פרספקטיבה

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ציירתי שתי ציורים עם פרספקטיבה בנקודה אחת.
נא חוו את דעתכם.
כל תגובה חשובה לי!!
מטבח.jpg
רחוב.jpg

מיכל הלפרין

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
קודם כל, יש לך קוים עדינים ויפים!
הכיורים צריכים להיות בקוים מקבילים לשיש ולא באלכסון לצד אחד בלבד...
באותו ציור, גם ברצפה, יש 2 קוים ישרים מדי, נראה לי אם תעשי גם אותם באלכסון זה יעזור לפרספקטיבה..

לאני

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
כוונתך לשיש בעובי(צד שמאל)?
וברצפה- גם לי זה נראה כך, רק שהסרגלי פרספקטיבה לא נותנים לי
מה עושים?

מיכל נדף

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עבודה יפה. רק הכיורים באמת עקומים תישרי אותם...

ג'קי ירחי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נראה בסדר. 2 נקודות: הכיורים לא יושבים בפרספקטיבה. דבר שני, הבינין עם הכיפה, עקום.

טווס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הציורים יפים.
לדעתי הכיורים מצויירים נכון מבחינת סרגלי הפרספקטיבה.
הבעיה היא, שמנקודת מבט כזו, אמורים לראות אותם פחות ארוכים. כשעומדים במרחק כזה מהשיש, רואים רק מעט מהפנים של הכיורים.
נראה לי שאם תורידי מהאורך שלהם ( מכיוון שפת השיש לקיר ), ומצד שני תרחיבי אותם לצדדים, יתקבל מראה נכון יותר.
חוץ מזה, מומלץ למחוק את קרקעית הכיור, כי זה נותן תחושה שהוא לא מספיק עמוק כמו שהוא אמור להיות.
כמו"כ כדאי לתת עובי למחיצה שבין הכיורים.
בהצלחה רבה!

נערך לאחרונה ב:

dvoradi

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בציור השני לא אמורים לראות את הגג של בהכנ"ס

multizoom graphics

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מבטים ישרים!
איזה תוכנה זו?

שיפי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
גם בשיש צריך להקטין את העומק כי אמורים לראות אותו פחות (כמו שאמרו לך לגבי הכיורים)
וכן, תשימי לב למקרר ולתנור, הם נורא קטנים לעומת השיש, במיוחד שהמקרר יותר קרוב אלינו, הוא חייב להיות הרבה יותר גדול, אלא אם כן זה מקרר משרדי, וגם התנור הייתי נותנת לו יותר גובה

חנמה

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יפה מאד! רק צריך לסדר את השיש כי הוא קרוב לקו האופק ואז את לא תראי ממנו כ''כ
וגם המקרר באמת נמוך מידי ביחס לארונות

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
הערה זו לא מיועדת לפותחת האשכול- אלא כטיפ כללי לתועלת הציבור(:
ממליצה מאד ללמוד להבין את כללי הפרספקטיבה-ובמיוחד מבחינה פרקטית
ולא להסתמך על סרגלי התוכנה- מה שיוצר לעיתים תמונות מעוותות ולא הגיוניות-גם אם "נכונות" בסרגל.

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
הערה זו לא מיועדת לפותחת האשכול- אלא כטיפ כללי לתועלת הציבור:)
ממליצה מאד ללמוד להבין את כללי הפרספקטיבה-ובמיוחד מבחינה פרקטית
ולא להסתמך על סרגלי התוכנה- מה שיוצר לעיתים תמונות מעוותות ולא הגיוניות-גם אם "נכונות" בסרגל.
נשמח אם תוכלי להפנות אותנו למקורות בנושא

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה