ציור חדש ללא מכחולים

MHstamp

משתמש רשום
מאד יפה!!! מרשים במיוחד!
מעניין אותי, אלף, אם יצירה ממוחשבת מספקת באותה מידה של יצירת שמן מורכבת מלאה ניחוחות... (יש לך ניסיון בשני הצדדים)
ועוד שאלה, את/ה מדפיס עבודות או רק שומר בקבצים???
ואם כן מדפיס, אז איפה, כמה, ואיך יוצא התוצר הסופי?

אלף

משתמש מקצוען
mhstamp תשובות לשאלותיך:
1. לא, הניחוחות, ותחושות המגע חסרים, אך התנאים הנוחים והתוצאה המושלמת, גוברים על הגעגועים לנוסטלגיה. כשיהיה זמן אולי אחזור לידני
2. עדיין לא הדפסתי אך אני רוצה לעשות זאת בהדפסה על בד ומתעניינת היכן הכי כדאי מבחינת מחיר ותוצאה מדויקת.
הדפסתי את התמונה מהאשכול הקודם על נייר כרומו רק להתרשמות ויצא מיוחד.

טוליק

משתמש רשום
יש לך פשוט איכות מדהימה... הפעם הציור נראה יותר מחשבי , אולי משהו בטשטוש שיצרת לקווים ולצבע בפעם שעברה גרם לתחושה ידנית

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כאות תודה על הציור היפהפה, "אבזבז" את הדקה האחרונה בזמן שהקצבתי לי על המחשב כרגע(...) ואענה לך לגבי הדפסות:
יש לי נסיון עם אלי שלטים בהדפסת שמשוניות וקאפות. לפי מה שידוע לי הם מדפיסים גם על קנווסים.
האיכות מדהימה, המחירים טובים מאד.
הם בירושלים, רח' דוד ילין. כדאי לך לבוא להתרשם.
(אין לי מניות שם.נטו קישוטי קיר שהדפסתי אצלהם)
שבוע טוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה