כללי צד אחורי של הוראת קבע

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
משהו לא מסתדר לי מבחינת קומפוזיציה.
צבעים חיבים להיות כאלו זה חלק מהלוגו הגוונים.
במיוחד הקטע העיקרי של השותפים...
וכן איזה מילה לכתוב במקום "גם"
לא נשמע לי מקצועי...
הארות והערות בכייף. המטרה לשפר! לא לשבת מדושנת עונג מול התגובות.. אז תתחילו להמטיר!!!

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
פרוספקט יפה נקי ומכובד, לענ"ד אין שום בעיה בקומפוזיציה, מה שכן המילים "שותפים ונהנים" צמודים, כדאי לרווח בינהם. ולמה לא להוסיף צבעים אני רואה שבלוגו יש צבעוניות מסוימת אפשר לשלבה בפרוספקט..
לגבי המילה "וגם" רציתי להציע לך "בנוסף" אבל אז ראיתי שהיא מופיעה, אולי "פלוס"??. אפשר גם את הסימון פלוס.....

Eצוב

משתמש פעיל
בס"ד

עבודה מדהימה! ממש יפה!,אם את לא אוהבת את המילה ,'גם' תכתבי' בנוסף'.

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
איך זה עכשיו?

שורילי

משתמש רשום
יפה מאוד, הפלוס הזה קצת צורם, תחפשי פלוס בלי קו למטה כלומר כמו קמץ הפוך.

ydaatstudio

משתמש רשום
קצת עמוס, אבל עדיף על הקודם, יותר משכנע. בצד שמאל בריבועים - טקסט צמוד מאד למסגרת, זה בכוונה? חוץ מזה - ממש יפה ומזמין.

מאי נפקא מינא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
פרוספקט יפה, עיצובי, מרשים ונקי.

רק ש...
1. "פלוס, גם, בנוסף ועוד"- לרגע חשבתי שאני בתוך הלקסיקון למילים נרדפות...
בעיני זה קצת לא מתאים.

2. העיטור נראה כמיותר...

בהצלחה

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
שימו לב שהפלוס מאוד מזכיר צלב

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
מכירים פונט עם פלוס לא צלב? לא מצאתי.
אני אעשה את זה לבד...
בקשר לכל המילים שיניתי רק למילה פלוס.

אילנה1

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יותר יפה, ובאמת כדאי להחליף את הפלוס לרגיל כמו ששורילי ציינה, תיצרי אותו לבד, לא בעיה.:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה