עזרה פרסמתם חיית מחמד ביד 2?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ניסינו כמה פעמים לפרסם תוכים למכירה וקיבלנו הודעה שהמודעה נוגדת את כללי האתר.
מה יכולה להיות הבעיה?

אני אני

משתמש פעיל
כמה התוכי עולה? איזה תוכי זה? אני רוצה לקנות עבור ילד יתום עם קושי רגשי, וחושבת אולי זה יעזור לו לפרוק את עומס הרגשות.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
איזה תוכי זה?
יש שניים וכלוב. קוניור (גרינצ'יק), וקוקטייל. כולל כלוב וקצת אוכל. הכל ב600 ש’’ח
את הקוניור ניתן לאלף לדבר כמה מילים, איתנו הוא משחק ומקשקש אבל לא מדבר (לא השקענו בזה...)

זה יכול להיות מדהים לילד אבל צריך לקחת בחשבון תחזוקה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
ניסינו כמה פעמים לפרסם תוכים למכירה וקיבלנו הודעה שהמודעה נוגדת את כללי האתר.
מה יכולה להיות הבעיה?

יש שניים וכלוב. קוניור (גרינצ'יק), וקוקטייל. כולל כלוב וקצת אוכל. הכל ב600 ש’’ח
את הקוניור ניתן לאלף לדבר כמה מילים, איתנו הוא משחק ומקשקש אבל לא מדבר (לא השקענו בזה...)

זה יכול להיות מדהים לילד אבל צריך לקחת בחשבון תחזוקה

כמה התוכי עולה? איזה תוכי זה? אני רוצה לקנות עבור ילד יתום עם קושי רגשי, וחושבת אולי זה יעזור לו לפרוק את עומס הרגשות.

א. גרין צ'יק כמעט ולא מדבר אבל תוכי חכם יחסית (לתוכי בינוני מינוס) סקרן וחסר מנוחה וקל לאילוף טריקים
. קוקטיל כושר דיבור לקוי וכמעט שאינו קיים (חבל להשקיע) אבל תוכי מאוד חברתי לא תוקפן, וגם יודע לנגן ולשרוק.
ב. באיזה גיל התוכי? משמעותי מאוד ביחס לדיבור ותקשורת.
ג. האם התוכי הוא פרא, האכלת יד, או מחוברת? 3 הגדרות שונות שמשליכות על התקשורות והאינטרקציה עם התוכי.
ד. האם התוכי הוא יד ראשונה או יד שניה וכו'? מאוד משמעותי. ארחיב אם יהיה צורך.
ה. מבחינת הרעש. קוקטייל תוכי שקט ורגוע. גרינצ'יק פחות אבל לא צרחני מדי. בשונה מהבינונים יותר ובטח מהגדולים. וכמובן הכל תלוי בסביבה..
ו. אפשר לפרסם בחינם בכמה אתרים לבעלי חי. לפני זמן לא רב רכשתי דרכם תוכי מחוברת במחיר מציאה. (אם כי תמיד עדיף לקנות ממגדל).

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
א. גרין צ'יק כמעט ולא מדבר אבל תוכי חכם יחסית (לתוכי בינוני מינוס) וקל לאילוף טריקים
. קוקטיל כושר דיבור לקוי וכמעט שאינו קיים (חבל להשקיע) אבל תוכי מאוד חברתי לא תוקפן, וגם יודע לנגן ולשרוק.
ג. האם התוכי הוא פרא, האכלת יד, או מחוברת? 3 הגדרות שונות שמשליכות על התקשורות והאינטרקציה עם התוכי.
ד. האם התוכי הוא יד ראשונה או יד שניה וכו'? מאוד משמעותי. ארחיב אם יהיה צורך.
ה. מבחינת הרעש. קוקטייל תוכי שקט ורגוע. גרינצ'יק פחות אבל לא צרחני מדי. בשונה מהבינונים יותר ובטח מהגדולים. וכמובן הכל תלוי בסביבה..
ו. אפשר לפרסם בחינם בכמה אתרים לבעלי חי. לפני זמן לא רב רכשתי דרכם תוכי מחוברת במחיר מציאה. (אם כי תמיד עדיף לקנות ממגדל).
אתה יכול להרחיב לגבי ד?
קנינו האכלת יד בן שנתיים והוא מאד אגרסיבי (קווקר)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אתה יכול להרחיב לגבי ד?
קנינו האכלת יד בן שנתיים והוא מאד אגרסיבי (קווקר)
כאחד שמגדל קוואקר במשך שנתיים (ועוד כמה סוגים) זה אחד התוכים החמודים, הליצנים עם יכולת דיבור לא רעה (יחסית לתוכי בנוני-) אבל רעשן לא קטן... אוהב לכסוס ציפורנים לכרסם מכל הבא למקור....
כלל ראשון ברכישת תוכים, מנסיון וידיעה, לא לקנות תוכי בגיל מבוגר, אלא ישירות ממגדל.
תוכי אגרסיבי פירושו שהוא לא עבר חברות או שהתפרא בהמשך, והוא פרא למחצה ולשליש וכו'.
תוכי מחוברת לא מתנהג בצורה אגרסיבית, גם אם הוא עולה על היד אבל לא נותן ללטף אותו הוא לא נחשב מחוברת! ולא לטעות בזה, וחבל כי הרבה אנשים נופלים בפח.
כמו כן לא פעם התוכי גדל והתפתח אצל מגדל שהעניק לו את כל מה שצריך כדי לחברת אותו (האכלת יד, יחס וכו') אבל התוכי עבר לבית שלא ידעו לטפל בו כמו שצריך או אפילו התעללו בו רח"ל.. והוא התפרא (מלשון פרא) וכמו שכתבתי.
אם יש עוד שאלות אשמח לעזור ולתרום מנסויוני כמגדל קוואקר+.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הגרינצ'יק בן 10 חודשים
מחוברת. קנינו אותו כגוזל והאכלנו ידנית.

אשמח לשמוע על אתרים מומלצים.
תודה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
הגרינצ'יק בן 10 חודשים

מחוברת. קנינו אותו כגוזל והאכלנו ידנית.

תודה
בגיל כזה עדיין אפשר לאלף, והוא יכול בקלות להתחבר למשפחה החדשה. (אם כי תמיד עדיף יד ראשונה, בפרט בתוכים)

אם אכן כך זה טוב. רק שאלה, הוא נותן שילטפו אותו ב. בגב?

אעלה ב"ה בהמשך 2 אתרים שפרסמתי בחינם ורכשתי דרכם.

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כאחד שמגדל קוואקר במשך שנתיים (ועוד כמה סוגים) זה אחד התוכים החמודים, הליצנים עם יכולת דיבור לא רעה (יחסית לתוכי בנוני-) אבל רעשן לא קטן... אוהב לכסוס ציפורנים לכרסם מכל הבא למקור....
כלל ראשון ברכישת תוכים, מנסיון וידיעה, לא לקנות תוכי בגיל מבוגר, אלא ישירות ממגדל.
תוכי אגרסיבי פירושו שהוא לא עבר חברות או שהתפרא בהמשך, והוא פרא למחצה ולשליש וכו'.
תוכי מחוברת לא מתנהג בצורה אגרסיבית, גם אם הוא עולה על היד אבל לא נותן ללטף אותו הוא לא נחשב מחוברת! ולא לטעות בזה, וחבל כי הרבה אנשים נופלים בפח.
כמו כן לא פעם התוכי גדל והתפתח אצל מגדל שהעניק לו את כל מה שצריך כדי לחברת אותו (האכלת יד, יחס וכו') אבל התוכי עבר לבית שלא ידעו לטפל בו כמו שצריך או אפילו התעללו בו רח"ל.. והוא התפרא (מלשון פרא) וכמו שכתבתי.
אם יש עוד שאלות אשמח לעזור ולתרום מנסויוני כמגדל קוואקר+.
וואו תודה רבה!
מה זה מתחברת?
לא מכירה את המושג!

כשקנינו אותו היה בן 2, לא יודעת איזה יד... עלה 600 שח.
אלים ממש, לא רוצה שאף אחד יתקרב לכלוב! הוא פשוט בורח לצד השני
רק כשהבן שלי שתמיד מטפל בו מגיע הוא איכשהוא מתקרב, אבל גם אליו הוא לא די נחמד....
זה מתסכל כי הבן שלי משקיע....

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
תודה
בזמנו מצאתי לפחות 4 אתרים פעילים
אבל מתוכם 2 זכורים לי לטובה (דווקא לא יד 2)

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואו תודה רבה!
מה זה מתחברת?
לא מכירה את המושג!

כשקנינו אותו היה בן 2, לא יודעת איזה יד... עלה 600 שח.
אלים ממש, לא רוצה שאף אחד יתקרב לכלוב! הוא פשוט בורח לצד השני
רק כשהבן שלי שתמיד מטפל בו מגיע הוא איכשהוא מתקרב, אבל גם אליו הוא לא די נחמד....
זה מתסכל כי הבן שלי משקיע....

א. תוכי פרא זה תוכי שגדל אצל הוריו ללא מגע יד אדם
ב. האכלת יד. תוכי שהמגדל האכיל אותו כמה ימים לאחר שבקע מהביצה. אבל לא די בכך, וזה רק חלק מתהליך החברות.
ג. תוכי מחוברת. פירושו שהמגדל השקיע בו באופן אישי, ולא רק האכיל אותו עם עוד כמה גוזלים, בלי יחס אישי ובלי להרגיל אותו לליטופים, תשומת לב, משחקים וכו'.

לגבי הקוואקר האלים. לפי התיאור שלכם, הוא לא מחוברת נקודה. הוא תוכי פרא ובמקרה הפחות גרוע, הוא תוכי האכלת יד שהתפרא. בהמשך ארחיב עוד קצת מה אפשר לעשות.

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@אוריגמי , אפשר להעלות תמונה שלהם?
1700565105251.png
1700565147150.png

1700565215151.png1700565311029.png
הגרינצ'יק מאד אוהב אנשים- בא אלינו מעצמו כשפותחים את הכלוב. פעם ברח רחוק ואז חזר אלינו ישר לידיים.
הקוקטייל יותר מאופק

מביחנת רעש- הם נחמדים, לא שקטים מידי. אם הם מפריעים (לדוגמא מידי מוקדם בבוקר) אפשר לכסות עם שמיכה ואז הם משתתקים.

אנחנו מוכרים אותם כי המקום שלהם לא מוגן מגשם, והאמא לא רוצה אותם בסלון...

הוא נותן שילטפו אותו ב. בגב?
הגרינצ'יק כן. מתכרבל ואוהב מסאז'ים. הקוקטייל לא.

איך אפשר ליצור קשר?
origami.prog בסיומת הרגילה

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
1700565105251-png.1504430

ידוע שהקוקטייל אוהב לעלות על הראש..... (תוכי עם מנת משכל של ציפור מינוס...) אבל חמוד.
א. בן כמה הקוקטייל?
ב. אני מבחין שקצצו לו את נוצות התעופה האמנם? (אני בעד לקצוץ במקום להשאיר אותו סגור בכלוב רוב היום צעב"ח), השאלה באיזה גיל קצצו ואם הוא איבד את כושר התעופה גם לאחר שיצמחו שוב)

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
1700565105251-png.1504430

ידוע שהקוקטייל אוהב לעלות על הראש..... (תוכי במנת משכל של ציפור מינוס...) אבל חמוד.
בן כמה הקוקטייל?
ב. אני מבחין שקצצו לו את נוצות התעופה האמנם? (אני בעד, השאלה באיזה גיל קצצו ואם הוא איבד את כושר התעופה גם לאחר שיצמחו שוב)
את הקוקטייל קנינו יד 2 אז לא ידוע לי מתי קצצו לו לראשונה. היום הוא בן כמעט שנתיים אאל"ט
מאז התמונה הנוצות גדלו אבל הוא מסתובב במרפסת פתוחה בלי לעוף. אין לי מושג אם הוא יכול או לא.

מגבת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הכלוב לא קטן מדי עבורם?
והאם הסוגים האלו יודעים לדבר?

הספרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
את הקוקטייל קנינו יד 2 אז לא ידוע לי מתי קצצו לו לראשונה. היום הוא בן כמעט שנתיים אאל"ט
מאז התמונה הנוצות גדלו אבל הוא מסתובב במרפסת פתוחה בלי לעוף. אין לי מושג אם הוא יכול או לא.
לפי הנתונים האלה הוא איבד את כושר התעופה. תוכי שהתרגל לעוף ונוצות התעופה שלא לא גזורות לעולם יעדיף לעופף מאשר לשוטט כל היום ברצפה.

בכל מקרה כדאי להיזהר, כי גם תוכים שאיבדו את יכולת התעופה יש להם אפשרות לתפוס גל על הרוח. וכמו שהתנסיתי לרוע מזלי... (סיפור שלם שאולי אספר עליו באשכול ייעודי.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה