דרוש מידע פתיחת ציר מסך מחשב לנובו

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
יש לי מחשב לנובו חדש (חצי שנה בערך) ונפתח לי ציר המסך שלו בצד אחד מלמטה ומאחורה.
היום נפל לי משם חתיכת פלסטיק שחורה ובורג.
מישהו יודע האם זה כלול באחריות?
טכנאי או מעבדה שמתקנים כזה דבר?
מציינת שלא קיבל מכה/נפל או משהו אחר.
תודה רבה!!

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בגדול נראה שהשתחרר לך מה שמחזיק את הציר עומד ואת המסך עומד
אם תפתחי כשאת מחזיקה את הקצוות של המסך והמקלדת במקום של הציר ואח"כ תשעינו את המסך על משהו לא תהיה בעיה,
המנגנון די פשוט,
ייתכן שיש מעבדות שמטפלות בזה ואם יש בסביבתך מישהו בעל חוש טכני אפשר לפתוח את המחשב ולבדוק את הנזק
זה בורג או אום?

Chaya Fack

משתמש רשום
עכשיו כבר מפחדת לסגור ולפתוח.
עד עכשיו מאז שנפתח עשה רעש כאילו עוד שניה נשבר.
אבל עכשיו ממש פתוח שם המסך.
מפחדת שיפגע לי חומר (למרות שזה לא קשור....,)
תתקשרי לשרות לקוחות של לנובו ואם יש לך אחריות בתוקף הם יבקשו לקבל תמונה של זה.
גם לי נשבר חלק בציר והמסך עשה רעשים כל פעם שסגרנו. הם שלחו טכנאי עד הבית שתיקן ללא עלות.

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תתקשרי לשרות לקוחות של לנובו ואם יש לך אחריות בתוקף הם יבקשו לקבל תמונה של זה.
גם לי נשבר חלק בציר והמסך עשה רעשים כל פעם שסגרנו. הם שלחו טכנאי עד הבית שתיקן ללא עלות.
יש לך טלפון שלהם?

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זה מוזר
מה נפתח המסך או המקלדת?
אפשר תמונה אולי
אם אפשר גם של הבורג
IMG-20240524-WA0008.jpeg
IMG-20240524-WA0002.jpeg
IMG-20240524-WA0000.jpeg
IMG-20240524-WA0004.jpeg
IMG-20240524-WA0006.jpeg

Chaya Fack

משתמש רשום
לי זה רק היה התחלה שהציר התחיל להפתח.
תלוי איזה אחריות יש לך. יש אפשרות כשקונים לעשות אחריות ליותר שנים. הם ביקשו לראות חשבונית של הקניה. כשקניתי את המחשב המוכר אמר לי מפורש שיש לי אחריות של שנה. זה הבסיסי ויש אפשרות להאריך ליותר שנים בתוספת תשלום

ריקי ק.

משתמש מקצוען
יוצרי ai
לי זה רק היה התחלה שהציר התחיל להפתח.
תלוי איזה אחריות יש לך. יש אפשרות כשקונים לעשות אחריות ליותר שנים. הם ביקשו לראות חשבונית של הקניה. כשקניתי את המחשב המוכר אמר לי מפורש שיש לי אחריות של שנה. זה הבסיסי ויש אפשרות להאריך ליותר שנים בתוספת תשלום
תודה.
זה עוד לא שנה, יותר קרוב לחצי שנה.
מנסיון של 5 מחשבים פה בבית לאף אחד זה לא קרה.....
אז אחריות יש.
מה הטלפון שלהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה