם המאיירים/ות.

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אני מאיירת מנוסה
אוכל לשלוח לכם דוגמאות רבות להתרשמות
@משמרת השלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה