קינוחים פשוט וקל לסיום של הבן

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
כדורי שוקולד, תצפי בסוכריות לעוגה, ותראי שאין מאושר ממנו...

פלמינגו.

משתמש מקצוען
איזה קטע שנפגשים גם כאן ;)
אני מתכננת גם להכין לסיום של הבן לקנות ביסקויטים חצי עם שוקולד -מחברת מן
לעצב בגרפיקה (אני גרפיקאית אז ממש קל) משהו עם כיתוב סיום.. צבעוני ויפה
להדפיס על בצק סוכר. מלבנים בגודל של ביסקויט ולהדביק
הכי פשוט וקל. ומקורי

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כדורי שוקולד, תצפי בסוכריות לעוגה, ותראי שאין מאושר ממנו...
תודה על הרעיון.
זה מה שהכנו בסוף. יותר נכון הבן שלי הכין אני רק צפיתי :cool:

איזה קטע שנפגשים גם כאן ;)
אני מתכננת גם להכין לסיום של הבן לקנות ביסקויטים חצי עם שוקולד -מחברת מן
לעצב בגרפיקה (אני גרפיקאית אז ממש קל) משהו עם כיתוב סיום.. צבעוני ויפה
להדפיס על בצק סוכר. מלבנים בגודל של ביסקויט ולהדביק
הכי פשוט וקל. ומקורי
תודה על הרעיון
הכנו כבר כדורי שוקולד.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלי אנין הטעם הזמין עוגת גבינה עם נוגט לסיום של היום (וואו, איזה אאוטינג אני עושה כשהבנים של כמה מכן יספרו היום שהיא היתה בכיתתם)
מקווה שחבריו 'יזרמו' עם הענין ויאהבו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה