דרוש מידע פתיחת עסק עצמי-(פטור)

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רק כדי לקבל סדר גודל מחירים - רו"ח שגובה על פתיחת תיק ב8/19 (כלומר עבור 4 חודשי פעילות) 1200 שח - נחשב למחיר סביר?
@קרמלה פתיחת תיק עולה כ500 ש"ח אם עושים אצל רו"ח ולא הולכים לבד וזה לא אמור להיות הבדל בתאריך הפתיחה.
עלות שנתית הגשת דוח זה כבר עלול להיות שונה לפי גודל התקופה וגם לא מחייב

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
מירי כץ ויהודה מילר שהומלצו כאן למעלה, מכירה אותם, היא מצויינים
המחיר לדוח שנתי הוא אותו מחיר אם זה לשנה או לחלק משנה, העבודה היא אותה עבודה.
שימי לב אם את משלמת בד"כ עולה אותו מחיר אם היועץ מס או רו"ח מייצג שלך, או לא.
יש הרבה רו"ח / יוע"מ שמעדיפים לא להיות מייצגים, בגלל העול שזה נותן להם. חפשי משהו שייתן לך גם ייצוג.
אגב, לגבי היותך פטורה או מורשית.
אם בעוד שנה תהיי מורשית, אבל עכשיו יש לך כבר הוצאות המכילות סכום מעמ גבוה (לדוג' מחשב ריהוט משרדי וכו') כדאי לך להיות מורשית כבר מעכשיו, כך תזדכי על המעמ. שאת מוציאה עכשיו (לא תוכלי להזדכות עליו בעתיד)

עזר כנגדו

משתמש פעיל
אני עובדת עם רבקי שפירא כבר כמה שנים והיא מעולה.
רבקי שפירא - פרטי התקשרות.png

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ז"א שווה לי להתאפק עוד חודשיים?
אם זה יוצא לי אפשרי..

זה אחד הדברים שדנים עליהם, כשבאים לפתוח תיק דרך מייצג.
מה היתרונות והחסרונות של פתיחה לפני סוף שנת המס, והאם שווה לחכות ל-1/1.

קרמלה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
המשתמש נחסם
מה היתרונות והחסרונות של פתיחה לפני סוף שנת המס, והאם שווה לחכות ל-1/1.
ומה לסיכום?אני הבנתי שלא שווה..כי משלמים על חודשיים כמו על שנה הרי ב1/1 אני צריכה לשלם שוב פעם
לא?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
@קרמלה לא מדוייק.

עכשיו תשלמי על פתיחה 30--500 ש"ח בערך 08/2020 תשלמי על דוח על 2019 וב08/2021 תשלמי על 2020.

הדוח מוגש בדרך כלל לא לפני חצי שנה ממועד השנה שחלפה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ומה לסיכום?אני הבנתי שלא שווה..כי משלמים על חודשיים כמו על שנה הרי ב1/1 אני צריכה לשלם שוב פעם
לא?

לפעמים יש שיקולים של דמי לידה וכו'.
לפעמים יש חשבוניות גדולות שרוצים לדרוש עליהן מע"מ (פחות רלוונטי לעוסק פטור).
לפעמים רוצים לחלק את ההכנסות בין שתי השנים, כי שנה הבאה יהיו גבוהות ומעדיפים לא לעבור תקרה.
לפעמים מדובר על לקוחות שחייבים קבלות, ואז מבחינה תזרימית יכול להיות ששווה לפתוח עכשיו ולאפשר להם לשלם חוקית.

ואגב, אם באמת לא תהיה כמעט פעילות בשנת הדוח, יהיו מייצגים שיסכימו להוזיל עלויות.

שרוליק@

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
בקשר לשאלה אם לבד או עם רואה חשבון
תלוי כמה זה קריטי בשבילך לפתוח עכשיו (אם זה רק הקמת העסק או שיש צורך ממשי כרגע)

וגם תלוי איזה טיפוס את יש שמבינים עניין בהרבה נושאים וזה פשוט מאוד לפתוח לבד
ויש כאלה שיותר ראש קטן ומעדיפים מישהו שיעשה את העבודה
הכי טוב לעשות לבד ולהתייעץ על הדרך ,יש גם אתרים שמסבירים בפירוט על כל הנושא

עוד דבר בתור עוסק פטור א"א אפשר לתת חשבונית מס רק קבלה וכן א"א להזדכות על מע"מ

קומפיוטרית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
תודה רבה
אשמח לקבל המלצות על חברה,

אני אצל bdo זה חברה ארצית יש לה הרבה סניפים
גם ב"ב ובירושלים
מעולים ממש...

בהתחלה פחדתי שאולי אם זה משרד רו"ח גדול
הם ינפנפו אותי מבחינת זמינות וכו...

אבל הם יותר מאדיבים,
עונים לכל השאלות בורות שלי בהמון סבלנות
מתמצאים ויודעים להשיג לך את המקסימום (החזרי מס | הצהרות | וכו...)
אני ממש ממליצה!

בט

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מירי כץ ויהודה מילר שהומלצו כאן למעלה, מכירה אותם, היא מצויינים
המחיר לדוח שנתי הוא אותו מחיר אם זה לשנה או לחלק משנה, העבודה היא אותה עבודה.
שימי לב אם את משלמת בד"כ עולה אותו מחיר אם היועץ מס או רו"ח מייצג שלך, או לא.
יש הרבה רו"ח / יוע"מ שמעדיפים לא להיות מייצגים, בגלל העול שזה נותן להם. חפשי משהו שייתן לך גם ייצוג.
אגב, לגבי היותך פטורה או מורשית.
אם בעוד שנה תהיי מורשית, אבל עכשיו יש לך כבר הוצאות המכילות סכום מעמ גבוה (לדוג' מחשב ריהוט משרדי וכו') כדאי לך להיות מורשית כבר מעכשיו, כך תזדכי על המעמ. שאת מוציאה עכשיו (לא תוכלי להזדכות עליו בעתיד)

מירי כץ ויהודה מילר הם מבני ברק?

נזר הבריאה

משתמש פעיל
אך ורק דרך רואה חשבון.. טעות קטנה בחישובים- קבלות וכו יכולה לעלות ביוקר ״ולסמן״ אותך. לא כדאי.
השירות הוא זול יחסית ועדיף לשלם אותו מאשר להסתבך עם הגופים הכי קשים במדינה שלנו
מוטב להכיר את המקצוע שנקרא יועץ מס מאשר לתייג את בעלי מקצוע זה כאנשים הטועים בחישובים. חישוב איננו קשור לא לייעוץ מס ולא לראיית חשבון אלא לנה"ח, ההבדל ביניהם הוא במ שנקרא ביקורת, וודאי שאין שום הבדל בכל מה שנוגע לפתיחת עוסק פטור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה