דרוש מידע פרצו לי לחשבון הפייפאל שלי !

צבי טכנאי מחשבים

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
אני מזועזע, תוך כדי שיטוט באתר כאל, אני מזהה 3 חיובים חדשים, בשווי 13400 שקל במצטבר, אין לי מושג איך דבר כזה עלול לקרות, מישהו פרץ לחשבון הפייפאל שלי, ביצע חיובים, ולאחר מכן, או מחק את החשבון שלי, או שינה את הגישה אליו, כך שאני מנסה להכנס דרך כתובת האימייל שלי שאיתה יצרתי את חשבון הפייפאל, אני מקבל הודעת שגיאה שאין פרטים על כתובת הדוא"ל הזו, מה אני עושה עכשיו ? ביטלתי מייד את הכרטיס, השאלה האם הכסף הזה יחזור אלי, או איך אני ממשיך מכאן ?

גמד

משתמש מקצוען
אתה מתקשר מחר על הבוקר לויזה כאל ומכחיש עסקה.
הם אמורים לבטל את העסקאות מיידית.
בדיוק היום סיפר לי חבר שהוא רואה 4 קנסות משטרתיים בסכומים נכבדים ששולמו בכרטיס האשראי שלו....
גם אני שמעתי מחבר שהשתמשו בפרטי אשראי שלו לקנסות,
כדאי לשים לב

מאיר 4134

משתמש מקצוען
פייפאל מאוד מאובטחת. צרו איתם קשר בהקדם.
ובבקשה עדכנו בהתפתחויות

פייפאל – PayPal – שירות לקוחות – טלפון

מוקד שירות לקוחות פייפאל – PayPal – מספר טלפון: 1-809-477-777.

שעות פעילות מוקד שירות לקוחות: ימים א'-ה' בין השעות 9:00-18:00.

טלפון נוסף – 073-7137777

שירות לקוחות פייפאל – PayPal – כתובת דואר אלקטרוני: webform#paypal.co.il.

באתר חיצוני הופיע שהשירות לקוחות שלהם בארץ בימים א-ה אך רצוי להתקשר למספר שלהם בארה"ב לטיפול מיידי

1-402-935-2050 (משעה 6 בבוקר עד 6 בערב שעון ארה"ב)

נערך לאחרונה ב:

חצר מונטיפיורי

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
לא צריך לפנות לפאייפל, תפנה לחברת האשראי ואתה מקבל זיכוי במיידי!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בדיוק היום התפרסם בעיתון שחרית שאיזה ערבי מכפר קאסם השיג דרך האינטרנט מספרי אשראי וחייב אותם בסכומים גבוהים של כסף
וכן השיג גישה לחשבונות פייפל דרך SMS
שווה פניה למשטרה ומחלקת הסייבר

צבי טכנאי מחשבים

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
בדיוק היום התפרסם בעיתון שחרית שאיזה ערבי מכפר קאסם השיג דרך האינטרנט מספרי אשראי וחייב אותם בסכומים גבוהים של כסף
וכן השיג גישה לחשבונות פייפל דרך SMS
שווה פניה למשטרה ומחלקת הסייבר
איך אני פונה למחלקת הסייבר ?

Foo Bar

משתמש מקצוען
אני חושש ליצור שוב חשבון בפייפאל מאז המקרה הזה, אני לא מצליח להבין איך פרצו לי לשם ?
יש מצב שאתה משתמש באותה סיסמה לכמה אתרים? זו דוגמא קלאסית
כשתדבר עם פייפל, תשאל אותם אילו פעולות בוצעו בחשבון, אולי יוכלו להבין איך זה קרה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה