ציור דיגיטלי ראשון שלי + PSD לדוגמא

ח.רוזנברג

משתמש פעיל
שאלות שמענינות אותי:
1) איך עשית את השערות והזקן עם "שפיצים" בקצוות (בלי רגישות של לוח גרפי)???
ובבקשה אל תאמר שאחרי כל קו לקחת מחק ומחקת את הקצה לשפיץ....
2) מה אתה מתכוון במילה "סמאדג'" - (כנראה אני מכירה ורק לא קוראת לזה כך?)

תודה
והמחמאות למעלה באשכול...

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
נכתב ע"י ח.רוזנברג;1135847:
שאלות שמענינות אותי:
1) איך עשית את השערות והזקן עם "שפיצים" בקצוות (בלי רגישות של לוח גרפי)???
ובבקשה אל תאמר שאחרי כל קו לקחת מחק ומחקת את הקצה לשפיץ....
2) מה אתה מתכוון במילה "סמאדג'" - (כנראה אני מכירה ורק לא קוראת לזה כך?)

תודה
והמחמאות למעלה באשכול...

1) אני אולי משוגע, אבל לא עד כדי כך :)
יש את המברשת של הדשא אם את מכירה, פשוט הפכתי אותה וזה יצר זקן D:
רק ב100 שכבות בערך >< של צבעים שונים וגדלים שונים. ואחרי זה קצת בלור.
2) כלי המריחה, הסמל שלו נראה כמו יד קפוצה עם אצבע מצביעה.

YBrill

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עם כזה כשרון פשוט רוץ לקנות לוח גרפי: http://www.amazon.com/Wacom-Intuos-...8&qid=1385491615&sr=8-2&keywords=wacom+intuos
לא שאני יותר מידי מעריץ את אמזון.. הם פשוט זולים, אם תמצא מישהו שיביא לך את זה אתה מסודר זה הלוח הכי טוב שיש היום - מנסיון, יש לי כזה, אגב, מי שמביא מארצות הברית יכול כבר להזמין מ B&H יש להם ביטוח מטורף שמכסה הכול בתוספת של כמה עשרות דולרים בודדים... וגם הם חרדים שם....

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
תודה שעילה, כרגע אני רק מתחיל ואני רוצה לחכות מעט עם העט הגרפי... בעז״ה כשיגיע הזמן אני מעוניין לרכוש משהו איכותי וזו הוצאה די מכובדת, שמתי עין על העטים של וואקום. אדבר איתך לפני כן :)

רוזנברג - תודה^^ ולגבי השיער, קווי מברשת באילוסטרייטור עם הסטרוק של המריחה (השני מלמעלה בסרגל הכלים) .. מקווה שהבנת.

YBrill

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
גיליתי מאיפה לקחת את התמונה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה