צביעת פורמייקה באופן עצמאי - הכיצד?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רוצה לצבוע ארונות מטבח מפורמייקה דמוי עץ דובדבן, וקראתי שיש חומר מסויים שמורחים במטלית על הארונות ואז מיישמים צביעה - והצבע נתפס מעולה.

יש למישהו ניסיון בעניין?
עצות איך עושים את זה נכון?
מה שם החומר שמורחים ובאיזה צבע משתמשים לאחר מכן?

אשמח לכל תגובה בנושא.

ממני

משתמש צעיר
אני צבעתי עם צבע בסיס שתי שכבות ואז עוד שלוש שכבות עם צבע שמן. יצא ממש יפה.
כמובן שצריך לשייף לפני

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני צבעתי בצבע המרטון של טמבור על בסיס מים, בלי צבע מקשר ויצא מעולה מעולה!!
אני מניחה שתצטרכי 3-4 שכבות.
אם יש לך עוד שאלות - בשמחה.

/

משתמש רשום
האם תוכלו להראות תמונה איך יצא לכם בכ"ז אני רוצה לצבוע מטבח ואין לי אפשרותל פשל..............

/

משתמש רשום
עוד שאלה המרטון הוא לברזל .......לא לפורמייקה.........

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה