ציור ראשון שאני מעלה

• פותח הנושא PIX
  • פורסם בתאריך

PIX

משתמש רשום
עד היום התעסקתי באיור למשחקי קופסא- סגנון אחר לגמרי. ניסיתי עכשיו את ידי בציור יותר קריקטוריסטי לפרויקט מסוים. מה אתם אומרים? אשמח לקבל הארות והערות.
למבינים בציורי קומיקס- בכוונה אין כאן צביעה של אור וצל על מנת לפשט את התמונה. האם הצל של הילד מפריע? האם עלי להוסיף צל לכל השאר (המקפיא. הארון וכו')?

PIX

משתמש רשום
ציור ראשון שאני מעלה

עד היום התעסקתי באיור למשחקי קופסא- סגנון אחר לגמרי. ניסיתי עכשיו את ידי בציור יותר קריקטוריסטי לפרויקט מסוים. מה אתם אומרים? אשמח לקבל הארות והערות.
למבינים בציורי קומיקס- בכוונה אין כאן צביעה של אור וצל על מנת לפשט את התמונה. האם הצל של הילד מפריע? האם עלי להוסיף צל לכל השאר (המקפיא. הארון וכו')?

קבצים מצורפים

• meets friend in store.jpg
    2.6 MB · צפיות: 10

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
דווקא הצל בסדר.
חיקוי של אלי וגולד?
אם את מציירת עם עכבר, נראה לי שכדאי לך לנסות עם עט-לורד על דף או וואקום כי הקוים מעט נוקשים ולא טבעיים.

אלף

משתמש מקצוען
האיור חביב מאוד, ההבעה אכן מזכירה את ההבעות של גולד. בצביעה יש מה לשפר, אם זו סריקה מומלץ להפוך את שכבת הסריקה ל leaner burn. ואז לצבוע בשכבה מתחת זה גורם שהקוים שלך ישתלבו בצבע ולא ישאר רווח לבןוממילא הם יראו פחות נוקשים כדברי רחלי.
הצל לא מפריע בעצם קיומו אלא שהוא לא נכון. על המדפים מאחורה מימין לא יכול להיות צל של הילד.
בהצלחה רבה מאוד
תמשיך להעלות ותתקדם, גם אני התחלתי כך וההערות קידמו אותי מאוד.

מתלמד

משתמש רשום
זה לא אלי גולד?
אם לא תדע/י שזה חיקוי מוצלח ואהוב!!!
כה לחי!

PIX

משתמש רשום
תודה על ההארות!
בענין הסגנון- בקשו שזה יהיה בסגנון של Tintin קומיקס ידוע באנגלית. של אלי וגולד זה בערך אותו סגנון בווריציה היהודית ולכן הציורים שלי דומים (אך הרבה פחות מוצלחים;)) דוקא הייתי רוצה לפתח סגנון יחוגי מאפיין לציורים שלי- שלא יראו חיקוי שתמיד יראה פחות מהמקור! כנראה שזה יבוא עם הזמן.
הציור נעשה בווקום- אך משהו השתבש בצביעה של המכנסיים/נעליים- השאר כמדומני לא בעייתי.
עבדתי עם מברשת רגילה שחורה וקשה בגודל 7 ומלאתי איזורי בחירה. אח"כ הגעתי לחלקים קטנים ותיקונים עם מברשת קטנה בצבע מתאים. נשמע בסדר?

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    2 MB · צפיות: 8

אלף

משתמש מקצוען
עכשיו זה יותר טוב. הצבעים וגם הצביעה.
מכחול מעט רק יותרעם 50% או פחות אחוזי רכות נותן קוים יותר זורמים, כמו כן נראה שלא הגדרת בפוטושופ שעובי הקו ישתנה לפי לחץ העט וזה המעלה החשובה של הואקום וחבל לא לנצל אותההקוים שלך אחידים ואילו בוואקום כשעובדים אתו נכון עובי הקו משתנה בהתאם ללחיצה כמו בעיפרון דני
האם כל הציור נעשה באותה שכבה? הציור וגם הצביעה?
אם תרצי הדרכה מפורטת אשמח לעזור
בהצלחה רבה

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נחמד! אכן דומה לטינטין...
השתדל/י לא להשאיר שטחים לבנים לא צבועים, זה נראה לעין...
הערה בקשר לפרספקטיבה: הקוים ברצפה לא נכונים, זה נראה במבט מלמעלה בעוד שכל הציור מצויר בזוית חזיתית, שימ/י לב.
בתור התחלה יש פוטנציאל.

אוהב0ישראל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בעיקרון עבודה יפה מאוד.
אני הייתי ממעיט בסוג כזה של ציור מהקווקווים הקטנים שמעמיסים עליו שלא לצורך.

אבישי

משתמש צעיר
יפה פלוס

פיקס """יש לך את זה """,
תמשיך כך תתבונן הרבה בקומיקס ואתה תצליח,
נכון שיש הערות על האיור,אבל זה פעם ראשונה--זה יפה מאוד--
שילך לך הכל פיקס:D

ח. לב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בתור התחלה זה בסדר, הייתי עובדת על זה עוד לפני השימוש בתמונה. למשל- הילד נראה כאילו הוא הולך ליפול הברכיים מידי מכופפות, הלחמניות העגולות נראות כאילו הן הולכות ליפול כל רגע מהמדף- המדף מידי נוטה כלפי מטה, האצבעות שמחזיקות את הנייר צריכות שיפוץ הן מידי שפיציות וגם האחיזה לא נכונה רק שתי אצבעות מחזיקות, הפתק צריך להיות בין האגודל לארבע האצבעות האחרות, כדאי לעשות כל תנועה בעצמך ולפי זה לצייר, או לצלם מישהו אחר בתנועה הרצויה.
בהצלחה!

PIX

משתמש רשום
תודה על ההארות הבונות. אכן אני רואה את הבעיות שציינת.

PIX

משתמש רשום
כן- שמתי לב רק שזה היה אחרי שציירתי ועוד לא מספיק התיידדתי עם העט הגרפי בשביל למחוק ולצייר שוב. יש כאן הרבה תיקונים- אשב על זה כשיהיה לי זמן.

מימי

משתמש רשום
עקרונית נראהח חמוד מאוד, אך מה שמפריעה לי כגרפיקאית ולא כציירת,

ריבויי של קווים, שבציורי קומיקס לא מרבים בהם כלל.

עלי והצליחי-
אני מאמינה שעוד נשמע עלייך בקרוב..
מימי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  41  פעמים

לוח מודעות

למעלה