דרוש מידע צופר תקול במודיעין עילית

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
וזה לא מחייג.
אני מחוברת לשם.
והיו אצלנו כמה וכמה אזעקות,
מעולם לא קבלתי ולו צנתוק מהקו, בטח לא בזמן אמת וגם לא אחריו.
ככה שמפחיד להסתמך עליו.
יש קו נוסף שהצינתוק מגיע תוך מספר שניות 025400852. אפשר לעדכן התרעות כלליות או לפי אזורים.
(אנחנו בבית עשינו בטלפון אחד צינתוק כללי וטלפון נוסף לאזורי ובשבת משאירים דלוק רק את הטלפון עם הצינתוקים האזוריים)
אולי אפשר להשתמש ברמקולים של שבת ולשים שם שיר יעודי לטילים הייתי ממליץ על השיר "אל תיפול"....
חחח... זה המנגינה שהילדים שלי עשו לצינתוקים של ההתרעות

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להציע לחברות שמספקות צינטוק לאזעקות, לעשות מספר ייעודי ליצנטוק על כל איזור, וכל אחד יוכל לשמור בטלפון שלו את האזור שלו (עם המספר הייעודי) ואז ברגע שיהיה צינטוק על האזור שלו, מיד יהיה כתוב לו על הצג את המקום ששם יש אזעקה.
וזה יהיה פיתרון חלקי לשבתות.

בקבוק מים

משתמש פעיל
אזור זה לא נח בכלל
אני גרה בבית שמש וכשהיה אזעקות בישובים באזור ולא בבית שמש עצמה
קיבלתי צינתוק וסתם נכנסתי לממד.

טאבו

משתמש סופר מקצוען
אני רוצה להציע לחברות שמספקות צינטוק לאזעקות, לעשות מספר ייעודי ליצנטוק על כל איזור, וכל אחד יוכל לשמור בטלפון שלו את האזור שלו (עם המספר הייעודי) ואז ברגע שיהיה צינטוק על האזור שלו, מיד יהיה כתוב לו על הצג את המקום ששם יש אזעקה.
אולי כדאי שזה יהיה פרוייקט בשיתוף עם פיקוד העורף
צינתוק לכל עיר שיש דרישה לכך

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לנו יש ככה
ברגע שיש אזעקה בבני ברק , יש לי צלצול בפלאפון

תאורת חרום

משתמש סופר מקצוען
לנו יש ככה
ברגע שיש אזעקה בבני ברק , יש לי צלצול בפלאפון
נכון, יש אפשרות להירשם לאזור מסויים.
אבל יש כאלה שרשומים לכמה אזורים, כי לדוגמא רוצים לדעת אם יש גם ליד ההורים שלהם, או על יד הילדים שלהם. וזה מצנטק מאותו מספר.

יוסף ישראלוב

משתמש חדש
בקו האזעקות שהביאו את מספרו למעלה (025400852) ניתן לקבל צינתוק רק לפי אזורים, וממילא אי אפשר לקבל התרעה רק כשיש אזעקה בבני ברק, אלא מקבלים התראה כל פעם שיש אזעקה באזור גוש דן.
היום בארבע בצהריים למשל, היתה אזעקה בתל אביב והאזור אבל בב"ב לא היתה אזעקה, ואני בתור ב"ב קיבלתי צינתוק. (שהעיר אותי...).

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בקו האזעקות שהביאו את מספרו למעלה (025400852) ניתן לקבל צינתוק רק לפי אזורים, וממילא אי אפשר לקבל התרעה רק כשיש אזעקה בבני ברק, אלא מקבלים התראה כל פעם שיש אזעקה באזור גוש דן.
היום בארבע בצהריים למשל, היתה אזעקה בתל אביב והאזור אבל בב"ב לא היתה אזעקה, ואני בתור ב"ב קיבלתי צינתוק. (שהעיר אותי...).
באמת?
אני לא קבלתי צינתוק על בני ברק

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המטוסים פה בלי הפסקה
ממש כל הזמן
יום ולילה
אז יאללה תני טיפים איך הולכים לישון עם הדבר הזה וקמים לעבודה ב6 שפויים וכשירים.
מרגישים לפעמים כמו לישון בבסיס צבאי. עכשיו ב''ה יחסית רגוע בע''ה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה