שיתוף > תנו לי מחמאה פשוט באנו להנות ייחד בצילומים מרגישים?

רחלי.פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
20201029_023010.jpg20201029_022616.jpg20201029_022606.jpg20201029_022655.jpg20201029_022646.jpg20201029_022637.jpg20201029_070106.jpg20201029_070153.jpg

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות מהממות
תמונה מצלמה1.jpg

פייגי זקס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
ברור שמרגישים!!
רחלי אין על הכיף בתמונות שלך..

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התמונות מקסימות
התאורה והעיבוד מדויקים ויפים
הילד נראה משת"ף מהאגדות,
אהבתי את המבט בתמונה עם הדובי
מה שכן הפריע לי שחוץ מבתמונה האחרונה והתמונה עם התורה, נראה כאילו נעצתם את הילד יושב על הרצפה באותה תנוחה, צילמת, החלפתם חולצה תסרוקת אביזר-תמונה שוב חולצה תסרוקת אביזר, תמונה..ושוב... גם כשיושבים יש הרבה תנוחות וכדאי לגוון בין סט לסט שלא יהיה משעמם באלבום, כמובן מאמינה שיתכן ויש לך עוד הרבה פוזות מכל סט בכל אופן זו ההרגשה שעלתה לי מכאן,

רחלי.פ

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
התמונות מקסימות
הילד נראה משת"ף מהאגדות,
מה שכן הפריע לי שחוץ מבתמונה האחרונה והתמונה עם התורה, נראה כאילו נעצתם את הילד יושב על הרצפה באותה תנוחה, צילמת, החלפתם חולצה תסרוקת אביזר-תמונה שוב חולצה תסרוקת אביזר, תמונה..ושוב... גם כשיושבים יש הרבה תנוחות וכדאי לגוון בין סט לסט שלא יהיה משעמם באלבום, כמובן מאמינה שיתכן ויש לך עוד הרבה פוזות מכל סט בכל אופן זו ההרגשה שעלתה לי מכאן,
דבר ראשון תודה רבה!!
אז אם כבר כתבת אולי אשתף...
שהאמא התקשרה אליי אמרה לי רחלי קשה לי להאמין שתצליחי להוציא לו אפילו תמונה אחת....אבא שלו צלם...וניסה ולא הצליח כלום!! יש לילד בעיות תחושה ועוד בעיות לא רוצה שיגעו בו וכו....אז כל תנוחה שהושבתי אותו הוא חזר לצורה הזו....אז זה היה או להתעקש איתו....או להוציא תמונות ...אני מתרגשת מכל תמונה ותמונה פה מרגישה שהייתה סיעתא דשמיא.... הם לא האמינו שיצאו תמונות...פשוט הסחתי את דעתו לרוב....כמובן מרגישה שה' היה איתי בכל שניה שם...
ההורים מרוגשים ומאושרים עדיין בהלם מהתוצאות
האמא אמרה לי:"כל מי שרואה את התמונות מתלהב אף אחד לא באמת יודע מה עברנו ..."
זה בהחלט היה פרוייקט
אבל עדיין שמחה לשמוע את הביקורת
אגב הצלחנו להחליף 8 סטים שעם ילד רגיל לפעמים לא מספיקים....היא אמרה שבבית לא מסכים ללבוש חולצה מכופתרת ופה קרה נס
מאמינה שעכשיו התמונות יראו אחרת...
וכן יש עוד מלא תמונות על ספסל תמונות משפחתיות ועוד...אז מקווה שזה יראה מגוון

מירי קאהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
התמונות מקסימות
הילד נראה משת"ף מהאגדות,
דבר ראשון תודה רבה!!
אז אם כבר כתבת אולי אשתף...
שהאמא התקשרה אליי אמרה לי רחלי קשה לי להאמין שתצליחי להוציא לו אפילו תמונה אחת....אבא שלו צלם...וניסה ולא הצליח כלום!! יש לילד בעיות תחושה ועוד בעיות לא רוצה שיגעו בו וכו....אז כל תנוחה שהושבתי אותו הוא חזר לצורה הזו....אז זה היה או להתעקש איתו....או להוציא תמונות ...אני מתרגשת מכל תמונה ותמונה פה מרגישה שהייתה סיעתא דשמיא.... הם לא האמינו שיצאו תמונות...פשוט הסחתי את דעתו לרוב....כמובן מרגישה שה' היה איתי בכל שניה שם...
ההורים מרוגשים ומאושרים עדיין בהלם מהתוצאות
האמא אמרה לי:"כל מי שרואה את התמונות מתלהב אף אחד לא באמת יודע מה עברנו ..."
זה בהחלט היה פרוייקט
אבל עדיין שמחה לשמוע את הביקורת
אגב הצלחנו להחליף 8 סטים שעם ילד רגיל לפעמים לא מספיקים....היא אמרה שבבית לא מסכים ללבוש חולצה מכופתרת ופה קרה נס
מאמינה שעכשיו התמונות יראו אחרת...
וכן יש עוד מלא תמונות על ספסל תמונות משפחתיות ועוד...אז מקווה שזה יראה מגוון
אני מבינה בהחלט, אכן התפקיד של צלמת לדעתי הוא להוציא את הכי טוב שאפשר מהילד הספציפי, אז ברור שאם הילד משת"ף וזורם אפשר לתת לו לעשות פוזות יותר מיוחדות, אבל אם יש בעיה, או סתם ילד יותר מאתגר אין ענין ללכת ראש בקיר, ולצאת בסוף בלי כלום, וכמו שעשית בצילום הזה- פשוט לתת לילד לזרום בפוזה שכן נוחה לו, מצדיעה לך על ההצלחה במצב הלא פשוט..

רוחי קליין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
רחלי איך אפשר לא להרגיש
פאן לגמרי

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את פשוט תותחית!!!
סט ליגה!

לא פלא שהחברות שלי רוצות שדווקא את תצלמי את החברה שלהן....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה