מידע שימושי פשוט גיבורים---

דוד345

משתמש חדש
התלבטתי אם להגיב או לא, אבל אתה ממש מבקש, אז אכתוב.

ראשית: מסר אמיתי, חד ונוקב.
אברכי הכוללים ובחורי הישיבה, יושבי בית המדרשות, הם אלו ששומרים, ולא אף אחד אחר.
אשריכם שהעברתם את זה בצורה כה טובה ומוחשית ויזואלית.

אבל בקליפ ישנם גם סצנות שלא קשורות כלל וכלל לבית המדרש, אלא סצנות למשל שרואים בהם הפגנות של חרדים וכו', זה לא קשור.. וזה מאוד צרם לי. כי אם בסופו של דבר, המסר שרצה כותב השיר ויוצר הסרטון להעביר הוא שבית המדרש הוא המגן ואין בלתו, אז אין כל קשר בין זה לחרדים המפגינים ברחובות העיר.. זה יוצר אסוסיאציה לא רלוונטית ומעט לא נעימה, והיא בעיקר גורמת לעיוות המסר.

אבל זה ממש בקטנה.
חוץ מזה, הכל פשוט מעולה!
אני מזדהה עם כל מילה, גם לי זה הפריע.

אבי2256

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית

אבל בקליפ ישנם גם סצנות שלא קשורות כלל וכלל לבית המדרש, אלא סצנות למשל שרואים בהם הפגנות של חרדים וכו', זה לא קשור.. וזה מאוד צרם לי. כי אם בסופו של דבר, המסר שרצה כותב השיר ויוצר הסרטון להעביר הוא שבית המדרש הוא המגן ואין בלתו, אז אין כל קשר בין זה לחרדים המפגינים ברחובות העיר.. זה יוצר אסוסיאציה לא רלוונטית ומעט לא נעימה, והיא בעיקר גורמת לעיוות המסר.

אבל זה ממש בקטנה.
חוץ מזה, הכל פשוט מעולה!
ממש הפוך,
כשקראתי את ההערה שלך עם המילים "הפגנות של חרדים וכו'" "חרדים המפגינים ברחובות העיר" הייתי בטוח שאני מפגינים חוסמים כבישים באלימות עם סוסים ובואש וכו'
ואם זה היה כך אתה צודק
אך למעשה מופיעים שם רק קטעים מעצרת המליון,
עצרת שהתקיימה על פי הוראתם ובהשתתפותם של כל גדולי הדור,
עצרת שגרמה לקידוש שם שמים בכל חלקי האוכלוסיה הישראלית
עצרת שנועדה לומר, אנחנו לא לומדים סתם, כי כך זה נח,
אנחנו מוכנים להילחם על זה! זה החיים שלנו!
וכמו שכתב @חרדי באמת זה ממש חלק מהקליפ, זה הנגטיב להפגנות של האלה שרח"ל מתנגדים לתורה וללומדיה

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יתכן שטעיתי, עברתי שוב על כל הקליפ ולא מצאתי שם שום הפגנה חרדית מלבד עצרת המליון,
אשמח אם תעיר את עיניי, ותגיד לי באיזה קטע בקליפ
פשוט תסתכל שוב.

Revi-רוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי

אבל זה ממש בקטנה.
חוץ מזה, הכל פשוט מעולה!

מצטרף להערה!

צורם מאד המפגינים ברחובות העיר,
לא מתקשר בכלל למסר על האברכים ולומד התורה,
וחבל.
אולי זה ה"ביחד" של מי שכתב את השיר
לצאת להפגין
גם זוית ראיה משונה

חרדי באמת

משתמש צעיר
אנחנו לא לומדים סתם, כי כך זה נח,
אנחנו מוכנים להילחם על זה! זה החיים שלנו!

אבי צודק בכל מילה!
הסביר את זה ממש טוב
ובנוסף
ההפגנות האחרות שהיו שם- הם גם על כאלו שרצו שנעזוב את התורה- על גיוס הבחורים, ועל השמאלנים שרצו שנבוא לצבא...
וד"א אני חושב שזו גם היתה מטרתה של עצרת המיליון...
אולי זה ה"ביחד" של מי שכתב את השיר
לצאת להפגין
גם זוית ראיה משונה
?? לא הבנתי
תודה רבה לכל המגיבים!

יאט

משתמש פעיל
וואו, מרגש !!!
חבל שאין מילים על הקליפ הייתי ממש שמחה שתוסיפו

סטודיו פלאש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
מדהים!
כל הכבוד למי שהשקיע במילים, בשירה, בעריכה
עוד חיילים אמיתיים וגיבורים של בורא עולם
תודה על השיתוף

מאלא לאה

משתמש חדש
כי זו תגובה לחרדים שלא מאמינם בלומד"ת,
למה ככה? מאיזה 'בית מדרש' מגיע הנוסח? חוצמזה הרי זה תרתי דסתרי להיות חרדי שאינו מאמין בלומדי תורה. מה הלהיטות לפסול אנשים ולקטלג את הציבור לשני מחנות, כולם האובים כולם ברורים כולם קדושים.

חרדי באמת

משתמש צעיר
בית מדרש עליון.
התכוונתי לחרדים שמאמינים בצבא
ותתפלא לשמוע, יש כאלו.
ברור שזה 'תרתי דסתרי'
וזה בדיוק מה שאמרתי!

מאלא לאה

משתמש חדש
בית מדרש עליון.
התכוונתי לחרדים שמאמינים בצבא
ותתפלא לשמוע, יש כאלו.
ברור שזה 'תרתי דסתרי'
וזה בדיוק מה שאמרתי!
"מאמינים בצבא" הוא מושג גדול עם מלא רבדים, אבל אם נפשט, אז כדלהלן: כשמוישה רפפורט [שם בדוי] רוצה לעלות לקבר סביו בהר הזיתים הוא מתאם לפני כן עם ניידת בטחון מטעם משטרת ישראל כדי שיוכל לעלות בבטחה ולא ינזק מהערבים תתי האדם, האם זה אומר שהוא "מאמין" במשטרה? עובדה שהוא לא היה עולה להר לולי ההבטחה הצמודה, זאת אומרת שהוא מאמין במובן מסוים, כן מאמין, שיש בכוחם לשמור עליו,- כמובן שהכול בגדר ההשתדלות. אם כן על זה הדרך אמור מעתה שאנו 'מאמינים' בצבא שבכוחם לשמור עלינו, או בצורה מעודנת יותר- שהם השליחים של הקב"ה לשמור עלינו כעת במצב העכשווי. אז נכון שאם לא הייתה קמה פה מדינה היו פחות הרוגים והיינו חוסכים את כל הכאב ראש [גם לא בטוח, עיין ערך דאעש וארגון החות'ים שלנו.. שהם אנטישמים טהורים, ואנו יודעים גם מה קרה למדינות ערביות באזור, בשנים האחרונות שבעקבות האביב הערבי כל הארגונים והמילציות למיניהם נכנסו לוואקום ומליונים נהרגו, ותמיד בכל מצב כזה של כאוס הסובלים הראשונים הם היהודיים, אחרי הבריטיים מי היה מקים פה מדינה הוי אומר הפלסטינים, הגזע הערבי הכי נחשל] אבל נכון להיום במצבינו הנוכחי, הם [שהם הדור החדש שלהם ואין להם כל קשר להקמת המדינה] מונעים בגופם שהערבים לא יפגעו בנו. נקודה.
ונסיים בסיסמה: אנחנו לא חות'ים- אנחנו מפעילים גלגלי חשיבה:giggle::giggle::giggle:

מאלא לאה

משתמש חדש
"מאמינים בצבא" הוא מושג גדול עם מלא רבדים, אבל אם נפשט, אז כדלהלן: כשמוישה רפפורט [שם בדוי] רוצה לעלות לקבר סביו בהר הזיתים הוא מתאם לפני כן עם ניידת בטחון מטעם משטרת ישראל כדי שיוכל לעלות בבטחה ולא ינזק מהערבים תתי האדם, האם זה אומר שהוא "מאמין" במשטרה? עובדה שהוא לא היה עולה להר לולי ההבטחה הצמודה, זאת אומרת שהוא מאמין במובן מסוים, כן מאמין, שיש בכוחם לשמור עליו,- כמובן שהכול בגדר ההשתדלות. אם כן על זה הדרך אמור מעתה שאנו 'מאמינים' בצבא שבכוחם לשמור עלינו, או בצורה מעודנת יותר- שהם השליחים של הקב"ה לשמור עלינו כעת במצב העכשווי. אז נכון שאם לא הייתה קמה פה מדינה היו פחות הרוגים והיינו חוסכים את כל הכאב ראש [גם לא בטוח, עיין ערך דאעש וארגון החות'ים שלנו.. שהם אנטישמים טהורים, ואנו יודעים גם מה קרה למדינות ערביות באזור, בשנים האחרונות שבעקבות האביב הערבי כל הארגונים והמילציות למיניהם נכנסו לוואקום ומליונים נהרגו, ותמיד בכל מצב כזה של כאוס הסובלים הראשונים הם היהודיים, אחרי הבריטיים מי היה מקים פה מדינה הוי אומר הפלסטינים, הגזע הערבי הכי נחשל] אבל נכון להיום במצבינו הנוכחי, הם [שהם הדור החדש שלהם ואין להם כל קשר להקמת המדינה] מונעים בגופם שהערבים לא יפגעו בנו. נקודה.
ונסיים בסיסמה: אנחנו לא חות'ים- אנחנו מפעילים גלגלי חשיבה:

כתיבת תוכן

משתמש פעיל
זה ממש נקרא להחטיא את המטרה!

הקליפ נוגע לדעתי נוגע בכל שומר תומ"צ אפילו אלה ברמות הנמוכות. אבל להכניס קטעים של הפגנות מסיט מהמסר העיקרי.

לימוד תורה כמו שרואים במשך כל הקליפ הוא קונצנזוס חוצה מגזרים ועדות ולעומתם ההפגנות כדרכם של הפגנות תמיד יהיו כאלה שבעד ויהיו כאלה שנגד...
אז למה לערבב בין שני הנושאים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה