צבע ההגנה לישראל

הדוויג

עורך תוכן ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
עריכה תורנית
מר יורם שאכטוביץ, העומד בראש 'הרשות ללוחמה בעישון ובהשמנת יתר' קם לעוד בוקר לוחמני.
גרישה השכן השמן שוב מעשן לו בחצר של הבניין. ולא זו בלבד אלא שהוא זורק בלי בושה את בדלי הסיגריות על הרצפה. נמאס כבר. יורם החליט לשים לזה סוף.
הוא כינס את כל צוות המשרד לישיבת חירום. "אני רוצה עכשיו שתתנו לי את הפתרון הסופי, הפתרון שאין אחריו עוד פתרונות, לגמור כבר את הבעיה הזו של העישון אחת ולתמיד".

"מה אתה עוד רוצה?" שאל דודו מלברו, "כבר אסרנו על עישון במקומות ציבוריים, העלינו את מחירי הסיגריות, והגדלנו את גודל ומגוון האזהרות על הסיגריות. מה עוד אפשר לעשות?"
"אין לי מושג מה," דפק יורם על השולחן, "בשביל זה אני הבוס ואתם העובדים, אתם תביאו את הרעיונות. עד היום בערב - אני רוצה פתרון".
"אבל אנחנו לא נמצאים פה עד הערב, שכחת?" הזכיר פנחס נקסטלייט, "אנחנו עובדי מדינה, הולכים הביתה באחת בצהריים".
"טוב, אז עד הצהריים".

תזזית אחזה באנשי הרשות ללוחמה בעישון ובהשמנת יתר. כל העובדים סיימו במהירות את ארוחת הבוקר ונכנסו לעבוד.
"אני לא רגיל להיכנס למשרד כבר באחת עשרה בבוקר", פיהק משה פרלמנט, "טוב. קדימה. יש עבודה".

"נו, מה קורה?" דחק יורם המנכ"ל אחרי שעה ורבע "יש תוצאות?"
"כן" הודיע יואב נובלס "שבע-חמש לטובתי".
"תעזבו כבר את המטקות" חטף יורם בעצבים את הכדור. "יש לכם עבודה. אני רוצה תוצאות".

ברבע לאחת התארגנו החבר'ה לארוחת צהריים.
"אני לא פותח את החדר אוכל - עד שלא תביאו לי פתרון" יורם חסם בגופו את הדלת.

"טוב, טוב. מה הלחץ?" אמר רועי מוסטנג. "לי יש רעיון. אפשר לצבוע את חפיסות הסיגריות בצבע מכוער".
"פחחח, מי ישב לצבוע את כל החפיסות?" גיחך איציק פילטר.

"דווקא רעיון לא רע" המהם יורם המנהל. "אבל איך נדע מה הצבע הכי מכוער בעולם?"
"אני יודע" נדחף אודי דובק. "הצבע של העניבה של גרישה השמן".
"גדול" התלהב יורם. "אף אחד לא יצליח להמשיך לעשן אחרי שהחבילות יהיו בצבע המזעזע הזה".

כך נוצחה מגפת העישון בינואר 2020 אחת ולתמיד.

נערך לאחרונה ב:

RACHELIZ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הלכתי לחפש:
20200108_123243.jpg

עכשיו מבינה גם את הכותרת... חחח

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
ואז תקום הוועדה למען עיוורי הצבעים ותרים מחאה על האפליה המעודדת עיוורי צבעים לעשן.
לא הכי קשור, אבל מזכיר לי להציע חוק כזה:
כל מי שיש לו טענה על חוק קיים, יכול לטעון טענתו ובלבד שיביא לשולחן פתרון משלו לעניין. הפתרון חייב לעבור ועדה מיוחדת שתוקם לצורך העניין, ואשר תתכנס במשך שבעה ימים ושבעה לילות (טוב, לא באמת) לדון בפתרון. אם הפתרון לא נמצא קביל, הטענה גם היא לא תתקבל.

שיילה

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
כך נוצחה מגפת העישון בינואר 2020 אחת ולתמיד.
2015
מוישה קוזמאצ' מהמבוגורים בישיבה יוצא מבית המדרש בסערת ויכוח, מוציא מכיס חולצתו חפיסת מרלבורו מהודרת, שולף מתוכה תענוג לבנבן מעלה עשן.
2020
קנעפלמאכר מהאלטערס' חומק אל המדרגות האחוריות, מוציא מכיס חליפתו חפיסה ירוקה אשר חילוקי דעות יש בישיבה האם אותיות הלע"ז בתחתיתה מרכיבות את המילה 'נקסט' או שמא 'נובלס'. "איך הוא לא מתבייש?", שואל זלצרמן משיעור א'. "אל תדון אותו, אומרים שהתפספס לו שידוך, מסכן".

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
2015
מוישה קוזמאצ' מהמבוגורים בישיבה יוצא מבית המדרש בסערת ויכוח, מוציא מכיס חולצתו חפיסת מרלבורו מהודרת, שולף מתוכה תענוג לבנבן מעלה עשן.
2020
קנעפלמאכר מהאלטערס' חומק אל המדרגות האחוריות, מוציא מכיס חליפתו חפיסה ירוקה אשר חילוקי דעות יש בישיבה האם אותיות הלע"ז בתחתיתה מרכיבות את המילה 'נקסט' או שמא 'נובלס'. "איך הוא לא מתבייש?", שואל זלצרמן משיעור א'. "אל תדון אותו, אומרים שהתפספס לו שידוך, מסכן".
נו באמת, ימות המשיח?

וכל הרשעה כולה כעשן תכלה.

אולי מעניין אותך גם...