פוסט קורונה פתרון שעזר?

שרה ו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
שלום:)
מנסה לעזור לחברה יקרה
לפני שנה עברה קורונה, שבועיים לאחר מכן-
מצבה השתנה ללא היכר, מאשה שמחה מלאת חיים ואנרגיות
היא חווה מצב נפשי ירוד, התקפי חרדה, בכי בלתי מוסבר, מועקה, כאבי ראש חזקים, כאבים בחזה, חולשה כללית וחוסר כח ומוטיבציה
היא עשתה כבר טיפול במח אחד, רפקסלוגיה, שינוי תזונה, דיקור סיני, CT' MRI אקו לב וכל הסוגי הרופאים הקונצביונליים והבדיקות
המצב השתפר אבל עדיין מפעם לפעם היא חווה את התסמינים האלה והתתמודדות מורכבת,
היא אמא לילדים קטנים והתופעות הנל מאד מקשות לה על החיים
מישהו נפגש? חווה?
מאד נשמח לשמוע ממי שנתקל מקרוב ויודע על דרכי טיפול שבאמת יוכלו לעזור
תודה מראש לכולם:)

שרה ו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
תודה...
כי היא טיפוס מאד מאד בריא בנפשו , אין לה רקע.
ולרופאים גם אין אבחנה, אומרים שכנראה קשור לקורונה
וזה קרה ממש אחרי שחלתה...

מריםמרים2

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
לפעמים זה פסיכולוגי ...
שכביכול הקורונה אשמה ואז זה מצדיק להיות בדיכאון.

מה גם שהקורונה היא עבדה גם על מערכת ההורמונים.
מסכימה איתך
כשמוצאים סיבה לחולי האדם לא מאמין שהוא יכול לצאת מזה

אני לא מבינה בקורונה וכו
אבל לא מבינה את הקשר ביניהם
רובנו היינו חולים וזה כמו שפעת פשוטה שעוברת בכמה ימים

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מי אמר שזה קשור לקורונה?
דברים כאלה נולדו עוד לפני הקורונה
לא בהכל היא אשמה☺

מסכימה איתך
כשמוצאים סיבה לחולי האדם לא מאמין שהוא יכול לצאת מזה

אני לא מבינה בקורונה וכו
אבל לא מבינה את הקשר ביניהם
רובנו היינו חולים וזה כמו שפעת פשוטה שעוברת בכמה ימים
אני מכירה כמה אנשים שהיו בראים וחזקים עד הקורונה..
ואחריה - הם בבית הקברות ל"ע
אני מכירה כמה נשים צעירות ובראות!!!
שהיו מחוברות לאקמו - בקורונה..
כמה מהן השמות שלהן כיכבו כאן באשכולות של תפילה..

מה זה הזלזול וההכחשה הזו?
היתה קורנה!
אנשים מתו ממנה!! צעירים! בריאים! ללא רקע בכלל! (וואי זיכרון קצר יש כאן!)
ואני גם מכירה אשה אני לא אפרט מה המקצוע שלה מכיוון שהיא מוכרת בציבור
שהיאחטפה קורונה קשה,
אבל מבחינה בריאותית התאוששה , אבל נשפית עדין חובה נפילות...
והקורנה השפיעה מאד על המצב ההורמינאלי של נשים..
לא להכחיש בבקשה...

מרחבית

משתמש מקצוען
הקורונה השאירה אצל חלק לא מבוטל מהחולים בה תופעות קשות וממושכות. זה ממחקרים בכל העולם.
וגם לי ידוע מסביבתי מכמה שמאז שחלו בקורונה לפני כשנה וחצי ויותר שנשארו להן תופעות לא פשוטות. אמנם זה השתפר עם הזמן, אך עדיין סובלות ולא חזרו למה שהיו קודם.
קל לעשות 'ניתוחים פסיכולוגיים' לאנשים. זה לא הוגן ולא נכון!

מרחבית

משתמש מקצוען
מי שיודע על איזה דבר שמועיל לתופעות של פוסט קורונה - שיעלה, וזו תהיה בע"ה עזרה גדולה להרבה בני אדם.
מהניסיון של ידידות שסובלות מאז שחלו ועד היום - אחת בעיקר מחולשה כבדה, אחת בעיקר ממיגרנות, אחת בעיקר מקשיי נשימה - לרופאים אין ממש תשובה.
עושים בדיקות כמו שתארה פותחת האשכול, אך לא יודעים איך לעזור. ואז הולכים לרפואה משלימה, ויש קצת שיפור, אך לא מספיק.
מכיוון שהמצב בכל זאת משתפר עם הזמן, אף שיש התקפים של ירידה, זה נותן תקווה שהזמן בכל זאת עושה את שלו בע"ה. ואולי בינתיים יפענחו את התופעה העולמית הזו.
מעניין להבין האם משהו נפגע בגוף בזמן הקורונה - בתפקוד או באיזון של מערכות מסוימות - או שהוירוס נשאר איכשהו בגוף במצב לא ממש פעיל אך כן גורם לכל מיני תופעות (לא יודעת אם זה ייתכן בכלל, סתם חושבת על אפשרויות).

שולי איטח

משתמש מקצוען
אם קיים תופעות כאילו הורמונליות
אשמח אם משהיא שמכירה משהוא שעזר תרשום פה

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
יש מוצר טבעי שנקרא ויראליס ורד גלעד - ויראליס ועוזר גם במצבי פוסט קורונה
לא התנסיתי בו, אך שמעתי עליו רבות. גם מהשדרן עמי מימון מקול ברמה שמאוד שיבח את המוצר שהתנסה בו אחר שהיה במצב קשה מהקורונה וכן מספר על עוד רבים.. (איני יודע אם זה "רק" ענין שיווקי אך זה מה ששמעתי ממנו).

מצרף מה שמצאתי שמור אצלי על ויראליס:

לתועלת הרבים!!!
רציתי לספר מנסיוני האישי כי ישנו תוסף תזונה טבעי (יקר אבל שווה) שהועיל להמון מקרובי לעבור קורונה בקלות(מותר לנשים לפני לידה וכן לילדים בכל גיל),ביניהם אשה בת 86 שהחלו לה קשיי נשימה רציניים, רכשנו לה את התוסף ובחסדי השם תוך כ24 שעות כבר היה שיפור משמעותי,ועוד המון סיפורים.(דרך אגב שלחו ממנו גם לרבנים מוכרים חשובים וידועים שבחסדי שמיים יצאו מזה לגמרי!!!).
שם התוסף הוא ויראליס,ניתן לרכוש דרך האתר של החברה (גלעד) או במשרד:025351919.
אני מבהירה כי אין לי שום קשר לחברה, אני מפרסמת זאת לתועלת הרבים בלבד!!!

* כמדומני שהתפרסם ב"מתנות במייל" של שרי פריד

נערך לאחרונה ב:

תשיעית

משתמש מקצוען
ברור שהקורונה השפיעה לטווח ארוך על הרבה מאוד מהמחלימים, גם אם חלק מהחולים מתארים אותה כשפעת כי הם ספציפית עברו אותה בקלות וללא השלכות.
אפילו הוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי הכירו בקשר בין שורה של מחלות לפוסט קורונה: פיברומיאלגיה, מחלות שקשורות לקרישי דם כמו פקקת, זאבת ועוד.
והרי הביטוח הלאומי לא ידוע כמי שמחפש לתת תגמולים וקצבאות...

לגבי החברה שהוזכרה בתחילת האשכול, אם יש גם כאבים במוקדים מסוימים בשרירים, כדאי לברר אם זו פיברומיאלגיה, כי התסמינים האחרים כמו חולשה, כאבי ראש, חרדה ודיכאון, גם עשויים להופיע במחלה הזו.

מרחבית

משתמש מקצוען
שמעתי שבכמה מחקרים עלה שחלק מהסובלים מפוסט קורונה - עוזר להם לקבל את החיסון נגד קורונה.
חוקרים הרבה על התופעה הזו של פוסט קורונה, שהיא תופעה עולמית נרחבת.
באתרים באנגלית - כך ספרו לי - יש לא מעט חומרים על זה.
הסיבה לתופעה של הפוסט קורונה עדיין לא ברורה.
המחקרים ממשיכים, ואף כי אין עדיין מסקנה מספיק ברורה - יש כאמור מחקרים המצביעים על כך שחיסון נגד קורונה עוזר לחלק מהסובלים להשתחרר מתסמינים של פוסט קורונה.
לא לוקחת אחריות! צריך להתייעץ עם רופא מהסוג שמבין ועוקב אחרי מחקרים, ומעוניין להתקדם כל הזמן בידע ובהבנה.

בית יפה

משתמש פעיל
אם קיים תופעות כאילו הורמונליות
אשמח אם משהיא שמכירה משהוא שעזר תרשום פה

רופאת נשים+ תרופה טבעית פתרה את הבעיה הנ"ל לבחורה בת 20

הנשר הגדול

משתמש צעיר
מכיר מקרוב ממש (בן משפחה בדרגה מאוד קרובה) אחרי שנה וקצת בניסים זה עבר בלי שהשאיר שום סימנים (אחרי שנדבק עוד פעם בקורונה ולא יודע אם זה קשור) העצה היא דברי רבנו תם בספר הישר רבנו תם מסביר שכל אחד צריך לדעת שבאופן טבעי יעברו עליו "ימי אהבה" בעבודת ה' ו"ימי שנאה". וכיון שמדובר על רגשות, ורגש איננו דבר קבוע – יהיו חילופים בין ימי האהבה והשנאה הרבה פעמים. כיצד להתמודד עם ימי השנאה? א. צריך לדעת שזה טבעי ונורמלי, ואין להיבהל מהעובדה שיש "ימי שנאה" גם כן ולדעת שהם יעברו. ב. בזמן ימי השנאה – לא לוותר על כל מה שקנינו בעבודה אלא להחזיק לפחות במקצת מהדברים. ג. לנסות להגביר את ימי האהבה על ימי השנאה.ויש דבר שצריך לחדד בזה והם דברי הרב וולבה בעלי שור שכותב ככה מזה אנו לומדים כלל גדול כיצד להתיחס אל עצמנו. בהתקיף אותנו היצר אנו מתביישים בפני עצמנו לא מפני הרע והשפלות שביצר אלא מפני הפגיעה בכבודנו שבהתקפה זו. אנו החזקנו את עצמנו לאנשים רמי-המעלה, והנה מתעוררת בנו נטיה שפלה השמה לאל את הערכתנו העצמית. לכן, כל מגמתנו היא לשכח את הכשלון הזה בהקדם, והיתה כלא היתה... והנה דוקא תגובה זו בלתי נכונה היא. התעוררות היצר מראה לנו כי התעלמנו מהשכבות העמוקות של נפשנו אשר גם הן צריכות להשתתף בעבודתנו. ואותה צורה אשר בה הופיע היצר – סמל היא לענין רוחני הצריך תקנה... רק ההתעלמות מכוחות הנפש העמוקים – מסוכנת היא! והמשכילים יבינו ציטוט לשונו של רבינו תם (קטעים קטעים) "כל מעשה שיש בו הנאה, תכנס בליבו אהבה ראשונה, ואחר כן תסור ותכנס בליבו השנאה, ולקץ ימים תסור, וכן יתחלפו תמיד, יסור האחד ויבוא השני" "אך אם תהיה הנאת העובד בעבודתו גדולה, תעמוד האהבה ימים רבים, והשנאה ימים מספר. ואם אין לו בעבודתו הנאה גדולה, או תבוא עליו ממנה הנאה מצד אחד ומהומה מצד אחר, תעמוד האהבה ימים מועטים והשנאה תאריך ימים". "וכאשר יתחלפו פעמים רבות, אם יתחדשו לאדם חידושים טובים בעבודתו, אז תוסיף האהבה ותגדל ואם יתחדשו דברים רעים תוסיף השנאה" "ואם לא תתחדש בעבודה דבר, יהיו שתיהן שוות, עד שיבוא השכל ויכריע בינהן, כי אם יהיה השכל טוב, תתחזק התאווה בשביל ההנאות הבאות ממנה, ואם תחלש האהבה, תחזק השנאה, ותלך הלוך וגדל, ותתמעט האהבה בכל יום" "ואחרי אשר גילינו סוד האהבה וסוד השנאה, נאמר כי צריך לבעל העבודה להכיר בתחילת עבודתו, כי האהבה והשנאה נלחמות שתיהן, פעם תגבר האחת ופעם תגבר השנייה, ועל כן אין צריך בתחילת עבודתו להיות חושש אם יקוץ בה, כי זה משפט האהבה בתחילתה כי תגיע לתכלית ידיעה ותחדל, ואחר כן תשוב ותתחזק כנשר, ואחר כך תחלש האהבה ותכבד השנאה, אל יהי נואש מן העבודה רק יידע כי לקץ ימים תחלוף". ועל כן צריך המשכיל בראותו כי תכנס השנאה בליבו, ויקוץ בעבודה, לבל יניח כל המעשה, ואל יאמר אניח הכל עתה ואחרי כן אחזור אליו, כי אם יניח הכל, יאבד מידו, ואם יחזיק ממנו במקצתו לא יאבד. כגון מי שנגזר אבר מאבריו, אם נגזר כל האבר מן הגוף אין לו תקנה, ואין לו רפואה, ואם נשאר האבר מעורה בגוף יש לו תקנה, ויחזור לקדמותו כשירפאהו".

מרחבית

משתמש מקצוען
@שרה ו
מקווה שראית מה כתבתי שלוש הודעות לפני הודעה זו, על מחקרים המצביעים על כך שחיסון נגד קורונה עוזר לחלק מהסובלים מפוסט קורונה.
משערים שזה קשור בצורה כלשהי לכך שהחיסון מפעיל את מערכת החיסון של הגוף מחדש.
ידידה שלי קבלה בתקופה האחרונה חיסון (החדש, שהוא נגד הקורונה המקורית וגם נגד זני אומיקרון), וכעבור תקופה היא תוכל בע''ה לספר האם זה עזר לה לפוסט קורונה ממנה היא סובלת כשנה וחצי.

מרחבית

משתמש מקצוען
מכיר מקרוב ממש (בן משפחה בדרגה מאוד קרובה) אחרי שנה וקצת בניסים זה עבר בלי שהשאיר שום סימנים (אחרי שנדבק עוד פעם בקורונה ולא יודע אם זה קשור)
מעניין באמת אם זה קשור. האם העובדה שהקורונה בפעם השניה שוב הפעילה את מערכת החיסון של הגוף.
המערכת הזו מורכבת ומתוחכמת בצורה מפעימה. מבשרי אחזה אלוק!

שרה ו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
איור וציור מקצועי
תודה רבה!!!
ממש חידוש
מאד אשמח אם תוכלי לעדכן אותי איך זה השפיע...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה